О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 15 октября 2014 года № 36-186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 октября 2014 года № 2883
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 21декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2013 года № 2551, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 11 января 2014 года № 2 (7804), в решение Райымбекского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 24-127 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года № 2585, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 1 марта 2014 года № 9 (7811), в решение Райымбекского районного маслихата от 04 апреля 2014 года № 28-144 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2654, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 26 апреля 2014 года № 16 (7818), в решение Райымбекского районного маслихата от 05 мая 2014 года № 30-152 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2014 года № 2720, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 04 июня 2014 года № 21 (7823), в решение Райымбекского районного маслихата от 06 августа 2014 года № 34-176 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 августа 2014 года № 2825, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 25 августа 2014 года № 32 (7834) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы N 36-186 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 24 қазанда N 2883 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106–бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы «Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» № 22-117 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2551 тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 2 (7804) аудандық «Хантәңірі» газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы «Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы «Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 24-127 шешіміне (2014 жылғы 19 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2585 тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9 (7811) аудандық «Хантәңірі» газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі «Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы «Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 28-144 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2654 тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 16 (7818) аудандық «Хантәңірі» газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы «Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы «Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 30-152 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2720 тіркелген, 2014 жылғы 04 маусымдағы № 21 (7823) аудандық «Хантәңірі» газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы «Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы «Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 34-176 шешіміне (2014 жылғы 15 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2825 тіркелген, 2014 жылғы 25 тамыздағы № 32 (7834) аудандық «Хантәңірі» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

1. Утвердить районный бюджет Райымбекского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 6353635 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 159006 тысяч тенге;
неналоговые поступления 22552 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7773 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6164304 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1267015 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1171034 тысяч тенге;
субвенции 3711755 тысяч тенге;
2) затраты 6372524 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 61915 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 82336 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20421 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 80804 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 80804 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Бошугулов
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
Приложение 1
к решению Райымбекского районного
маслихата от 15 октября 2014 года
за № 36-186 "О внесении изменений
в решение Райымбекского районного
маслихата от 21 декабря 2013 года

1. Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6353635 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 159006 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 22552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7773 мың теңге;
трансферттер түсімі 6164304 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1267015 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1171034 мың теңге;
субвенциялар 3711755 мың теңге;
2) шығындар 6372524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 61915 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 82336 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20421 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 80804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 80804 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың «Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі» тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төраағасы                      Қ.Бошугулов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е.Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының
2014 жылғы 15 қазан "Райымбек
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
1 желтоқсандағы "Райымбек ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы № 22-117 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" № 36-186
шешіміне 1 қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудан бюджеті