О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 17 ноября 2014 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 ноября 2014 года № 2384
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014 – 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2093, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" от 1 января 2014 года №1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 191 122" заменить цифрами "7 221 980";
цифры "6 153 420" заменить цифрами "6 184 278".
в подпункте 2):
цифры "7 265 846" заменить цифрами "7 302 004".
в подпункте 4):
цифру "0" заменить цифрами "-5 300";
цифру "0" заменить цифрами "5 300".
Приложении 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного
маслихата А. Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 17 ноября 2014 года № 34-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного

"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 34-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 2384 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №24-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2093 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 қаңтарында аудандық №1-2 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
тармақшада:
"7 191 122" сандары "7 221 980" сандарымен ауыстырылсын;
"6 153 420" сандары "6 184 278" сандарымен ауыстырылсын.
тармақшада:
"7 265 846" сандары "7 302 004" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
"0" саны "-5 300" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "5 300" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы А. Үкібаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 17 қарашадағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша

4 337
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4 337
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
4 337
Приложение 2 к решению
Байзакского районного
маслихата от 17 ноября 2014
года № 34-2
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 25 декабря 2013
года №24-3
Перечень бюджетных программ на 2014 год по аульным округам Байзакского района
тысяч тенге
Наименование программ
№ п/п
Наименование сельских округов
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Жалгызтобе

4337
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4337
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
4337
Байзақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы 17 қарашадағы
№34-2 шешіміне 2 қосымша
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 24-3 шешіміне 6 қосымша
2014 жылға арналған Байзақ ауданының ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
мың теңге
Ауданның ауылдық округтері
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
005 "Ауылдық жерлерді балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
Жалғызтөбе