О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года N 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 02 апреля 2014 года N 5-28-194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года N 2655
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года N 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года за N 2549, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 18 января 2014 года за N 3), в решение Панфиловского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 5-26-185 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года N 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 февраля 2014 года за N 2576, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 15 марта 2014 года за N 12) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "8642319" заменить на цифру "9211940", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "7350612" заменить на цифру "7920233", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1020973" заменить на цифру "1300015";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2797258" заменить на цифру "3087837".
2) "Затраты" цифру "8728365" заменить на цифру "9297986".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам "Бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н. Темирбаев
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учереждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района"                      Рамазанова Сауле Касымкановна
02 апреля 2014 года
Приложение 1
к решению утвержденного маслихата
Панфиловского района от "02" апреля
2014 года N 5-28-194 "О внесении
изменений в решение Панфиловского
районного маслихата от 19 декабря
2013 года N 5-25-170 "О районном
бюджете Панфиловского района
на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от "19"
декабря 2013 года N 5-25-170
"О районном бюджете Панфиловского
района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Панфиловского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1.Доходы

Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылңы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-25-170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 02 сәуірдегі N 5-28-194 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 14 сәуірде N 2655 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-25-170 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2549 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 3 нөмірінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-25-170 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-26-185 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2576 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 15 наурыздағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 12 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "8642319" саны "9211940" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "7350612" саны "7920233" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1020973" саны "1300015" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "2797258" саны "3087837" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "8728365" саны "9297986" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Н. Темірбаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Т. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Панфилов ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Рамазанова Сауле Қасымқанқызы
02 сәуір 2014 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "02" сәуірдегі "Панфилов
аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
"19" желтоқсандағы "Панфилов ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 5-25-170 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 5-28-194 шешіміне 1 қосымша
Панфилов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "19" желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 5-25-170
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Панфилов ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
АТАУЫ
Ішкі сынып
1
2
3
4
5
1.Кірістер