Об образовании избирательных участков в Уйгурском районе
Решение акима Уйгурского района Алматинской области от 02 июня 2014 года № 06-09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 июня 2014 года № 2756. Утратило силу решением акима Уйгурского района Алматинской области от 27 октября 2014 года № 10-34
Сноска. Утратило силу решением акима Уйгурского района Алматинской области от 27.10.2014 № 10-34.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Уйгурском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Исламова Султана Турсуновича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной
избирательной
комиссии                                   Хавайдуллаев Лутпулла Турдиевич
"02" июня 2014 г.
Приложение к решению акима
Уйгурского района от 02 июня
2014 года № 06-09 "Об образовании
избирательных участков
вУйгурском района"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и
подсчета голосов в Уйгурском районе
Шошанайский избирательный участок №782.
Центр: село Шошанай, улица Ш.Айманова №18, Шошанайская средняя школа, телефон: 51624.
В границах: село Шошанай, отгонные участки.
Жанасайский избирательный участок №783.
Центр: село Жанасай, улица Касымбека №1, Жанасайская неполная средняя школа, телефон: 51472.
В границах: село Жанасай, отгонные участки.
Бирлик Сумбинский избирательный участок №784.
Центр: село Бирлик Сумбе, улица Сейфуллина №24, Бирлик Сумбинская средняя школа, телефон: 51388.
В границах: село Бирлик Сумбе, отгонные участки.
Сумбинский избирательный участок №785.
Центр: село Сумбе, улица Салмеке №1, Сумбинская средняя школа, телефон: 51113.
В границах: село Сумбе, отгонные участки.
Кыргызсайский избирательный участок №786.
Центр: село Кыргызсай, улица Жандосова №13, Кыргызсайская средняя школа, телефон: 56475.
В границах: село Кыргызсай, отгонные участки.
Рахатский избирательный участок №787.

Ұйғыр ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданының әкімінің 2014 жылғы 02 маусымдағы № 06-09 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 20 маусымда № 2756 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданының әкімінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 10-34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр ауданының әкімінің  27.10.2014 № 10-34 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2–тармағына сәйкес,Ұйғыр ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Исламов Султан Турсунұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                К. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Ұйғыр аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Хавайдуллаев Лутпулла Турдиұлы
"02" маусым 2014 ж.
Ұйғыр ауданы әкімінің 2014 жылғы
02 маусымдағы "Ұйғыр ауданында
сайлау учаскелерін құру туралы"
№ 06-09 шешіміне қосымша
Ұйғыр ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін
құрылған сайлау учаскелері
№782 Шошанай сайлау учаскесі.
Орталығы: Шошанай ауылы, Ш. Айманов көшесі №18, Шошанай орта мектебі, телефон: 51624.
Шекарасы: Шошанай ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№783 Жаңасай сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңасай ауылы, Қасымбек көшесі №1, Жаңасай орталау мектебі, телефон: 51472.
Шекарасы: Жанасай ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№784 Бірлік Сүмбе сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік Сүмбе ауылы, Сейфуллин көшесі №24, Бірлік Сүмбе орта мектебі, телефон: 51388.
Шекарасы: Бірлік Сүмбе ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№785 Сүмбе сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүмбе ауылы, Сәлмеке көшесі №1, Сүмбе орта мектебі, телефон: 51113.
Шекарасы: Сүмбе ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№786 Қырғызсай сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырғызсай ауылы, Жандосов көшесі №13, Қырғызсай орта мектебі, телефон: 56475.
Шекарасы: Қырғызсай ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№787 Рахат сайлау учаскесі

Центр: село Рахат, улица Жеруйык №1, Рахатская средняя школа, телефон: 29321.
В границах: село Рахат, отгонные участки.
Киши Аксуский избирательный участок №788.
Центр: село Киши Аксу, улица Шарипова №20, Киши Аксуская средняя школа, телефон: 29015.
В границах: село Киши Аксу, отгонные участки.
Улкен Аксуский (западный) избирательный участок №789.
Центр: село Улкен Аксу, улица Розыбакиева №12, дом культуры, телефон: 57446.
В границах: село Улкен Аксу, улицы: Тохнияз батыра с №1 по 80, Мусаева с №1 по 63, Сасыкова с №1 по 66, Суюнбая с №1 по 56, Садыкова с №1 по 12, Сайдуллаева с №1 по 8, Садыр палуана с №37 по 49, Гожамьярова с № 25 по 33, Кадыра с №28 по 59, Розыбакиева с №19 по 49, Юсупова с №28 по 50, Тохтикулиева с №1 по 16; отгонные участки.
Улкен Аксуский (восточный) избирательный участок №790.
Центр: село Улкен Аксу, улица Юсупова №3, средняя школа имени Г.Садвакасова, телефон: 57734.
В границах: село Улкен Аксу, улицы: Садыр палуана с №1 по 17, Гожамьярова с №1 по 21, Кадыра с №1 по 23, Карима с №1 по 106, Муталипа с №1 по 108, Маматбакиева с №1 по 8, Надырова с №1 по 34, Ачилова с №1 по 19, Садвакасова с №1 по 49, Юсупова с №1 по 22, Розыбакиева с №1 по 10; отгонные участки.
Долайтинский избирательный участок №791.
Центр: село Долайты, улица Ивраима №33, Долайтинская средняя школа, телефон: 57840.
В границах: село Долайты, отгонные участки.
Аватский избирательный участок №792.
Центр: село Ават, улица Ахмета №27, средняя школа имени И. Искандерова, телефон: 43706.
В границах: село Ават, отгонные участки.
Тиирменский избирательный участок №793.
Центр: село Тиирмен, улица Насырова №27, Тиирменская уйгурская средняя школа, телефон: 45677.
В границах: село Тиирмен, отгонные участки.
Узунтамский избирательный участок №794.
Центр: село Узунтам, средняя школа имени М. Максатова, телефон: 36260.
В границах: село Узунтам, отгонные участки.
Актамский избирательный участок №795.
Центр: село Актам, улица Тунгышбаева №22, Актамская средняя школа, телефон: 46049.
В границах: село Актам, отгонные участки.
Ардолайтинский избирательный участок №796.
Центр: село Ардолайты, улица Абдрахманова №16, Ардолайтинская средняя школа, телефон: 36480.
В границах: село Ардолайты, отгонные участки.
Дардамтинский избирательный участок №797.
Центр: село Дардамты, улица Мустапаева №1, Дардамтинская средняя школа, телефон: 43531.
В границах: село Дардамты, отгонные участки.
Добынский избирательный участок №798.

Орталығы: Рахат ауылы, Жерұйық көшесі №1, Рахат орта мектебі, телефон: 29321.
Шекарасы: Рахат ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№788 Кіші Ақсу сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Ақсу ауылы, Шарипов көшесі №20, Кіші Ақсу орта мектебі, телефон: 29015.
Шекарасы: Кіші Ақсу ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№789 Үлкен Ақсу (батыс) сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Ақсу ауылы, Розыбакиев көшесі №12, мәдениет үйі, телефон: 57446.
Шекарасы: Үлкен Ақсу ауылы, Тохнияз батыр №1-ден 80-ге дейін, Мұсаев №1-ден 63-ке дейін, Сасыков №1-ден 66-ға дейін, Сүйінбай №1-ден 56-ға дейін, Садыков №1-ден 12-ге дейін, Сайдуллаев №1-ден 8-ге дейін, Садыр палуан №37-ден 49-ға дейін, Ғожамьяров №25-тен 33-ке дейін, Қадыр №28-ден 59-ға дейін, Розыбакиев №19-дан 49-ға дейін, Юсупов №28-ден 50-ге дейін, Тоқтикулиев №1-ден 16-ға дейінгі көшелері, мал шаруашылығы учаскелері.
№790 Үлкен Ақсу (шығыс) сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Ақсу ауылы, Юсупов көшесі №3, Ғ. Садвақасов атындағы орта мектеп, телефон: 57734.
Шекарасы: Үлкен Ақсу ауылы, Садыр палуан №1-ден 17-ге дейін, Ғожамьяров №1-ден 21-ге дейін, Қадыр №1-ден 23-ке дейін, Кәрім №1-ден 106-ға дейін, Мүтәліп №1-ден 108-ге дейін, Маматбакиев №1-ден 8-ге дейін, Надыров № 1-ден 34-ке дейін, Ачилов № 1-ден 19-ға дейін, Садвақасов №1-ден 49-ға дейін, Юсупов №1-ден 22-ге дейін, Розыбакиев №1-ден 10-ға дейінгі көшелері, мал шаруашылығы учаскелері.
№791 Долайты сайлау учаскесі.
Орталығы: Долайты ауылы, Ивраим көшесі №33, Долайты орта мектебі, телефон: 57840.
Шекарасы: Долайты ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№792 Ават сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Ахмет көшесі №27, И. Искандеров атындағы орта мектеп, телефон: 43706.
Шекарасы: Ават ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№793 Тиірмен сайлау учаскесі.
Орталығы: Тиірмен ауылы, Насыров көшесі №27, Тиірмен ұйғыр орта мектебі, телефон: 45677.
Шекарасы: Тиірмен ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№794 Ұзынтам сайлау учаскесі.
Ораталығы: Ұзынтам ауылы, М. Мақсатов атындағы орта мектеп, телефон: 36260.
Шекарасы: Ұзынтам ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№795 Ақтам сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтам ауылы, Тұңғышбаев көшесі №22, Ақтам орта мектебі, телефон: 46049.
Шекарасы: Ақтам ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№796 Ардолайты сайлау учаскесі.
Орталығы: Ардолайты ауылы, Абдрахманов көшесі №16, Ардолайты орта мектебі, телефон: 36480.
Шекарасы: Ардолайты ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№797 Дардамты сайлау учаскесі.
Орталығы: Дардамты ауылы, Мұстапаев көшесі №1, Дардамты орта мектебі, телефон: 43531.
Шекарасы: Дардамты ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№798 Добын сайлау учаскесі.

Центр: село Добын, улица Тохтыбакиева №14, Добынская средняя школа, телефон: 56141.
В границах: село Добын, отгонные участки.
Сункарский избирательный участок №799.
Центр: село Сункар, улица Караева без номера, Сункарская средняя школа, телефон: 43430.
В границах: село Сункар, отгонные участки.
Кетпенский избирательный участок №800.
Центр: село Кетпен, улица Жалилова №12, средняя школа имени М. Жалилова, телефон: 31544.
В границах: село Кетпен, отгонные участки.
Кепебулакский избирательный участок №801.
Центр: село Кепебулак, улица Кожагул №18, Бодетинская средняя школа, телефон: 31158.
В границах: село Кепебулак, отгонные участки.
Киши Диканский избирательный участок №802.
Центр: село Киши Дикан, улица Мажурунова №1, средняя школа имени М.Таипова, телефон: 44531.
В границах: село Киши Дикан, отгонные участки.
Улкен Диканский избирательный участок №803.
Центр: село Улкен Дикан, улица Илья Бахтия №32, Улкен Диканская средняя школа, телефон: 36950.
В границах: село Улкен Дикан, отгонные участки.
Калжатский избирательный участок №804.
Центр: село Калжат, улица Розыбакиева №32, Калжатская средняя школа, телефон: 47348.
В границах: село Калжат, отгонные участки.
Розыбакиевский избирательный участок №805.
Центр: село Шарын, улица Хамраева №52, Шарынская средняя школа, телефон: 58673.
В границах: село Шарын, улицы: Хамраева с №1 по 85, Кебирова с №1 по 97, Гаитова с №1 по 75, Искандерова с №1 по 67, Емелева с №1 по 24, Навои с №1 по 27, Мамыр с №1 по 13, Мырзабаева с №1 по 17, Алахунова с №1 по 31, Мадалиева с №1 по 75, Зикирьярова с №1 по 25, Садыра с №35 по 96, Розыбакиева с №28 по 62, Абая с №32 по 69, Касымова с №38 по 72, Сыдыкова с №20 по 72, Сайдуллаева с №10 по 45; отгонные участки.
Шарынский избирательный участок №806.
Центр: село Шарын, улица Касымова №27, средняя школа имени М.Хамраева, телефон: 58594.
В границах: село Шарын, улицы: Хамраева с №2 по 84, Жибек Жолы с №1 по 62, Манапова с №1 по 130, Жамбыла с №1 по 102, Елебаева с №1 по 42, Зикирьярова с №1 по 17, Садыра с №1 по 36, Розыбакиева с №1 по 26, Абая с №1 по 30, Касымова с №1 по 36, Сыдыкова с №1 по 18, Сайдуллаева с №1 по 10, Тастак с №1 по 60; отгонные участки.
Таскарасуский избирательный участок №807.
Центр: село Таскарасу, улица Сейфуллина №27, Таскарасуская средняя школа, телефон: 29501.
В границах: село Таскарасу, отгонные участки.
Бахарский избирательный участок №809.

Орталығы: Добын ауылы, Тохтыбакиев көшесі №14, Добын орта мектебі, телефон: 56141.
