Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и инвалидов по Райымбекскому району
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 03 февраля 2014 года N 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 февраля 2014 года N 2599. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 24 февраля 2015 года № 33
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 24.02.2015 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5-2)5-6) пункта статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и подпунктом 14)пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Райымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере трех процентов от общей численности рабочих мест по Райымбекскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Медеуов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ
Райымбекского района"
Зыкаев Халык Сансызбаевич

Райымбек ауданы бойынша интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар және мүгедектертер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 ақпандағы N 56 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 26 ақпанда N 2599 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 24.02.2015 № 33 (алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-2)5-6) тармақшаларына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1-тармағының 14) тармақшасына сәйкес, Райымбек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек ауданы бойынша мүгедектер және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ. Медеуов
КЕЛІСІЛДІ:
"Райымбек аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Зықаев Халық Сансызбайұлы