Об образовании избирательных участков
Решение акима Кордайского района Жамбылской области от 24 февраля 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 марта 2014 года № 2130. Утратило силу решением акима Кордайского района Жамбылской области от 13 декабря 2018 года № 64
Сноска. Утратило силу решением акима Кордайского района Жамбылской области от 13.12.2018 № 64 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Кордайского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Абдукасымова Даурена Рахимовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района К. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
А.Б. Абдуалы
24 февраля 2014 г.
Приложение к решению
акима Кордайского района
Жамбылской области
№ 3 от 24 февраля 2014 года
Избирательные участки и их границы
№ п/п
Номер избирательного участка
Границы избирательных участков
1
№218
Село Карасай батыра.
2
№219
Село Енбек.
3
№220
Село Каракемер.
4
№221
Село Керу.
5
№222

Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 наурызда № 2130 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 64 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің 13.12.2018 № 64 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциалық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Қордай ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Дәурен Рахымұлы Әбдіқасымовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Қ. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
А.Б. Абдуалы
24 ақпан 2014 ж.
Жамбыл облысы
Қордай ауданы әкімінің
2014 жылғы 24 ақпандағы
№ 3 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері және олардың шекаралары
№ р/с
Сайлау учаскелерінің нөмірі
Сайлау учаскелерінің шекаралары
1
№218
Қарасай батыр ауылы.
2
№219
Еңбек ауылы.
3
№220
Қаракемер ауылы.
4
№221
Керу ауылы.
5
№222

Село Масанчи: улица Береговая №1-89, улица Мухамед-Аюб Биянху №1-68, улица Коминтерн №1-58, улица Советская №1-31, улица Магазы Масанчи №1-49, улица Максим Горького №1-4, улица Интернациональная №1-54, улица Табачная №2-4, улица Василий Чапаева №1-12, улица Почтовая №1-9, улица Механизация №1-8, улица Климентий Ворошилова №1-11, улица Коммунистическая №1-7, улица Владимир Ленина №1-13, улица Школьная №1-10, улица Феликс Дзержинского №1-10, улица Амангельди Иманова №1-8, улица Абая №1-16, улица Михаил Калинина №1-12, улица Дмитрий Фурманова №1-18, улица Серго Ордженикидзе №1-12, улица Сергей Кирова №1, улица Астана от №1 до конца, улица Тараз от №1 до конца, улица Егемендик №1 до конца, улица Тауелсиздик от №1 до конца, улица Курмангазы от №1 до конца, улица Отан от №1 до конца, улица Алматы от №1 до конца.
6
№223
Село Масанчи: улица Вангар Маянова №1-6, улица Почтовая №10-23, улица Механизация №9-13, улица Климентий Ворошилова №13-29, улица Владимир Ленина №15-100, улица Школьная от №10 до конца, улица Амангельди Иманова от №10 до конца, улица Феликс Дзержинского от №12 до конца, улица Абая от №18 до конца, улица Михаил Калинина от №14 до конца, улица Дмитрий Фурманова от №10 до конца, улица Серго Ордженикидзе от №14 до конца, улица Дмитрий Куйбышева №1-28, улица Жамбыла №1-16, улица Дунганская №1-17, улица Комсомольская №1-16, улица 70 лет Октября №1-17, улица Динмухамед Конаева №1-26, улица Казакстанская №1-8, улица Александр Пушкина №1-9, улица Юрий Гагарина №1-8, улица Мансуза Ванахуна №1-11.
7
№224
Село Масанчи: улица Хива Чива от №1 до конца, улица Хуров Ясыр от №1 до конца, улица Мира от №1 до конца, улица Дружбы от №1 до конца, улица Молодежная от №1 до конца, улица Андрей Жданова от №1 до конца, улица Михаил Фрунзе от №1 до конца, улица Сергей Кирова от №1 до конца, улица Береговая от №90 до конца, улица Мухамед-Аюб Биянху от №69 до конца, улица Коминтерна от №59 до конца, улица Советская от №32 до конца, улица Магазы Масанчи от №50 до конца, улица Дмитрий Куйбышева от №29 до конца, улица Жамбыла от №17 до конца, улица Дунганская от №19 до конца, улица 70 лет Октября от №17 до конца.
8
№225
Село Кунбатыс-1: улица Жинишке от №1 до конца. Село Кунбатыс-2: улица Шыгыс от №1 до конца, улица Батыс от №1 до конца.
9
№226
Село Сортобе: улица Щимар Даурова четные числа №66-156, улица Щимар Даурова нечетные числа №47-157, улица Владимир Ленина четные числа №180-286, улица Владимир Ленина нечетные числа №145-213, улица Мансуза Вонахуна четные числа №2-6 "в", улица Мансуза Вонахуна нечетные числа №1-23, улица Школьная четные числа №44-48, улица Школьная нечетные числа №33-63 "в", улица Магазы Масанчи четные числа №2-58, улица Магазы Масанчи нечетные числа №1-91, улица Лодан Парса четные числа №2-44, улица Лодан Парса нечетные числа №1-55, улица Мухамед-Аюб Биянху четные числа №116-178, улица Мухамед-Аюб Биянху нечетные числа №63-135, улица Александр Пушкина четные числа №20-100 "а", улица Александр Пушкина нечетные числа №9-101, улица Жамбыла от №1 до конца, улица Толе би от №1 до конца, улица Ал-Фараби от №1 до конца, улица Отеген батыра от №1 до конца, улица Турар Рыскулова от №1 до конца, улица Маншук Маметова от №1 до конца, улица Шокан Уалиханова от №1 до конца, улица Каныш Сатбаева от №1 до конца.
10
№227

Масаншы ауылының Береговая көшесі №1-89, Мухамед-Аюб Биянху көшесі №1-68, Коминтерн көшесі №1-58, Советская көшесі №1-31, Магазы Масанчи көшесі №1-49, Максим Горький көшесі №1-4, Интернациональная көшесі №1-54, Табачная көшесі №2-4, Василий Чапаев көшесі №1-12, Почтовая көшесі №1-9, Механизация көшесі №1-8, Климентий Ворошилов көшесі №1-11, Коммунистическая көшесі №1-7, Владимир Ленин көшесі №1-13, Школьная көшесі №1-10, Феликс Дзержинский көшесі №1-10, Амангельді Иманов көшесі №1-8, Абай көшесі №1-16, Михаил Калинин көшесі №1-12, Дмитрий Фурманов көшесі №1-18, Серго Ордженикидзе көшесі №1-12, Сергей Киров көшесі №1, Астана көшесі №1-ден аяғына дейін, Тараз көшесі №1-ден аяғына дейін, Егемендік көшесі №1-ден аяғына дейін, Тәуелсіздік көшесі №1-ден аяғына дейін, Құрманғазы көшесі №1-ден аяғына дейін, Отан көшесі №1-ден аяғына дейін, Алматы көшесі №1-ден аяғына дейін.
6
№223
Масаншы ауылының Вангар Маянов көшесі №1-6, Почтовая көшесі №10-23, Механизация көшесі №9-13, Климентий Ворошилов көшесі №13-29, Владимир Ленин көшесі №15-100, Школьная көшесі №10-нан аяғына дейін, Амангельді Иманов көшесі №10-нан аяғына дейін, Феликс Дзержинский көшесі №12-ден аяғына дейін, Абай көшесі №18-ден аяғына дейін, Михаил Калинин көшесі №14-тен аяғына дейін, Дмитрий Фурманов көшесі №10-нан аяғына дейін, Серго Ордженикидзе көшесі №14-тен аяғына дейін, Дмитрий Куйбышев көшесі №1-28, Жамбыл көшесі №1-16, Дунганская көшесі №1-17, Комсомольская көшесі №1-16, 70 лет Октября көшесі №1-17, Дінмұхамед Қонаев көшесі №1-26, Казакстанская көшесі №1-8, Александр Пушкин көшесі №1-9, Юрий Гагарин көшесі №1-8, Мансуза Ванахун көшесі №1-11.
7
№224
Масаншы ауылының Хива Чива көшесі №1-ден аяғына дейін, Хуров Ясыр көшесі №1-ден аяғына дейін, Мир көшесі №1-ден аяғына дейін, Дружба көшесі №1-ден аяғына дейін, Молодежная көшесі №1 -ден аяғына дейін, Андрей Жданов көшесі №1-ден аяғына дейін, Михаил Фрунзе көшесі №1-ден аяғына дейін, Сергей Киров көшесі №1-ден аяғына дейін, Береговая көшесі №90-нан аяғына дейін, Мухамед-Аюб Биянху көшесі №69-дан аяғына дейін, Коминтерн көшесі №59-дан аяғына дейін, Советская көшесі №32-ден аяғына дейін, Магазы Масанчи көшесі №50-ден аяғына дейін, Дмитрий Куйбышев көшесі №29-дан аяғына дейін, Жамбыл көшесі №17-ден аяғына дейін, Дунганская көшесі №19-дан аяғына дейін, 70 лет Октября көшесі №17-ден аяғына дейін.
8
№225
Күнбатыс-1 ауылының Жіңішке көшесі №1-ден аяғына дейін. Күнбатыс-2 ауылының Шығыс көшесі №1-ден аяғына дейін, Батыс көшесі №1-ден аяғына дейін.
9
№226
Сортөбе ауылының Щимар Дауров көшесі жұп сандары №66-156, Щимар Дауров Дауров көшесі тақ сандары №47-157, Владимир Ленин көшесі жұп сандары №180-286, Владимир Ленин көшесі тақ сандары № 145-213, Мансуза Вонахун көшесі жұп сандары №2-6 "в", Мансуза Вонахун көшесі тақ сандары №1-23, Школьная көшесі жұп сандары №44-48, Школьная көшесі тақ сандары №33 - 63 "в", Магазы Масанчи көшесі жұп сандары №2-58, Магазы Масанчи көшесі тақ сандары №1 -91, Лодан Парса көшесі жұп сандары №2-44, Лодан Парса көшесі тақ сандары №1-55, Мухамед-Аюб Биянху көшесі жұп сандары №116-178, Мухамед-Аюб Биянху көшесі тақ сандары №63-135, Александр Пушкин көшесі жұп сандары №20-100 "а", Александр Пушкин көшесі тақ сандары №9-101, Жамбыл көшесі №1-ден аяғына дейін, Төле би көшесі №1-ден аяғына дейін, Әл-Фараби көшесі №1-ден аяғына дейін, Өтеген батыр көшесі №1-ден аяғына дейін, Тұрар Рысқұлов көшесі №1-ден аяғына дейін, Мәншүк Маметова көшесі №1-ден аяғына дейін, Шоқан Уалиханов көшесі №1-ден аяғына дейін, Қаныш Сәтбаев көшесі №1-ден аяғына дейін.
10
№227

Село Сортобе улица Щимар Даурова четные числа №2-64 "и", улица Щимар Даурова нечетные числа №1-45, улица Владимир Ленина четные числа №2-178, улица Владимир Ленина нечетные числа №1-143, улица Школьная четные числа №2-42, улица Школьная нечетные числа №1-31, улица Мухамед-Аюб Биянху четные числа №2-114, улица Мухамед-Аюб Биянху нечетные числа №1-61, улица Александр Пушкина нечетные числа №1-7, улица Александр Пушкина четные числа №2-18, улица Юнус Дунларова от №1 до конца, улица Мира от №1 до конца, улица Дружбы от №1 до конца, улица Молодежная от №1 до конца.
