Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 27 июня 2014 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 8 августа 2014 года № 2290. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 27 февраля 2015 года № 78
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 27.02.2015 года № 78.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Кордайском районе согласно приложению.
Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Кордайского района Жамбылской области" обеспечить публикацию данного постановления в печатных изданиях и интернет–ресурсах местного исполнительного органа.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жамангозова Бейкута Тлеубалдиевича.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
района
К. Иманалиев
Приложение
к постановлениюакимата
Кордайского района
от "27" июня 2014 года № 353
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Кордайском районе
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе финансируемых
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых
Размер родительской платы в
месяц (тенге)
За счет республикан
ских целевых трансфертов
За счет местного бюджета
За счет республикан
ских целевых трансфертов (тенге)
За счет местного бюджета
(тенге)
Государственные дошкольные организации
1
Мини-центры

2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 353 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 тамызда № 2290 болып тіркелген. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 78 қаулысымен
Ескертпе. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімдігінің 27.02.2015 ж. № 78 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қордай ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аталған қаулы баспасөз беттерінде және жергілікті атқарушы органның интернет –ресурстарында жариялануын қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бейқұт Тілебалдыұлы Жамангозовке жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы
Қ. Иманалиев
Қордай ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "27" маусымдағы
№ 353 қаулысына қосымша
Қордай ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекемелер
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға
ата- ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
(теңге)
Жергілікті бюджет есебінен
(теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
1
Шағын орталықтар