О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 8 декабря 2014 года № 36-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 декабря 2014 года № 2411
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-3 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2083, опубликовано 1 января 2014 года в газете "Жамбыл Тараз" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "26 353 139" заменить цифрами "26 089 333";
цифры "6 060 229" заменить цифрами "6 077 214";
цифры "222 234" заменить цифрами "205 249";
цифры "19 404 537" заменить цифрами "19 140 731";
в подпункте 2) цифры "26 572 024" заменить цифрами "26 308 218".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 36-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 желтоқсанда № 2411 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2083 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарында № 1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "26 353 139" сандары "26 089 333" сандарымен ауыстырылсын;
"6 060 229" сандары "6 077 214" сандарымен ауыстырылсын;
"222 234" сандары "205 249" сандарымен ауыстырылсын;
"19 404 537" сандары "19 140 731" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "26 572 024" сандары "26 308 218" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Нарбаев
Приложение к решению
Таразского городского
маслихата № 36-3 от 8 декабря
2014 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата № 22-3 от 25 декабря
2013 года
Бюджет города Тараз на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаттың хатшысы
Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 22-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3