11
№228
Село Сортобе: улица Щимар Даурова четные числа №158-212, улица Щимар Даурова нечетные числа №159-203, улица Владимир Ленина четные числа №288-338 "г", улица Владимир Ленина нечетные числа №215-273, улица Мансуза Вонахуна четные числа №8-18 "а", улица Мансуза Вонахуна нечетные числа №25-29 "а", улица Школьная четные числа №50-58, улица Школьная нечетные числа №65-79, улица Магазы Масанчи четные числа №60-118, улица Магазы Масанчи нечетные числа №93-155, улица Лодан Парса четные числа №46-48, улица Лодан Парса нечетные числа №57-69, улица Мухамед-Аюб Биянху четные числа №180-234, улица Мухамед-Аюб Биянху нечетные числа №137-189, улица Александр Пушкина четные числа №102-138, улица Александр Пушкина нечетные числа №103-155, улица Ясир Шиваз от №1 до конца, улица Ногайбай би от №1 до конца, улица Мухтар Ауэзова от №1 до конца.
12
№229
Село Булар-Батыра.
13
№230
Село Аухатты. Село Байтерек.
14
№231
Село Кызылсай.
15
№232
Село Карасу.
16
№233
Село Отеген.
17
№234
Село Кордай: переулок Иса Байзакова №4 б,6 а,6 б,8 а, улица Николай Белашова №1-66, улица Алмабек Жумабекова нечетные числа №1-25, улица Алмабек Жумабекова четные числа №2-50, улица 8 марта нечетные числа №1-29, улица 8 марта четные числа №2-36, улица Мира нечетные числа №1-15, улица Мира четные числа №2-16, улица Сергей Лазо четные числа №2-24, №28, улица Сергей Лазо нечетные числа №1-21, улица Николай Гоголя нечетные числа №1-19, улица Николай Гоголя четные числа №2-24, улица Кенен Азербаева нечетные числа №1-15, улица Кенен Азербаева четные числа №2-14, улица Дружбы №1-27, улица Подгорная №1-13, улица Омирбек Байдильдаева четные числа №2-18, улица Омирбек Байдильдаева нечетные числа №1-11, №21, улица Акбулын четные числа №2-20, улица Акбулын нечетные числа №1-33, улица Манаса четные числа №2-16, улица Манаса нечетные числа №3-39, улица Валентин Шукшина нечетные числа №1-25, улица Валентин Шукшина четные числа №22-26, улица Байдибека четные числа №248-288, улица Байдибека нечетные числа №227-247, улица Ал-Фараби нечетные числа №353-377, улица Ал-Фараби четные числа №364-402, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №208-276, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №227-305, улица Мухтар Ауезова нечетные числа №1-37, улица Мухтар Ауезова четные числа №12-88, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №159/1-217, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №228-292, улица Жибек жолы нечетные числа №299-393, улица Жибек жолы четные числа №372-494, переулок Жибек-жолы, улица Ыбырай Алтынсарина №1 а, №1-41, №4, улица Оразай Самакова №1-2, улица Ерлан Шарипова нечетные числа №7-23, улица Ерлан Шарипова четные числа №4-34.
18
№235

Сортөбе ауылының Щимар Дауров көшесі жұп сандары №2-64 "и", Щимар Дауров көшесі тақ сандары №1-45, Владимир Ленин көшесі жұп сандары №2-178, Владимир Ленин көшесі тақ сандары №1-143, Школьная көшесі жұп сандары №2-42, Школьная көшесі тақ сандары №1-31, Мухамед-Аюб Биянху көшесі жұп сандары №2-114, Мухамед-Аюб Биянху көшесі тақ сандары №1-61, Александр Пушкин көшесі тақ сандары №1-7, Александр Пушкин көшесі жұп сандары №2-18, Юнус Дунларов көшесі №1-ден аяғына дейін, Мира көшесі №1-ден аяғына дейін, Дружба көшесі №1-ден аяғына дейін, Молодежная көшесі №1-ден аяғына дейін.
11
№228
Сортөбе ауылының Щимар Дауров көшесі жұп сандары №158-212, Щимар Дауров көшесі тақ сандары № 159-203, Владимир Ленин көшесі жұп сандары № 288-338 "г", Владимир Ленин көшесі көшесі тақ сандары № 215-273, Мансуза Вонахун көшесі жұп сандары №8-18 "а", Мансуза Вонахун көшесі көшесі тақ сандары № 25-29 "а", Школьная көшесі жұп сандары № 50-58, Школьная көшесі көшесі тақ сандары № 65-79, Магазы Масанчи көшесі жұп сандары № 60-118, Магазы Масанчи көшесі көшесі тақ сандары № 93-155, Лодан Парса көшесі жұп сандары № 46-48, Лодан Парса көшесі көшесі тақ сандары № 57-69, Мухамед-Аюб Биянху көшесі жұп сандары № 180-234, Мухамед-Аюб Биянху көшесі көшесі тақ сандары № 137 -189, Александр Пушкин көшесі жұп сандары № 102-138, Александр Пушкин көшесі көшесі тақ сандары № 103-155, Ясир Шиваза көшесі №1-ден аяғына дейін, Ноғайбай би көшесі №1-ден аяғына дейін, Мұхтар Әуэзов көшесі №1-ден аяғына дейін.
12
№229
Бұлар-Батыр ауылы.
13
№230
Ауқатты ауылы. Бәйтерек ауылы.
14
№231
Қызылсай ауылы.
15
№232
Қарасу ауылы.
16
№233
Өтеген ауылы.
17
№234
Қордай ауылының Иса Байзақов бұрылысы №4 б, 6 а, 6 б, 8 а, Николай Белашов көшесі №1-66, Алмабек Жұмабеков көшесі тақ сандары №1-25, Алмабек Жұмабеков көшесі жұп сандары №2-50, 8 март көшесі тақ сандары №1-29, 8 март көшесі жұп сандары №2-36, Мира көшесі тақ сандары №1-15, Мира көшесі жұп сандары №2-16, Сергей Лазо көшесі жұп сандары №2-24, №28, Сергей Лазо көшесі тақ сандары №1-21, Николай Гоголь көшесі тақ сандары №1-19, Николай Гоголь көшесі жұп сандары №2-24, Кенен Әзірбаев көшесі тақ сандары №1-15, Кенен Әзірбаев көшесі жұп сандары №2-14, Дружба көшесі №1-27, Подгорная көшесі №1-13, Өмірбек Байділбаев көшесі жұп сандары №2-18, Өмірбек Байділбаев көшесі тақ сандары №1-11, №21, Ақбұлын көшесі жұп сандары №2-20, Ақбұлын көшесі тақ сандары №1-33, Манас көшесі жұп сандары №2-16, Манас көшесі тақ сандары №3-39, Валентин Шукшин көшесі тақ сандары №1-25, Валентин Шукшин көшесі жұп сандары №22-26, Бәйдібек көшесі жұп сандары №248-288, Бәйдібек көшесі тақ сандары №227-247, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №353-377, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №364-402, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №208-276, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №227-305, Мұхтар Әуезов көшесі тақ сандары №1-37, Мұхтар Әуезов көшесі жұп сандары №12-88, Нығмет Сауранбаев көшесі тақ сандары №159/1-217, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №228-292, Жібек жолы көшесі тақ сандары №299-393, Жібек жолы көшесі жұп сандары №372-494, Жібек жолы бұрылысы, Ыбырай Алтынсарин көшесі №1 а, №1-41, №4, Оразай Самаков көшесі №1-2, Ерлан Шәріпов көшесі тақ сандары №7-23, Ерлан Шәріпов көшесі жұп сандары №4-34.
18
№235

Село Кордай: улица Канатбек Балпукова №2-42, улица Тарас Шевченко четные числа №2-214, улица Тарас Шевченко нечетные числа №1-181, улица Молодежная №2-60а, №11, №15, №17, №19, №25, улица Иван Панфилова четные числа №2-146, улица Иван Панфилова нечетные числа №1-145, переулок Иван Панфилова, улица Иван Мичурина четные числа №2-16, улица Иван Мичурина нечетные числа №1-11, улица Абая нечетные числа №1-67, улица Абая четные числа №2-128, переулок Абая нечетные числа №1-9, переулок Абая четные числа №2-4.
19
№236
Село Кордай: улица Шомиш №2-22, улица Исатай Тайманова №12, №16-22, №40, №3, №7, №27, улица Махамбет Отемисулы №1, №7-9, улица Ахмет Байтурсынова нечетные числа №1-5, улица Ахмет Байтурсынова четные числа №2-8, улица Центральная №5-27, №4-12, №16, №16 а, улица Заводская нечетные числа №5-19, улица Заводская четные числа №4-42, улица Валентина Терешкова четные числа №4-18, улица Валентина Терешкова нечетные числа №5-17, улица Анатолий Воржева №5, улица Спортивная №1-7, улица Береговая №1-57, улица Елимай четные числа №2-134, улица Елимай нечетные числа №1-85, улица Ардагерлер нечетные числа №1-25, улица Ардагерлер четные числа №2-32, улица Владимира Комарова нечетные числа №1-29, улица Владимира Комарова четные числа №2-41, улица Алматинская четные числа №2-68, улица Алматинская нечетные числа №3-81, улица Габит Мусирепова четные числа №16-36, улица Габит Мусрепова нечетные числа №17-49, улица Домалак ана №2-72, улица Отырара четные числа №2-32, улица Отырара нечетные числа №1-29, улица Турар Рыскулова нечетные числа №1-31, улица Турар Рыскулова четные числа №2-32, улица Абылай хана нечетные числа №1-165, улица Абылай хана четные числа №2-38, улица Надырбай Айтекова №10-42, улица Желтоксан №1-9, №15, №2, №4, №8, №14, №16, улица Озерная от №1 до конца.
20
№237
Село Кордай: улица Елимай №87-109, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №1-25, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №2-56, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №1-29, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №2-54, улица Талгат Бигелдинова нечетные числа №1-17, улица Талгат Бигелдинова четные числа №2-18, улица Жибек жолы четные числа №2-150, улица Жибек жолы нечетные числа №1-81, улица Байдибека четные числа №2-94, улица Байдибека нечетные числа №1-83, улица Ал-Фараби четные числа №2-156, улица Ал-Фараби нечетные числа №1-117, улица Райымбека нечетные числа №1-59, улица Райымбека четные числа №2-90, улица Домалак ана нечетные числа №1-151, улица Домалак ана четные числа №74-166, улица Отырар четные числа №34-84, улица Отырар нечетные числа №31-63, улица Турар Рыскулова нечетные числа №33-91, улица Турар Рыскулова четные числа №34-94, улица Владимир Маяковского четные числа №2-46, улица Владимир Маяковского нечетные числа №1-47, улица Абылай хана нечетные числа №167-223, улица Абылай хана четные числа №40-132, улица Надырбай Айтекова четные числа №2-8, улица Надырбай Айтекова нечетные числа №1-43, улица Ойшы Шынтасова четные числа №2-82, улица Ойшы Шынтасова нечетные числа №1-87, улица Габит Мусрепова нечетные числа №1-15, улица Габит Мусрепова четные числа №2-14, улица Александр Пушкина четные числа №2-106, улица Александр Пушкина нечетные числа №1-43, улица Шокан Уалиханова нечетные числа №1-59, улица Шокан Уалиханова четные числа №2-64, улица Шарапи Жылыбаева нечетные числа №1-69, улица Шарапи Жылыбаева четные числа №2-68, улица Бауыржан Момышулы от №1 до конца, улица Алия Молдагулова от №1 до конца, улица Балуан Шолака от №1 до конца, улица Жетысу от №1 до конца.
21
№238

Қордай ауылының Қанатбек Балпұқов көшесі №2-42, Тарас Шевченко көшесі жұп сандары №2-214, Тарас Шевченко көшесі тақ сандары №1-181, Молодежная көшесі №2-60а, №11, №15, №17, №19, №25, Иван Панфилов көшесі жұп сандары №2-146, Иван Панфилов көшесі тақ сандары №1-145, Иван Панфилов көшесінің бұрылысы, Иван Мичурин көшесі жұп сандары №2-16, Иван Мичурин көшесі тақ сандары №1-11, Абай көшесі тақ сандары №1-67, Абай көшесі жұп сандары №2-128, Абай бұрылысы тақ сандары №1-9, Абай бұрылысы жұп сандары №2-4.
19
№236
Қордай ауылының Шөміш көшесі №2-22, Исатай Тайманов көшесі №12, №16-22, №40, №3, №7, №27, Махамбет Өтемісұлы көшесі №1, №7-9, Ахмет Байтұрсынов көшесі тақ сандары №1-5, Ахмет Байтұрсынов көшесі жұп сандары №2-8, Центральная көшесі №5-27, №4-12, №16, №16 а, Заводская көшесі тақ сандары №5-19, Заводская көшесі жұп сандары №4-42, Валентина Терешкова көшесі жұп сандары №4-18, Валентина Терешкова көшесі тақ сандары №5-17, Анатолий Воржева көшесі №5, Спортивная көшесі №1-7, Береговая көшесі №1-57, Елімай көшесі жұп сандары №2-134, Елімай көшесі тақ сандары №1-85, Ардагерлер көшесі тақ сандары №1-25, Ардагерлер көшесі жұп сандары №2-32, Владимир Комаров көшесі тақ сандары №1-29, Владимир Комаров көшесі жұп сандары №2-41, Алматинская көшесі жұп сандары №2-68, Алматинская көшесі тақ сандары №3-81, Ғабит Мүсірепов көшесі жұп сандары №16-36, Ғабит Мүсірепов көшесі тақ сандары №17-49, Домалақ ана көшесі №2-72, Отырар көшесі жұп сандары №2-32, Отырар көшесі тақ сандары №1-29, Тұрар Рысқұлов көшесі тақ сандары №1-31, Тұрар Рысқұлов көшесі жұп сандары №2-32, Абылай хан көшесі тақ сандары №1-165, Абылай хан көшесі жұп сандары №2-38, Надырбай Айтекова көшесі №10-42, Желтоқсан көшесі №1-9, №15, №2, №4, №8, №14, №16, Озерная көшесі №1-ден аяғына дейін.
20
№237
Қордай ауылының Елімай көшесі №87-109, Нығмет Сауранбаев көшесі тақ сандары №1-25, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №2-56, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №1-29, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №2-54, Талғат Бигелдинов көшесі тақ сандары №1-17, Талғат Бигелдинов көшесі жұп сандары №2-18, Жібек жолы көшесі жұп сандары №2-150, Жібек жолы көшесі тақ сандары №1-81, Бәйдібек көшесі жұп сандары №2-94, Бәйдібек көшесі тақ сандары №1-83, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №2-156, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №1-117, Райымбек көшесі тақ сандары №1-59, Райымбек көшесі жұп сандары №2-90, Домалақ ана көшесі тақ сандары №1-151, Домалақ ана көшесі жұп сандары №74-166, Отырар көшесі жұп сандары №34-84, Отырар көшесі тақ сандары №31-63, Тұрар Рысқұлов көшесі тақ сандары №33-91, Тұрар Рысқұлов көшесі жұп сандары №34-94, Владимир Маяковский көшесі жұп сандары №2-46, Владимир Маяковский көшесі тақ сандары №1-47, Абылай хан көшесі тақ сандары №167-223, Абылай хан көшесі жұп сандары №40-132, Надырбай Айтеков көшесі жұп сандары №2-8, Надырбай Айтеков көшесі тақ сандары №1-43, Ойшы Шынтасов көшесі жұп сандары №2-82, Ойшы Шынтасов көшесі тақ сандары №1-87, Ғабит Мүсірепов көшесі тақ сандары №1-15, Ғабит Мүсірепов көшесі жұп сандары №2-14, Александр Пушкин көшесі жұп сандары №2-106, Александр Пушкин тақ сандары №1-43, Шоқан Уәлиханов көшесі тақ сандары №1-59, Шоқан Уәлиханов жұп сандары №2-64, Шәрәпи Жылыбаев көшесі тақ сандары №1-69, Шәрәпи Жылыбаев жұп сандары №2-68, Бауыржан Момышұлы көшесі 1-ден аяғына дейін, Әлия Молдағұлова көшесі 1-ден аяғына дейін, Балуан Шолақ көшесі 1-ден аяғына дейін, Жетысу көшесі 1-ден аяғына дейін.
