О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2014 года № 2718. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской от 09 февраля 2015 № 43-5
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской от 09.02.2015 № 43-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года № 2550, опубликованного в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" № 2 (54) от 10 января 2014 года, № 3 (55) от 17 января 2014 года), в решение Уйгурского районого маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 февраля 2014 года № 2594, опубликованного в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" № 9 (61) от 28 февраля 2014 года), в решение Уйгурского районого маслихата от 04 апреля 2014 года № 31-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 27-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2014 года № 2667, опубликованного в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" № 17 (69) от 25 апреля 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "5190031" заменить на цифру "5272576", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4589198" заменить на цифру "4671743", в том числе;
"целевые текущие трансферты" цифру "426915" заменить на цифру "1123500".
"целевые трансферты на развитие" цифру "795866" заменить на цифру "920903".

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 33-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 19 мамырда № 2718 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 43-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 09.02.2015 № 43-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2550 нөмірімен тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2(54), 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 3(55) жарияланған), 2014 жылғы 10 ақпандағы Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-1 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2594 нөмірімен тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 9 (61) жарияланған), 2014 жылғы 04 сәуірдегі Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-1 шешіміне (2014 жылғы 15 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2667 нөмірімен тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 17 (69) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "5190031" саны "5272576" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4589198" саны "4671743" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "426915" саны "1123500" санына
"нысаналы даму трансферттері" "795866" саны "920903" санына ауыстырылсын.

2) "Затраты" цифру "5228208" заменить на цифру "5310753".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б. Атагелдиев
Секретарь районного
маслихата                                  Н. Есжанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Уйгурского района"            Исмаилов Мырзалим Муталимович
05 мая 2014года.
Приложение 1
к решению Уйгурского районного
маслихата от 05 мая 2014 года

2) "Шығындар" "5228208" саны "5310753" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Атагелдиев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н. Есжанов
КЕЛІСІЛДІ
“Ұйғыр ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі” мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Исмаилов Мырзалим Муталимович
05 мамыр 2014 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2014 жылғы 05 мамырдағы
"Ұйғыр аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Ұйғыр ауданның 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
№ 27-1 шешіміне өзгерістер енгізу