О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 26-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 февраля 2014 года N 2591. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2015 года № 41-8
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2015 № 41-8.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2013 года N 25-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2013 года N 2538, опубликованого в газете "Нұрлы Көксу" от 14 января 2014 года N 2 (4678)) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "4003580" заменить на цифру "4379616", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "112977" заменить на цифру "107772";
"неналоговые поступления" цифру "13406" заменить на цифру "18335";
"поступления от продажи основного капитала" цифру "3500" заменить на цифру "3776";
"поступление трансфертов" цифру "3873697" заменить на цифру "4249733", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "460753" заменить на цифру "814137";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1286639" заменить на цифру "1309291";
2) "затраты" цифру "4003580" заменить на цифру "4431660";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-57806" заменить на цифру "-109850";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "57806" заменить на цифру "109850".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           К. Жунусов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Амирсеитова Асел Базархановна
10 февраля 2014 года
приложение 1 к решению
Коксуского районного маслихата
от 10 февраля 2014 года N 26-1
"О внесении изменений в решение
Коксуского районного маслихата
от 20 декабря 2013 года N 25-1
"О районном бюджете Коксуского

Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 26-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 21 ақпанда N 2591 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 41-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.05.2015 № 41-8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-1  шешіміне(2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2538 нөмірімен тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтардағы N 2 (4678) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "4003580" саны "4379616" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "112977" саны "107772" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "13406" саны "18335" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "3500" саны "3776" санына ауыстырылсын;
"трансферттер түсімі" "3873697" саны "4249733" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "460753" саны "814137" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1286639" саны "1309291" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "4003580" саны "4431660" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы (профициті)" "-57806" саны "109850" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "57806" саны "109850" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Қ. Жүнісов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә. Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің басшысы                          Әсел Базарханқызы
Әмірсейітова
2014 жылғы "10" ақпан
Көксу ауданы мәслихатының
2014 жылғы 10 ақпандағы Көксу
ауданы мәслихатының 2013
жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу