Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Панфиловскому району
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 30 июля 2014 года N 792. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 августа 2014 года N 2833. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 03 августа 2015 года № 699
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района Алматинской области от 03.08.2015 № 699.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Панфиловскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановлением возложить на заместителя акима района Магрупову Розу Азаматовну.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Жакупов
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий обязанности
Руководителя государственного
учреждения "Отдел образования
Панфиловского района" Канат Нуркешович Досмаилов

Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі N 792 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 20 тамызда N 2833 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 03 тамыздағы № 699 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданының әкімдігінің мәслихатының 03.08.2015 № 699 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Роза Азаматқызы Мағруповаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жақыпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Панфилов ауданының білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының уақытша міндетін
атқарушы Досмаилов Қанат Нұркешұлы

Приложение к постановлению акимата от "30" июля 2014 года № 792 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Панфиловскому району
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевного финансирования и родительской платы по Панфиловскому району
Наименование района
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Панфиловский район

Панфилов ауданы әкімдігінің 2014 жылдың "30" ілдедегі "Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 792 қаулысына қосымша
Панфилов ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері кестенің жалғасы
Аудан атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанынағы толық күн қатысатын шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанынағы толық күн қатысатын шағын орталықтар
Панфилов ауданы