О внесении дополнений в решение Уйгурского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-3 "Об утверждении Регламента Уйгурского районного маслихата"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 05 мая 2014 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 мая 2014 года № 2731
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии подпункта 5) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 03 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата" Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 28-3 "Об утверждении Регламента Уйгурского районного маслихата" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 марта 2014 года № 2629, опубликовано в районной газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" № 13(65) от 28 марта 2014 года) следующие дополнение:
Пункт 33 дополнить абзацом следующего содержания:
"Отчет ревизионной комиссии области об исполнении бюджета рассматриваются маслихатом ежегодно".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Манаповой Арзигуль Гопуровне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б. Атагелдиев
Секретарь районного
маслихата                                  Н. Есжанов

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 28-3 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырдағы № 33-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 22 мамырда № 2731 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 3-тармағының 5) тармақшасына, "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 28-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 20 наурызда № 2629 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурыздағы "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінің № 13 (65) жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
33 – тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Облыстың тексеру комиссиясының бюджеттің атқарылуы туралы есебін мәслихат жыл сайын қарайды".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Арзигуль Гопурқызы Манаповаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Атагелдиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Н. Есжанов