О внесении дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 24-128 "Об утверждении Регламента Райымбекского районного маслихата"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года № 30-154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 мая 2014 года № 2730. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 4-26
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 4-26.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 24-128 "Об утверждении Регламента Райымбекского районного маслихата" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 20 марта 2014 года № 2633) опубликованного в районной газете "Хантәңірі" № 14 от 12.04.2014 года) следующие дополнения:
пункт 33 дополнить абзацем следующего содержания:
"Отчет ревизионной комиссии области об исполнении бюджета района рассматриваются маслихатом ежегодно".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата района Саретбаева Габита Болатовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции в вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Р. Абдрахманов
Секретарь маслихата
Е. Кудабаев

Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 24-128 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 30-154 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 22 мамырда № 2730 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 4-26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 4-26 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 8 – бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" № 704 Жарлығына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 24-128 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 20 наурызда № 2633 тіркелген, аудандық "Хантәңірі" газетінің 2014 жылғы 12 сәуірдегі № 14 санына жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
33-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстық тексеру комиссиясының бюджеттің атқарылуы туралы есебін мәслихат жыл сайын қарайды".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Саретбаев Ғабит Болатұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Р. Абдрахманов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Е. Құдабаев