О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года за N 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 24-127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 февраля 2014 года N 2585
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пункта 4 статьи 106, Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года за N 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2013 года за N 2551, опубликованного в газете "Хантәңірі" от 11 января 2014 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "5897008" заменить на цифру "6074988", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "5707677" заменить на цифру "5885657", в том числе:
"целевые текущие трансферты" "940398" заменить на цифру "959882";
"целевые трансферты на развитие" "1055524" заменить на цифру "1214020";
2) "Затраты" цифру "5897008" заменить на цифру "6093877".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" "-46251" заменить на цифру "-65140".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" "46251" заменить на цифру "65140".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Д. Жиенбекова
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
10 февраля 2014 года
Приложение 1 к решению
Райымбекского районного
маслихата от 10 февраля
2014 года за N 24-127
"О внесении изменений в
решение Райымбекского районного
маслихата от 21 декабря 2013
года за N 22-117 "О районном
бюджете Райымбекского района
на 2014-2016 годы"
Приложение 1 утвержденное
решением Райымбекского районного
маслихата от 21 декабря 2013
года за N 22-117 "О районном
бюжете Райымбекского района
на 2014-2016 годы
Бюджет Райымбекского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 24-127 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 19 ақпанда N 2585 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабы 4 – тармағының 5) тармақшасына, 106 – бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 22-117 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекттік тіркеу Тізілімінде 2551 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы N 2 "Хантәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "5897008" саны "6074988" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "5707677" саны "5885657" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "940398" саны "959882" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1055524" саны "1214020" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "5897008" саны "6093877" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы дефицит (профициті)" "-46251" саны "-65140" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "46251" саны "65140" санына ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Д. Жиенбекова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы:                       Муса Кенжебаев
10 ақпан 2014 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2014 жылғы 10 ақпан "Райымбек
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
21 желтоқсандағы "Райымбек
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудан бюджеті туралы
N 22-117 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 24-127
шешіміне 1 қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2014-2016
жылдарға  арналған аудан бюджеті
туралы" N 22-117 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Райымбек ауданының 2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Аталуы
Ішкі сынып
І. Кірістер