Шекарасы: Добын ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№799 Сұңқар сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұнқар ауылы, Қараев көшесі нөмірсіз, Сұнқар орта мектебі, телефон: 43430.
Шекарасы: Сұнқар ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№800 Кетпен сайлау учаскесі.
Орталығы: Кетпен ауылы, Жалилов көшесі №12, М. Жалилов атындағы орта мектеп, телефон: 31544.
Шекарасы: Кетпен ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№801 Кепебұлақ сайлау учаскесі.
Орталығы: Кепебұлақ ауылы, Қожағұл көшесі №18, Бөдеті орта мектебі, телефон: 31158.
Шекарасы: Кепебұлақ ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№802 Кіші Диқан сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Диқан ауылы, Мажурунов көшесі №1, М.Таипов атындағы орта мектеп, телефон: 44531.
Шекарасы: Кіші Диқан ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№803 Үлкен Диқан сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Диқан ауылы, Илья Бахтия көшесі №32, Үлкен Диқан орта мектебі, телефон: 36950.
Шекарасы: Үлкен Диқан ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№804 Қалжат сайлау учаскесі.
Орталығы: Қалжат ауылы, Розыбакиев көшесі №32, Қалжат орта мектебі, телефон: 47348.
Шекарасы: Қалжат ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№805 Розыбакиев сайлау учаскесі.
Орталығы: Шарын ауылы, Хамраев көшесі №52, Шарын орта мектебі, телефон: 58673.
Шекарасы: Шарын ауылы, Хамраев №1-ден 85-ке дейін, Кебиров №1-ден 97-ге дейін, Гаитов №1-ден 75-ке дейін, Искандеров №1-ден 67-ге дейін, Емелев №1-ден 24-ке дейін, Навои №1-ден 27-ге дейін, Мамыр №1-ден 13-ке дейін, Мырзабаев №1-ден 17-ге дейін, Алахунов №1-ден 31-ге дейін, Мадалиев №1-ден 75-ке дейін, Зикирьяров №1-ден 25-ке дейін, Садыр №35-тен 96-ға дейін, Розыбакиев №28-ден 62-ге дейін, Абай №32-ден 69-ға дейін, Қасымов №38-ден 72-ге дейін, Сыдықов №20-дан 72-ге дейін, Сайдуллаев №10-нан 45-ке дейінгі көшелері, мал шаруашылығы учаскелері.
№806 Шарын сайлау учаскесі.
Орталығы: Шарын ауылы, Қасымов көшесі №27, М. Хамраев атындағы орта мектеп, телефон: 58594.
Шекарасы: Шарын ауылы, Хамраев №2-ден 84-ке дейін, Жібек Жолы №1-ден 62-ге дейін, Манапов №1-ден 130-ға дейін, Жамбыл №1-ден 102-ге дейін, Елебаев №1-ден 42-ге дейін, Зикирьяров №1-ден 17-ге дейін, Садыр №1-ден 36-ға дейін, Розыбакиев № 1-ден 26-ға дейін, Абай №1-ден 30-ға дейін, Қасымов №1-ден 36-ға дейін, Сыдықов №1-ден 18-ге дейін, Сайдуллаев №1-ден 10-ға дейін, Тастақ №1-ден 60-қа дейінгі көшелері, мал шаруашылығы учаскелері.
№807 Тасқарасу сайлау учаскесі.
Орталығы: Тасқарасу ауылы, Сейфуллин көшесі №27, Тасқарасу орта мектебі, телефон: 29501.
Шекарасы: Тасқарасу ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№809 Бахар сайлау учаскесі.

Центр: село Бахар, улица Достык №1, средняя школа имени А. Розыбакиева, телефон: 59032.
В границах: село Бахар, отгонные участки.
Шырынский избирательный участок №810.
Центр: село Шырын, улица Розыбакиева №15, Шырынская средняя школа, телефон: 59597.
В границах: село Шырын, отгонные участки.
Шатлыкский избирательный участок №811.
Центр: село Шонжы, улица М. Таипова без номера, Шонжинская средняя школа №5, телефон: 22803.
