О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2014 года № 38-199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года № 2950
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 21декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2013 года № 2551, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 11 января 2014 года № 2 (7804), в решение Райымбекского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 24-127 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года № 2585, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 1 марта 2014 года № 9 (7811), в решение Райымбекского районного маслихата от 04 апреля 2014 года № 28-144 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2654, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 26 апреля 2014 года № 16 (7818), в решение Райымбекского районного маслихата от 05 мая 2014 года № 30-152 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 мая 2014 года № 2720, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 04 июня 2014 года № 21 (7823), в решение Райымбекского районного маслихата от 06 августа 2014 года № 34-176 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 августа 2014 года № 2825, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 25 августа 2014 года № 32 (7834), в решение Райымбекского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 36-186 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2013 года № 22-117 "О районном бюджете Райымбекского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 октября 2014 года № 2883, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 15 ноября 2014 года № 42 (7844) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы N 38-199 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда N 2950 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109 – бабының 5 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2551 тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 2 (7804) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 24-127 шешіміне (2014 жылғы 19 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2585 тіркелген, 2014 жылғы 1 наурыздағы № 9 (7811) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-144 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2654 тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 16 (7818) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-152 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2720 тіркелген, 2014 жылғы 04 маусымдағы № 21 (7823) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-176 шешіміне (2014 жылғы 15 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2825 тіркелген, 2014 жылғы 25 тамыздағы № 32 (7834) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36-186 шешіміне (2014 жылғы 24 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2883 тіркелген, 2014 жылғы 15 қарашадағы № 42 (7844) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

1. Утвердить районный бюджет Райымбекского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5944577 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 157331 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24227 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7773 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5755246 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1255057 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 788434 тысяч тенге;
субвенции 3711755 тысяч тенге;
2) затраты 5963466 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 61915 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 82336 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20421 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 80804 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 80804 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Бошугулов
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
Приложение 1
к решению Райымбекского районного маслихата
от 24 ноября 2014 года за № 38-199 "О внесении
изменений в решение Райымбекского районного
маслихата от 21 декабря 2013 года
за № 22-117 "О районном бюджете
Райымбекского района на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Райымбекского районного
маслихата от 21 декабря 2013 года
за № 22-117 "О районном бюджете
Райымбекского района на 2014-2016 годы
Районный бюджет Райымбекского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы

1. Райымбек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5944577 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 157331 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7773 мың теңге;
трансферттер түсімі 5755246 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1255057 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 788434 мың теңге;
субвенциялар 3711755 мың теңге;
2) шығындар 5963466 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 61915 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 82336 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20421 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 80804 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 80804 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төраағасы                      Қ. Бошугулов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы
24 қараша "Райымбек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы № 22-117 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" № 38 -199 шешіміне
1 қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы
21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы" № 22-117 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Райымбек ауданының 2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Аталуы
Ішкі сынып
І. Кірістер