О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 22 апреля 2014 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 апреля 2014 года № 2184. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного Маслихата № 23-2 от 14 апреля 2014 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" от 18 декабря 2013 года № 20-3" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2160) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2013 года за № 2092 и опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 7 января 2014 года № 1-2, 15 января 2014 года № 5-6, от 18 января 2014 года № 7) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1)
доходы цифры "7 082 646" заменить цифрами "7 450 512";
налоговые поступления цифры "1 179 863" заменить цифрами "1 211 319";
поступление трансфертов цифры "5 865 205" заменить цифрами "6 201 615";
в подпункте 2)
затраты цифры "7 086 420" заменить цифрами "7 528 949";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "16 833" заменить цифрами "15 870";
бюджетные кредиты цифры "25 965" заменить цифрами "25 002";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) цифры "-20 607" заменить цифрами "-94 307";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) цифры "20 607" заменить цифрами "94 307";
поступления займов цифры "25 965" заменить цифрами "25 002";
используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "74 663".
Приложения 1, 4 решения изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 данного решения.

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 31-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 2184 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық Мәслихаттың 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2160 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2092 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтардағы № 1-2, 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 5-6, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 7 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "7 082 646" сандары "7 450 512" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер "1 179 863" сандары "1 211 319" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "5 865 205" сандары "6 201 615" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "7 086 420" сандары "7 528 949" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу "16 833" сандары "15 870" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер "25 965" сандары "25 002" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) "-20 607" сандары "-94 307" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "20 607" сандары "94 307" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі "25 965" сандары "25 002" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" сандары "74 663" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Ж. Бегманов Р. Бегалиев
Приложение 1
к решению Жамбылского
районного маслихата

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы:
Ж. Бегманов Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының

10184
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9276
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
598
007
Капитальные расходы государственного органа
310
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
89000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
89000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
62835
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
62835
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13123
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
49562
015
Капитальные расходы государственного органа
150
12
Транспорт и коммуникации
203011
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
119520
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
119520
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
83491
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
83491
13
Прочие
306024
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
75697
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
75697
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81460
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50827
013
Капитальные расходы государственного органа
570
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30063
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

10184
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9276
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
598
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
89000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
89000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
62835
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
62835
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13123
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
49562
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
12
Көлiк және коммуникация
203011
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
119520
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
119520
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
83491
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
83491
13
Басқалар
306024
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
75697
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
75697
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81460
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50827
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
570
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30063
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
5358
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5358
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
8
Движение остатков бюджетных средств
74663
Приложение № 2
к решению Жамбылского
районного маслихата
за № 31-2 от 22 апреля 2014 года
Приложение № 4
к решению Жамбылского
районного маслихата
за № 28-3 от 25 декабря 2013 года
Бюджетные программы каждого поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2014 год
тысяч тенге
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Ассинский аульный округ

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5358
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5358
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
74663
Жамбыл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 сәуірдегі № 31-2
шешіміне 2 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 28-3 шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Аудандағы кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі