О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 28 августа 2014 года № 32-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 сентября 2014 года № 2312
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2083, опубликовано 1 января 2014 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «26 022 273» заменить цифрами «26 012 900»;
цифры «6 002 959» заменить цифрами «6 016 845»;
цифры «210 773» заменить цифрами «213 111»;
цифры «674 355» заменить цифрами «658 131»;
цифры «19 134 186» заменить цифрами «19 124 813»;
в подпункте 2) цифры «26 241 158» заменить цифрами «26 231 785»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы № 32-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қыркүйекте № 2312 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2083 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «26 022 273» сандары «26 012 900» сандарымен ауыстырылсын.
«6 002 959» сандары «6 016 845» сандарымен ауыстырылсын;
«210 773» сандары «213 111» сандарымен ауыстырылсын;
«674 355» сандары «658 131» сандарымен ауыстырылсын;
«19 134 186» сандары «19 124 813» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «26 241 158» сандары «26 231 785» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата            Г. Умаров
Приложение
к решению Таразского
городского маслихата № 32-3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Г. Умаров
Тараз қалалық мәслихатының