21
№238

Село Кордай: улица Жолбарыс Батыра четные числа №2-42, улица Жолбарыс Батыра нечетные числа №1-45, 45 "а", улица Анырахай четные числа №2-112, улица Анырахай нечетные числа №1-127, улица Отегена четные числа №2-108, улица Отегена нечетные числа №1-147, переулок Отегена, улица Айтеке би четные числа №2-100, улица Айтеке би нечетные числа №1-147, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №58-96, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №27-49, улица Талгат Бигелдинова нечетные числа №19-29, улица Талгат Бигелдинова четные числа №20-28, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №31-53, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №56-84, улица Жибек жолы нечетные числа №83-157, улица Жибек жолы четные числа №152-214, улица Байдибека нечетные числа №85-109, улица Байдибека четные числа №96-110, улица Ал-Фараби нечетные числа №119-187, улица Ал-Фараби четные числа №158-226, улица Райымбека №61-63, 93, улица Домалак ана нечетные числа №153-251, улица Домалак ана четные числа №168-258, улица Отырар четные числа №86-186, улица Отырар нечетные числа №65-127, улица Космонавтов №1-12, улица Турар Рыскулова нечетные числа №93-183, улица Турар Рыскулова четные числа №96-186, улица Владимир Маяковского четные числа №48-100, улица Владимир Маяковского нечетные числа №49-93, улица Восточная нечетные числа №1-19, улица Восточная четные числа №2-20, улица Абылай хана нечетные числа №225-335, улица Абылай хана четные числа №134-212, улица Алиби Жангелдин четные числа №2-52, улица Алиби Жангелдин нечетные числа №1-63, улица Амангелди Иманов нечетные числа №1-27, улица Амангелди Иманов четные числа №2-54, улица Кебекбай шешена от №1 до конца, улица Владимир Кравчука от №1 до конца.
22
№239
Село Кордай: улица Украинская нечетные числа №5-61, улица Украинская четные числа №8-86, улица Казыбек би нечетные числа №23-113, улица Казыбек би четные числа №10-106, улица Юрий Гагарина четные числа №2-34, улица Юрий Гагарина нечетные числа №1-23, переулок Толе би от №1 до конца, от №2 до конца, улица Жамбыла нечетные числа №19-109, улица Жамбыла четные числа №38-108, улица Ногайбая нечетные числа №25-133, улица Ногайбая четные числа №22-182, улица Жибек жолы №216-294, улица Байдибека четные числа №112-160, улица Байдибека нечетные числа №111-149, улица Ал-Фараби нечетные числа №189-263, улица Ал-Фараби четные числа №228-286, улица Санатбай Бегалиева №1-29, №2-18, 4"а" - 8"а", улица Райымбека нечетные числа №65-87, улица Райымбека четные числа №94-98, улица Домалак ана нечетные числа №253-299, улица Домалак ана четные числа №260-346, улица Отырар нечетные числа №129-185, улица Отырар четные числа №188-240, улица Турар Рыскулова нечетные числа №187-251, улица Турар Рыскулова четные числа №188-266, улица Владимир Маяковского четные числа №102-148, улица Владимир Маяковского нечетные числа №95-105, улица Абылай хана нечетные числа №337-411, улица Абылай хана четные числа №214-310, улица Алиби Жангелдин четные числа №54-68, улица Алиби Жангелдин нечетные числа №65-103, улица Амангельди Иманов четные числа №56-88, улица Амангельди Иманов нечетные числа №29-103, переулок Ал-Фараби №1-9.
23
№240

Қордай ауылының Жолбарыс Батыр көшесі жұп сандары №2-42, Жолбарыс Батыр көшесі тақ сандары №1-45, 45 "а", Аңырақай көшесі жұп сандары №2-112, Аңырақай көшесі тақ сандары №1-127, Өтеген көшесі жұп сандары №2-108, Өтеген көшесі тақ сандары №1-147, Өтеген бұрылысы, Әйтеке би көшесі жұп сандары №2-100, Әйтеке би көшесі тақ сандары №1-147, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №58-96, Нығмет Сауранбаев тақ сандары №27-49, Талғат Бигелдинов көшесі тақ сандары №19-29, Талғат Бигелдинов жұп сандары №20-28, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №31-53, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №56-84, Жібек жолы көшесі тақ сандары №83-157, Жібек жолы көшесі жұп сандары №152-214, Бәйдібек көшесі тақ сандары №85-109, Бәйдібек көшесі жұп сандары №96-110, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №119-187, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №158-226, Райымбек көшесі №61-63, 93, Домалақ ана тақ сандары №153-251, Домалақ ана жұп сандары №168-258, Отырар көшесі жұп сандары №86-186, Отырар көшесі тақ сандары №65-127, Космонавтов көшесі №1-12, Тұрар Рысқұлов көшесі тақ сандары №93-183, Тұрар Рысқұлов көшесі жұп сандары №96-186, Владимир Маяковский көшесі жұп сандары №48-100, Владимир Маяковский көшесі тақ сандары №49-93, Восточная бұрылысы тақ сандары №1-19, Восточная бұрылысы жұп сандары №2-20, Абылай хан көшесі тақ сандары №225-335, Абылай хан көшесі жұп сандары №134-212, Әліби Жангелдин көшесі жұп сандары №2-52, Әліби Жангелдин көшесі тақ сандары №1-63, Амангелді Иманов көшесі тақ сандары №1-27, Амангелді Иманов көшесі жұп сандары №2-54, Кебекбай шешен көшесі №1 –ден аяғына дейін, Владимир Кравчук көшесі №1-ден аяғына дейін.
