О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 06 августа 2014 года № 34-176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 августа 2014 года № 2825
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 «О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2013 года № 2551, опубликованного в районной газете «Хантәңірі» от 11 января 2014 года № 2 (7804), в решение Райымбекского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 24-127 «О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 «О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года № 2585, опубликованного в районной газете «Хантәңірі» от 1 марта 2014 года № 9 (7811), в решение Райымбекского районного маслихата от 04 апреля 2014 года № 28-144 «О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 «О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2654, опубликованного в районной газете «Хантәңірі» от 26 апреля 2014 года № 16 (7818), в решение Райымбекского районного маслихата от 05 мая 2014 года № 30-152 «О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 «О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2014 года № 2720, опубликованного в районной газете «Хантәңірі» от 04 июня 2014 года № 21 (7823) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Райымбекского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2104 год в следующих объемах:

Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 34-176 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 тамызда № 2825 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106–бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы «Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» № 22-117 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекттік тіркеу Тізілімінде № 2551 тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 2 (7804) аудандық «Хантәңірі» газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы «Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы «Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 24-127 шешіміне (2014 жылғы 19 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2585 тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9 (7811) аудандық «Хантәңірі» газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі «Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы «Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 28-144 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2654 тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 16 (7818) аудандық «Хантәңірі» газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы «Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы «Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 30-152 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2720 тіркелген, 2014 жылғы 04 маусымдағы № 21 (7823) аудандық «Хантәңірі» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 6372788 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 164787 тысячи тенге;
неналоговые поступления 17307 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 7237 тысячи тенге;
поступления трансфертов 6183457 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1231274 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1225928 тысяч тенге;
2) затраты 6391677 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46251 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 66672 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 20421 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65140 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65140 тысячи тенге.»
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата «По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму».
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Л.Нусипкожаева
Секретарь
районного маслихата                        Е.Кудабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района»                            Муса Кенжебаев
«06» августа 2014 год
Приложение 1
к решению Райымбекского районного
маслихата от 06 августа 2014 года
за № 34-176 "О внесении изменений
в решение Райымбекского районного
маслихата от 21 декабря 2013 года
за № 22-117 "О районном бюджете
Райымбекского района на
2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Райымбекского
районного маслихата от 21 декабря
2013 года за № 22-117 "О районном
бюджете Райымбекского района
на 2014-2016 годы
Районный бюджет Райымбекского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

1) кірістер 6372788 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 164787 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 17307 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7237 мың теңге;
трансферттер түсімі 6183457 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1231274 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1225928 мың теңге;
2) шығындар 6391677 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46251 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 66672 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20421 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65140 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65140 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың «Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі» тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Л.Нүсіпқожаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е.Құдабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Райымбек ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Муса Кенжебаев
«06» тамыз 2014 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2014 жылғы 06 тамыз "Райымбек
аудандық мәслихатының 2013
жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек
ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудан бюджеті туралы
№ 22-117 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" № 34-176 шешіміне
1 қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудан бюджеті
туралы" № 22-117 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Райымбек ауданының 2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
І. Кірістер