В границах: село Шонжы, улицы: М. Таипова с №2 по 92 (четная сторона), К. Исламова с №82 по 110 (четная сторона), Илья Бахтия с №56 по 118, Раджибаева с №83 по 101, Кадырова с №50 по 110, М. Таипова с №1 по 61 (нечетная сторона), Розыбакиева с №54 по 66 (четная сторона), с №68 по 145, Нур Исраилова с №50 по 117, Садыра с №45, 47, 49, с №51 по 109, Нысанбаева с №1 по 108, Ш. Валиханова с №1 по 36, Каракул батыра с №1 по 21, Ушурова с №1 по 17, Мансурова с №1 по 14, Айнабекова с №1 по 28, Оразалиева с №1 по 21, Курманалиева с №1 по 36.
Алматинский избирательный участок №812.
Центр: село Шонжы, улица Кадырова без номера, Шонжинская средняя школа №1, телефон: 21559.
В границах: село Шонжы, улицы: Теипова с №1 по 119 (нечетная сторона), К. Исламова с №36, по 52 (четная сторона), №62, 72, 74, 76, Илья Бахтия №5, 7, с №9 по 52, Раджибаева №41, с №43 по 81, Кадырова с №34 по 50, Тохнияз батыра с №30 по 78, Якупова с №17 по 64, Розыбакиева с №17 по 53, №55, 57, 59, 61, 63, 65, Нур Исраилова №32, с №34 по 49, Садыра №29, 31, 33, с №35 по 43, №44, 46, 48, 50, Кудайбергенова с №1 по 87, Арзиева с №1 по №65, с №66 по 84 (четная сторона), Искандерова с №1 по 82, Касымбекова с №1 по 37, с №39 по 69 (нечетная сторона), Амангельды с №1 по 17, №18, 20, 22, 24.
Избирательный участок Шыгыс №813.
Центр: село Шонжы, улица Жуашева №51, средняя школа №2 имени Ж. Кудайбергенова, телефон: 21759.
В границах: село Шонжы, улицы: К. Исламова №2а, 2б, 2в, с №4 по 34 (четная сторона), Жуашева с №1 по 65, Касымбекова с №2 по 38 (четная сторона), Аппазова с №1 по 63, микрорайон "Старый городок" (полностью), Илья Бахтия с №1 по 8, Раджибаева с №1 по 42, Кадырова с №1 по 34, Тохнияз батыра с №1 по 29, Якупова с №1 по 16, Розыбакиева с №1 по 16, Нур Исраилова с №1 по 33, Садыра с №1 по 34, Дандыбая с №1 по 42, Садвакасова с №1 по 45, Талканбаева с №1 по 47, Мубарака с №1 по 45, Саганайская с №1 по 12, Нурлы с №1 по 35, 6 многоэтажных дома (полностью).
Гулистанский избирательный участок №814.

Орталығы: Бахар ауылы, Достық көшесі №1, А.Розыбакиев атындағы орта мектеп, телефон: 59032.
Шекарасы: Бахар ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№810 Шырын сайлау учаскесі.
Орталығы: Шырын ауылы, Розыбакиев көшесі №15, Шырын орта мектебі, телефон: 59597.
Шекарасы: Шырын ауылы, мал шаруашылығы учаскелері.
№811 Шатлық сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, М. Таипов көшесі нөмірсіз, №5 Шонжы орта мектебі, телефон: 22803.
Шекарасы: Шонжы ауылы, М. Таипов №2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), К. Исламов №82-ден 110-ға дейін (жұп жағы), Илья Бахтия көшесі №56-дан 118-ге дейін, Раджибаев №83-тен 101-ге дейін, Қадыров №50-ден 110-ға дейін, М. Таипов №1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Розыбакиев №54-тен, 66-ға дейін (жұп жағы), №68-ден 145-ке дейін, Нұр Исраилов №50-ден 117-ге дейін, Садыр №45, 47, 49, №51-ден 109-ға дейін, Нысанбаев №1-ден 108-ге дейін, Ш. Уәлиханов №1-ден 36-ға дейін, Қарақұл батыр №1-ден 21-ге дейін, Ушуров №1-ден 17-ге дейін, Мансуров №1-ден 14-ке дейін, Айнабеков №1-ден 28-ге дейін, Оразалиев №1-ден 21-ге дейін, Құрманалиев №1-ден 36-ға дейінгі көшелері.
№812 Алматы сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Қадыров көшесі нөмірсіз, №1 Шонжы орта мектебі, телефон: 21559.
Шекарасы: Шонжы ауылы, Теипов №1-ден 119-ға дейін (тақ жағы), К. Исламов №36-дан 52-ге дейін (жұп жағы), №62, 72, 74, 76, Илья Бахтия №5, 7, №9-дан 52-ге дейін, Раджибаев №41, №43-тен 81-ге дейін, Қадыров көшесі №34-тен 50-ге дейін, Тохнияз батыр №30-дан 78-ге дейін, Якупов №17-ден 64-ке дейін, Розыбакиев №17-ден 53-ге дейін, №55, 57, 59, 61, 63, 65, Нұр Исраилов №32, №34-тен 49-ға дейін, Садыр №29, 31, 33, №35-тен 43-ке дейін, №44, 46, 48, 50, Құдайбергенов №1-ден 87-ге дейін, Арзиев №1-ден 65-ке дейін, №66-дан 84-ке дейін (жұп жағы), Искандеров №1-ден 82-ге дейін, Қасымбеқов №1-ден 37-ге дейін, №39-дан 69-ға дейін (тақ жағы), Амангелді №1-ден 17-ге дейін, №18, 20, 22, 24 дейінгі көшелері.
№813 Шығыс сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Жуашев көшесі №51, Ж. Құдайбергенов атындағы №2 орта мектеп, телефон: 21759.
Шекарасы: Шонжы ауылы, К. Исламов №2а, 2б, 2в, №4-тен 34-ке дейін (жұп жағы), Жуашев №1-ден 65-ке дейін, Қасымбеков №2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Аппазов №1-ден 63-ке дейін, "Старый городок" ықшам ауданыны (толық), Илья Бахтия №1-ден 8-ге дейін, Раджибаев №1-ден 42-ге дейін, Қадыров №1-ден 34-ке дейін, Тохнияз батыр №1-ден 29-ға дейін, Якупов №1-ден 16-ға дейін, Розыбакиев №1-ден 16-ға дейін, Нұр Исраилов №1-ден 33-ке дейін, Садыр №1-ден 34-ке дейін, Дәндібай №1-ден 42-ке дейін, Садвақасов №1-ден 45-ке дейін, Талқанбаев №1-ден 47-ге дейін, Мүбәрәк №1-ден 45-ке дейін, Сағанай №1-ден 12-ге дейін, Нұрлы №1-ден 35-ке дейінгі көшелері, көп қабатты 6 тұрғын үйлері (толық).
№814 Гүлістан сайлау учаскесі.

Центр: село Шонжы, улица Ж. Кудайбергенова №51, районная территориальная инспекция, телефон: 21765.
В границах: село Шонжы, улицы: Исламова с №59 по 69 (нечетная сторона), Арзиева с №67 по 99 (нечетная сторона), Назугум с №24 по 64 (четная сторона), Ж. Кудайбергенова с №88 по 127, Теипова с №94 по 120 (четная сторона), с №121 по 152, с №153 по 167(нечетная сторона), Нысанбаева с №109 по 159, Старикова с №1 по 43, Мерекеева с №1 по 35, Молдабаева с №1 по 13, М. Маметова с №8 по 29, Алахунова с №63 по 77, М. Маметова с №1 по 9, Разамова с №1 по 27, Арычная с №1 по 9.
Бахарский избирательный участок №815.
Центр: село Шонжы, улица К. Исламова № 92, районный дом культуры, телефон: 21531.
В границах: село Шонжы, улицы: К. Исламова с №1 по 47 (нечетная сторона), Искандерова с №84 по 146 (четная сторона), Назугум с №2 по 18 (четная сторона), Касымбекова с №40 по 70 (четная сторона), с №71 по 118, Жуашева с №66 по 103, Асана с №1 по 11, Хитбакиева с №1 по 34, Аппазова с №64 по 97, Тохметова с №1 по 22, Чигирова с №11 по 35, Кокимет батыра с №1 по 35, Абдразакова с №1 по 29, Махпирова с №1 по 8, Тауелсиздик с №1 по 7.
Назугумский избирательный участок №816.
Центр: село Шонжы, улица Арзиева №138, профессиональный колледж №9, телефон: 21192.
В границах: село Шонжы, улицы: Табылганова с №2 по 52, Арзиева с №111 по 137 (нечетная сторона), Ж. Кудайбергенова с №128 по 158, Теипова с №154 по 166 (четная сторона), с №168 по 189, Нысанбаева с №160 по 174, Мерекеева с №36 по 163, Бектенова с №1 по 53, Камердинова с №1 по 43, Даутова с №1 по 25, Семятова с №1 по 24, Атаева с №1 по 25, Онгарова с №1 по 58, Заводская с №1 по 8, Исаева с №1 по 5, Жас кыран с №9 по 25, Болашак с №9 по 25, Астана с №9 по 25, Бейбитшилик с №9 по 25, Улан с №9 по 25, 15-летие Конституции с №9 по 25, Алатау с №9 по 25, Жетысу с №9 по 25 Келисим с №9 по 25, Оркен с №9 по 25, Жас Отан с №9 по 25, Ынтымак с №9 по 25.
Искандеровский избирательный участок №817.
Центр: село Шонжы, улица Искандерова №135, средняя школа №3 имени И.Молутова (Бахтия), телефон: 21752.
В границах: село Шонжы, улицы: К. Исламова с №49 по 57 (нечетная сторона), Арзиева с №98 по 150, Табылганова с №1 по 33, Абдразакова с №30 по 39, М. Маметовой с 1 по 7, З.Минамова с №1 по 67, Алахунова с №54 по 62, Искандерова с №69 по 139 (нечетная сторона), с №148 по 160 (четная сторона), Касымбекова с №118 по 136, Жуашева с №104 по 125, Асана с №12 по 27, Хитбакиева с №35 по 55, Аппазова с №98 по 128, Тохметова с №23 по 39, Чигирова с №1 по 10, Кокимет батыра с №36 по 45, Мамырбаева с №1 по 15, Машурова с №1 по 7, Назугума с №1 по 17 (нечетная сторона), Жас кыран с №1 Болашак с №1 по 8, Астана с №1 по 8, Бейбитшилик с №1 по 8, Улан с №1 по 8, 15- летие Конституции с №1 по 8, Алатау с №1 по 8, Келисим с №1 по 8, Оркен с №1 по 8, Жас Отан с №1 по 8, Ынтымак с №1 по 8.
Больничный избирательный участок (закрытый) №818.

Орталығы: Шонжы ауылы, Ж. Құдайбергенов көшесі №51, аудандық аумақтық инспекциясы, телефон: 21765.
Шекарасы: Шонжы ауылы, К. Исламов №59-дан 69-ға дейін (тақ жағы), Арзиев №67-ден 99-ға дейін (тақ жағы), Назугум №24-тен 64-ке дейін (жұп жағы), Ж. Құдайбергенов №88-ден 127-ге дейін, Теипов №94-тен 120-ға дейін (жұп жағы), №121-ден 152-ге дейін, №153-тен 167-ге дейін (тақ жағы), Нысанбаев №109-дан 159-ға дейін, Стариков №1-ден 43-ке дейін, Мерекеев №1-ден 35-ке дейін, Молдабаев №1-ден 13-ке дейін, М.Мәметова №8-ден 29-ға дейін, Алахунов №63-тен 77-ге дейін, М. Мәметова №1-ден 9-ға дейін, Разамов №1-ден 27-ге дейін, Арычная №1-ден 9-ға дейінгі көшелері.
№815 Бахар сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, К. Исламов көшесі №92, аудандық мәдениет үйі, телефон: 21531.
Шекарасы: Шонжы ауылы, К. Исламов №1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), Искандеров №84-тен 146-ға дейін (жұп жағы), Назугум №2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Қасымбеков №40-тан 70-ке дейін (жұп жағы), №71-ден 118-ге дейін, Жуашев №66-дан 103-ке дейін, Асан №1-ден 11-ге дейін, Хитбакиев №1-ден 34-ке дейін, Аппазов №64-тен 97-ге дейін, Тохметов №1-ден 22-ге дейін, Чигиров №11-ден 35-ке дейін, Көкімет батыр №1-ден 35-ке дейін, Абдразақов №1-ден 29-ға дейін, Махпиров №1-ден 8-ге дейін, Тәуелсіздік №1-ден 7-ге дейінгі көшелері.
№816 Назугум сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Арзиев көшесі №138, №9 кәсіптік колледжі, телефон: 21192.
Шекарасы: Шонжы ауылы, Табылғанов №2-ден 52-ге дейін, Арзиев №111-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Ж. Құдайбергенов №128-ден 158-ге дейін, Теипов №154-тен 166-ға дейін (жұп жағы), №168-ден 189-ға дейін, Нысанбаев №160-тан 174-ке дейін, Мерекеев №36-дан 163-ке дейін, Бектенов №1-ден 53-ке дейін, Камердинов №1-ден 43-ке дейін, Даутов №1-ден 25-ке дейін, Семятов №1-ден 24-ке дейін, Атаев №1-ден 25-ке дейін, Оңғаров №1-ден 58-ге дейін, Заводская №1-ден 8-ге дейін, Исаев №1-ден 5-ке дейін, Жас қыран №9-дан 25-ке дейін, Болашақ №9-дан 25-ке дейін, Астана №9-дан 25-ке дейін, Бейбітшілік №9-дан 25-ке дейін, Ұлан №9-дан 25-ке дейін, Конституцияға 15 жыл №9-дан 25-ке дейін, Алатау №9-дан 25-ке дейін, Жетісу №9-дан 25-ке дейін, Келісім №9-дан 25-ке дейін, Өркен №9-дан 25-ке дейін, Жас Отан №9-дан 25-ке дейін, Ынтымақ №9-дан 25-ке дейінгі көшелері.
№817 Искандеров сайлау учаскесі.
Орталығы: Шонжы ауылы, Искандеров көшесі №135, И. Молутов (Бахтия) атындағы №3 орта мектеп, телефон: 21752.
Шекарасы: Шонжы ауылы, К. Исламов №49-дан 57-ге дейін (тақ жағы), Арзиев №98-ден 150-ге дейін, Табылғанов №1-ден 33-ке дейін, Абдразақов №30-дан 39-ға дейін, М.Мәметова №1-ден 7-ге дейін, З.Минамов №1-ден 67-ге дейін, Алахунов №54-тен 62-ге дейін, Искандеров №69-дан 139-ға дейін (тақ жағы), №148-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Қасымбеков №118-ден 136-ға дейін, Жуашев №104-тен 125-ке дейін, Асан №12-ден 27-ге дейін, Хитбакиев №35-тен 55-ке дейін, Аппазов №98-ден 128-ге дейін, Тохметов №23-тен 39-ға дейін, Чигиров №1-ден 10-ға дейін, Көкімет батыр №36-дан 45-ке дейін, Мамырбаев №1-ден 15-ке дейін, Машуров №1-ден 7-ге дейін, Назугум №1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Жас қыран №1-ден 8-ге дейін, Болашақ №1-ден 8-ге дейін, Астана №1-ден 8-ге дейін, Бейбітшілік №1-ден 8-ге дейін, Ұлан №1-ден 8-ге дейін, Конституцияға 15 жыл №1-ден 8-ге дейін, Алатау №1-ден 8-ге дейін, Жетісу №1-ден 8-ге дейін, Келісім №1-ден 8-ге дейін, Өркен №1-ден 8-ге дейін, Жас Отан №1-ден 8-ге дейін, Ынтымақ №1-ден 8-ге дейінгі көшелері.
№818 Аурухана сайлау учаскесі (жабық).

Центр: село Шонжы, улица Жуашева №65, Центральная районная больница, телефон: 24597.
В границах: село Шонжы, территория центральной районной больницы.
Избирательный участок (закрытый) №819.
Центр: село Шонжы, войсковая часть №2534.
В границах: Территория войсковой части №2534.
Избирательный участок (закрытый) №820.
Центр: село Шонжы, войсковая часть №2534.
В границах: Пограничная застава "Поляна".
Избирательный участок (закрытый) №821.
Центр: село Шонжы, войсковая часть №2534.
В границах: Пограничный пост "Калжат".
Избирательный участок (закрытый) № 822.
Центр: село Шонжы, войсковая часть №2534.
В границах: Пограничная застава "Геопартия".
Избирательный участок (закрытый) № 823.
Центр: село Шонжы, войсковая часть №2534.
В границах: Пограничная застава "Бодеты".
Избирательный участок (закрытый) № 824.
Центр: село Шонжы, войсковая часть №2534.
В границах: Пограничная застава "Онопко".

Орталығы: Шонжы ауылы, Жуашев көшесі №65, Аудандық орталық ауруханасы, телефон: 24597.
Шекарасы: Шонжы ауылы, аудандық орталық ауруханасының аумағы.
№819 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Шонжы ауылы, №2534 әскери бөлімі.
Шекарасы:№2534 әскери бөлімінің аумағы.
№820 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Шонжы ауылы, №2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Поляна" шекара заставасы.
№821 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Шонжы ауылы, №2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Қалжат" шекара бекеті.
№822 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Шонжы ауылы, №2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Геопартия" шекара заставасы.
№823 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Шонжы ауылы, №2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Бөдеті" шекара заставасы.
№824 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Шонжы ауылы, №2534 әскери бөлімі.
Шекарасы: "Онопко" шекара заставасы.