22
№239
Қордай ауылының Украинская көшесі тақ сандары №5-61, Украинская көшесі жұп сандары №8-86, Қазыбек би көшесі тақ сандары №23-113, Қазыбек би көшесі жұп сандары №10-106, Юрий Гагарин көшесі жұп сандары №2-34, Юрий Гагарин көшесі тақ сандары №1-23, Төле би бұрылысы көшесі №1-ден аяғына дейін, №2 –ден аяғына дейін, Жамбыл көшесі тақ сандары №19-109, Жамбыл көшесі жұп сандары №38-108, Ноғайбай көшесі тақ сандары №25-133, Ноғайбай көшесі жұп сандары №22-182, Жібек жолы көшесі №216-294, Бәйдібек көшесі жұп сандары №112-160, Бәйдібек көшесі тақ сандары №111-149, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №189-263, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №228-286, Санатбай Бегалиев көшесі №1-29, №2-18, 4 "а" - 8"а", Райымбек көшесі тақ сандары №65-87, Райымбек көшесі жұп сандары №94-98, Домалақ ана көшесі тақ сандары №253-299, Домалақ ана көшесі жұп сандары №260-346, Отырар көшесі тақ сандары №129-185, Отырар көшесі жұп сандары №188-240, Тұрар Рысқұлов көшесі тақ сандары №187-251, Тұрар Рысқұлов көшесі жұп сандары №188-266, Владимир Маяковский көшесі жұп сандары №102-148, Владимир Маяковский көшесі тақ сандары №95-105, Абылай хан көшесі тақ сандары №337-411, Абылай хан көшесі жұп сандары №214-310, Әліби Жангелдин көшесі жұп сандары №54-68, Әліби Жангелдин көшесі тақ сандары №65-103, Амангельді Иманов көшесі жұп сандары №56-88, Амангельді Иманов тақ сандары №29-103, Әл Фараби бұрылысы №1-9.
23
№240

Село Кордай: улица Украинская четные числа №2-6, улица Украинская нечетные числа №1-3, улица Казыбек би четные числа №2-8, улица Казыбек би нечетные числа №1-21, улица Толе би четные числа №2-92, улица Толе би нечетные числа №1-37, улица Жамбыла четные числа №2-36, улица Жамбыла нечетные числа №1-17, улица Жибек жолы №159-229, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №86-154, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №55-155, улица Ныгмет Сауранбая четные числа №98-154, улица Ныгмет Сауранбая нечетные числа №51-83, улица Молдарахым Алимбаева №1-77, улица Кенесары четные числа №2-106, улица Кенесары нечетные числа №1-177, улица Жамила Шурина нечетные числа №1-37, улица Жамила Шурина четные числа №2-40, 40/8-44/8, улица Леонид Титова четные числа №2-34, улица Леонид Титова нечетные числа №1-37, переулок Леонид Титова четные числа №2-14, переулок Леонид Титова нечетные числа №1-5, улица Шу четные числа №2-54/2, улица Шу нечетные числа №1-57/2, улица Женистин 50 жылдыгы четные числа №2-66/2, улица Женистин 50 жылдыгы нечетные числа №1-71, улица Ольга Волкова четные числа №2-74/2, №2 а/1-2 а/3, улица Ольга Волкова нечетные числа №1-79, улица Маншук Маметова четные числа №2-52/2, улица Маншук Маметова нечетные числа №3-47, улица Болтрик би от №1 до конца, от №2 до конца, улица Ногайбая №2-20, улица Ногайбая №1-23.
24
№241
Село Кордай: улица Иса Байзакова нечетные числа №1-39, улица Иса Байзакова четные числа №2-84, улица Карасай нечетные числа №1-35, улица Карасай четные числа №2-42, улица Кордайская нечетные числа №1-61, улица Кордайская четные числа №2-64, переулок Иса Байзакова нечетные числа №1 а-17/1, переулок Иса Байзакова четные числа №2, 4, 6, 8, 10, улица Молдарахым Алимбаева №2-46, улица Ныгмет Сауранбаева нечетные числа №85-157/2, улица Ныгмет Сауранбаева четные числа №156-226, улица Мухтар Ауезова №2-10, улица Женистин 40 жылдыгы нечетные числа №157-225, улица Женистин 40 жылдыгы четные числа №156-206, улица Жибек жолы нечетные числа №231-297, улица Жибек жолы четные числа №300-370, улица Байдибека нечетные числа №151-225, улица Байдибека четные числа №162-246, улица Ал-Фараби нечетные числа №269-351, улица Ал-Фараби четные числа №288-362, улица Райымбека четные числа №100-156, улица Райымбека нечетные числа №89-143, улица Домалак ана нечетные числа №303-401, улица Домалак ана четные числа №348-444, улица Владимир Маяковского нечетные числа №107-123, улица Владимир Маяковского четные числа №150-164, улица Санатбай Бегалиева нечетные числа №31-79, улица Санатбай Бегалиева четные числа №20-106, улица Болашак от №1 до конца.
25
№242
Село Касык.
26
№243
Село Степной.
27
№244
Село Арал.
28
№245
Село Калгуты.
29
№246
Село Жамбыл.
30
№247
Село Жанатурмыс.
31
№248
Село Когадыр.
32
№249
Село Беткайнар.
33
№250
Село Бериктас.
34
№251
Село Соганды.
35
№252
Село Какпатас.
36
№253
Село Сарыбулак.
37
№254
Село Кайнар.
38
№255
Село Ногайбая. Село Сарыбастау.
39
№256
Село Алга.
40
№257
Село Шарбакты.
41
№258
Село Музбель.
42
№259
Село Кенен.
43
№260
Село Улкен-Сулутор.
44
№261
Село Сулутор.
45
№262
Село Коктобе.
46
№263
Село Отар.
47
№264
Село Бель.
48
№265
Станция Анырахай.
49
№266

Қордай ауылының Украинская көшесі жұп сандары №2-6, Украинская көшесі тақ сандары №1-3, Қазыбек би көшесі жұп сандары №2-8, Қазыбек би көшесі тақ сандары №1-21, Төле би көшесі жұп сандары №2-92, Төле би көшесі тақ сандары №1-37, Жамбыл көшесі жұп сандары №2-36, Жамбыл көшесі тақ сандары №1-17, Жібек жолы көшесі тақ сандары №159-229, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №86-154, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №55-155, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №98-154, Нығмет Сауранбаев көшесі тақ сандары №51-83, Молдарахым Әлімбаев көшесі №1-77, Кенесары көшесі жұп сандары №2-106, Кенесары көшесі тақ сандары №1-177, Жәмилә Шурина көшесі тақ сандары №1-37, Жәмилә Шурина көшесі жұп сандары №2-40, 40/8-44/8, Леонид Титов көшесі жұп сандары №2-34, Леонид Титов көшесі тақ сандары №1-37, Леонид Титов бұрылысы жұп сандары №2-14, Леонид Титов бұрылысы тақ сандары №1-5, Шу көшесі жұп сандары №2-54/2, Шу көшесі тақ сандары №1-57/2, Жеңістің 50 жылдығы көшесі жұп сандары №2-66/2, Жеңістің 50 жылдығы көшесі тақ сандары №1-71, Ольга Волкова көшесі жұп сандары №2-74/2, №2 а/1-2 а/3, Ольга Волкова көшесі тақ сандары №1-79, Мәншүк Мәметова көшесі жұп сандары №2-52/2, Мәншүк Мәметова көшесі тақ сандары №3-47, Бөлтірік би көшесі №1-ден аяғына дейін, №2 –ден аяғына дейін, Ноғайбай көшесі жұп сандары №2-20, Ноғайбай көшесі тақ сандары №1-23.
24
№241
Қордай ауылының Иса Байзақов көшесі тақ сандары №1-39, Иса Байзақов көшесі жұп сандары №2-84, Қарасай көшесі тақ сандары №1-35, Қарасай көшесі жұп сандары №2-42, Кордайская көшесі тақ сандары №1-61, Кордайская көшесі жұп сандары №2-64, Иса Байзақов бұрылысы тақ сандары №1 а-17/1, Иса Байзақов бұрылысы жұп сандары №2, 4, 6, 8, 10, Молдарахым Әлімбаев көшесі жұп сандары №2-46, Нығмет Сауранбаев көшесі тақ сандары №85-157/2, Нығмет Сауранбаев көшесі жұп сандары №156-226, Мұхтар Әуезов көшесі №2-10, Жеңістің 40 жылдығы көшесі тақ сандары №157-225, Жеңістің 40 жылдығы көшесі жұп сандары №156-206, Жібек жолы көшесі тақ сандары №231-297, Жібек жолы көшесі жұп сандары №300-370, Бәйдібек көшесі тақ сандары №151-225, Бәйдібек көшесі жұп сандары №162-246, Әл-Фараби көшесі тақ сандары №269-351, Әл-Фараби көшесі жұп сандары №288-362, Райымбек көшесі жұп сандары №100-156, Райымбек көшесі тақ сандары №89-143, Домалақ ана көшесі тақ сандары №303-401, Домалақ ана көшесі жұп сандары №348-444, Владимир Маяковский көшесі тақ сандары №107-123, Владимир Маяковский көшесі жұп сандары №150-164, Санатбай Бегалиев көшесі тақ сандары №31-79, Санатбай Бегалиев көшесі жұп сандары №20-106, Болашақ №1-ден аяғына дейін.
25
№242
Қасык ауылы.
26
№243
Степной ауылы.
27
№244
Арал ауылы.
28
№245
Қалгұты ауылы.
29
№246
Жамбыл ауылы.
30
№247
Жаңатұрмыс ауылы.
31
№248
Көгадыр ауылы.
32
№249
Бетқайнар ауылы.
33
№250
Беріктас ауылы.
34
№251
Соғанды ауылы.
35
№252
Қақпатас ауылы.
36
№253
Сарыбұлақ ауылы.
37
№254
Қайнар ауылы.
38
№255
Ноғайбай ауылы. Сарыбастау ауылы.
39
№256
Алға ауылы.
40
№257
Шарбақты ауылы.
41
№258
Мұзбел ауылы.
42
№259
Кенен ауылы.
43
№260
Үлкен-Сұлутөр ауылы.
44
№261
Сұлутөр ауылы.
45
№262
Көктөбе ауылы.
46
№263
Отар ауылы.
47
№264
Бель ауылы.
48
№265
Аңырақай стансасы.
49
№266

поселок Гвардейский дома №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23 а, №24, №24 а, №27, №29, №30, №31, №32, №33, №39, №40, №44, №45, №46, улица Ногайбай би от №1 до конца, улица Бауыржан Момышулы от №1 до конца, улица Новая от №1 до конца.
50
№267
поселок Гвардейский дома №34, №36, №37, №41, №42, №43, №47, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57, офицерская гостиница, общежитие.
51
№268
поселок Гвардейский. Военные отделения.

Гвардейский кенті №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №23 а, №24, №24 а, №27, №29, №30, №31, №32, №33, №39, №40, №44, №45, №46 үйлер, Ноғайбай би көшесі 1-ден аяғына дейін, Бауыржан Момышұлы көшесі 1-ден аяғына дейін, Новая көшесі 1-ден аяғына дейін.
50
№267
Гвардейский кенті №34, №36, №37, №41, №42, №43, №47, №48, №50, №51, №52, №53, №54, №55, №56, №57 үйлер, офицер қонақ үйі, жатахана.
51
№268
Гвардейский кенті. Әскері бөлімдері.