О районном бюджете Райымбекского района на 2015–2017 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 40-205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2014 года № 2984. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 4-25
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 4-26.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пункта 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 6002669 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 183194 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 26722 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 3929 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 5788824 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1332105 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 503118 тысяч тенге;
субвенции 3953601 тысяч тенге;
2) затраты 6020114 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 44147 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 71320 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27173 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65592 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65592 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 51-268 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 1747 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 156 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 40-205 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 29 желтоқсанда № 2984 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 4-25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 4-25 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 – бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015 - 2017 жылдарға арналған аудан бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 6002669 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 183194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26722 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 3929 мың теңге;
трансферттер түсімі 5788824 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1332105 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 503118 мың теңге;
субвенциялар 3953601 мың теңге;
2) шығындар 6020114 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 44147 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 71320 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27173 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы дефицит (профициті) (-) 65592 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65592 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 51-268 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 1747 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестірлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес 156 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдалануын қамтамасыз етсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 06.11.2015 № 50-264 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 06.11.2015 № 50-264 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата К.Бошугулов
Секретарь
районного маслихата Е.Кудабаев
Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года за № 40-205 "О районном бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы
Районный бюджет Райымбекского района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 51-268 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслиха
сессиясының төрағасы
Қ.Бошугулов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Е.Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 40-205 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Райымбек ауданының 2015 жылға арналған аудан бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 51-268 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
І. Кірістер

295226
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12190
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12840
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
112896
012
Капитальные расходы государственного органа
150
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18887
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1448
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
136815
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6744
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6744
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
294510
2
Социальная помощь
266128
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
266128
002
Программа занятости
25462
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35077
005
Государственная адресная социальная помощь
13286
006
Оказание жилищной помощи
37566
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5552
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2544
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35687
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
90360
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20594
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28382
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28382
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21781
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2948
021
Капитальные расходы государственного органа
150
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

295226
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12190
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12840
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
112896
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
015
Жетім баланы ( жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18887
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1448
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
136815
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6744
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6744
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
294510
2
Әлеуметтік көмек
266128
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
266128
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25462
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35077
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
13286
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
37566
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5552
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2544
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
35687
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
90360
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
20594
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28382
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28382
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21781
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2948
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
Всего
Государственное учреждение "Аппарат акима Нарынкольского сельского округа"
Государственное учреждение "Аппарат акима Сумбинского сельского округа"

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне 5 қосымша
Жергілікті өзін – өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы
"Нарынқол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Сүмбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі