Об утверждении квот закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2014 года
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 октября 2014 года № 4-1/552. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2014 года № 9908
В соответствии с подпунктом 23) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года «О зерне», а также в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 368 «О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2014 года» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить квоты закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2014 года.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Купанова Л.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    А. Мамытбеков
Утверждены
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 27 октября 2014 года № 4-1/552
Квоты закупа зерна в государственные ресурсы зерна
в разрезе областей из урожая 2014 года
Наименование областей
Объем квоты закупа зерна
в государственные ресурсы,
тысяч тонн
Акмолинская

2014 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 4-1/552 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 26 қарашада № 9908 тіркелді
«Астық туралы» 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабының 23) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ «Мемлекеттік ресурстарға 2014 жылғы егіннің астығын сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 368 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. 2014 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті (Купанова Л.К.) заңнамамен белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді және оны ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Министр                                    А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2014 жылғы 27 қазандағы
№ 4-1/552 бұйрығымен бекітілген
2014 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына
облыстар бойынша астық сатып алу квоталары
Облыстар атауы
Мемлекеттік ресурстарға астық
сатып алу квотасының көлемі,
мың тонна
Ақмола