О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 "О городском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 7 февраля 2014 года № 24-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 февраля 2014 года № 2116
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2083, опубликовано 1 января 2014 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры «23 653 450» заменить цифрами «23 798 408»;
в подпункте 5) цифры «260 836» заменить цифрами «115 878»;
в подпункте 6) цифры «-260 836» заменить цифрами «-115 878»;
цифры «0» заменить цифрами «144 958».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 7 ақпандағы № 24-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 2116 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2083 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшадағы «23 653 450» сандары «23 798 408» сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшадағы «260 836» сандары «115 878» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «-260 836» сандары «-115 878» сандарымен ауыстырылсын;
«0» сандары «144 958» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
Ж. Булекбаев                               Б. Нарбаев
Приложение
к решению Таразского городского
маслихата № 24-3 от 7 февраля 2014 года
Приложение 1
к решению Таразского городского
маслихата № 22-3 от 25 декабря 2013 года
Бюджет города Тараз на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат                     Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Ж. Бөлекбаев                               Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 7 ақпандағы
№ 24-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 22-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3