О внесений дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 марта 2014 года № 4-1/165 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Выдача экспортеру зерна подтверждения о соблюдении экспортером зерна обязательств по поставке зерна в государственные ресурсы зерна"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 октября 2014 года № 4-1/546. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2014 года № 9906. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 сентября 2015 года № 15-05/858
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 25.09.2015 № 15-05/858 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 марта 2014 года № 4-1/165 «Об утверждении Регламента государственной услуги «Выдача экспортеру зерна подтверждения о соблюдении экспортером зерна обязательств по поставке зерна в государственные ресурсы зерна» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9376, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 3 октября 2014 года) следующие дополнения:
в Регламенте государственной услуги «Выдача экспортеру зерна подтверждения о соблюдении экспортером зерна обязательств по поставке зерна в государственные ресурсы зерна», утвержденном указанным приказом:
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2-1 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на интернет-ресурсе услугодателя www.minagri.gov.kz.»;
дополнить приложением 2-1 согласно приложению к настоящему приказу.

"Астық экспорттаушыға мемлекеттік астық ресурстарына астықты жеткізу жөніндегі міндеттемелерді астық экспорттаушылардың сақтауы туралы растаманы беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2014 жылғы 28 наурыздағы № 4-1/165 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2014 жылғы 24 қазандағы № 4-1/546 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 26 қарашада № 9906 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 15-05/858 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 25.09.2015 № 15-05/858 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 бұйрығына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Астық экспорттаушыға мемлекеттік астық ресурстарына астықты жеткізу жөніндегі міндеттемелерді астық экспорттаушылардың сақтауы туралы растаманы беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2014 жылғы 28 наурыздағы № 4-1/165 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9376 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 3 қазанда жарияланған) мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Астық экспорттаушыға мемлекеттік астық ресурстарына астықты жеткізу жөніндегі міндеттемелерді астық экспорттаушылардың сақтауы туралы растаманы беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенті:
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
«9-1. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының сипаттамасы осы Регламентке 2-1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің www.minagri.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған.»;
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2-1-қосымшамен толықтырылсын.

2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. министра                              С. Омаров
Приложение
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 24 октября 2014 года № 4-1/546
Приложение № 2-1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача экспортеру зерна подтверждения
о соблюдении экспортером
зерна обязательств по поставке
зерна в государственные ресурсы зерна»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Выдача экспортеру зерна подтверждения о соблюдении
экспортером зерна обязательств по поставке зерна в
государственные ресурсы зерна»

2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министрдің м.а.                            С.Омаров
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2014 жылғы 24 қазандағы
№ 4-1/546 бұйрығына қосымша
«Астықты экспорттаушыға мемлекеттік
астық ресурстарына астықты жеткізу
жөніндегі міндеттемелерді астықты
экспорттаушылардың сақтауы туралы
растаманы беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-1-қосымша
«Астықты экспорттаушыға мемлекеттік астық ресурстарына астықты
жеткізу жөніндегі міндеттемелерді астықты экспорттаушылардың
сақтауы туралы растаманы беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы