О внесении изменений в решение Мойынкумского районного Маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата от 21 апреля 2014 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 апреля 2014 года № 2183
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного Маслихата № 23-2 от 14 апреля 2014 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» от 18 декабря 2013 года № 20-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2087) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного Маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 «О районном бюджете 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2087, опубликовано 1 января 2014 года в газете «Мойынқұм таңы» № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 297 650» заменить цифрами «5 774 075»;
цифры «909 162» заменить цифрами «958 631»;
цифры «418» заменить цифрами «373»;
цифры «25 177» заменить цифрами «5 314»;
цифры «4 362 893» заменить цифрами «4 809 757»;
в подпункте 2):
цифры «5 299 450» заменить цифрами «5 779 623»;
в подпункте 3):
цифры «71 946» заменить цифрами «70 212»;
цифры «83 088» заменить цифрами «81 354»;
в подпункте 5):
цифры «-73746» заменить цифрами «-75760»;
в подпункте 6):
цифры «73 746» заменить цифрами «75 760»;
цифры «83088» заменить цифрами «81354»;
цифры «0» заменить цифрами «3 748»;
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 24-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 2183 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және ««2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық Мәслихаттың 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2160 болып тіркелген) сәйкес аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық Мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2087 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарда аудандық № 1-2 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.тармақта:
1) тармақшада:
«5297650» деген сандары «5774075» деген сандарымен ауыстырылсын;
«909162» деген сандары «958631» деген сандарымен ауыстырылсын;
«418» деген сандары «373» деген сандарымен ауыстырылсын;
«25177» деген сандары «5314» деген сандарымен ауыстырылсын;
«4362893» деген сандары «4809757» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5299450» деген сандары «5779623» деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«71946» деген саны «70212» деген сандарымен ауыстырылсын;
«83088» деген саны «81354» деген сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
«-73746» деген саны «-75760» деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«73746» деген саны «75760» деген сандарымен ауыстырылсын.
«83088» деген саны «81354» деген сандарымен ауыстырылсын.
«0» деген саны «3748» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 10500 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Секретарь
Мойынкумского районного маслихата          Мойынкумкого
районного маслихата
М.Жаксыбаев                                Ш. Исабеков
Приложение № 1 к решению
Мойынкумского районного
маслихата № 24-2

2. Аудандық жергілікті органының резерві 10500 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Мойынқұм аудандық мәслихат                 Мойынқұм аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихат хатшысы
М. Жақсыбаев                               Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының

189431
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126840
002
Программа занятости
25060
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6000
005
Государственная адресная социальная помощь
16000
006
Оказание жилищной помощи
375
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25417
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1123
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6154
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
34084
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12627
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для
населения
23944
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
440
021
Капитальные расходы государственного органа
300
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту «Өрлеу»
37757
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1461366
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
25000
464
Отдел образования района (города областного значения)
17896
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по дорожной карте занятости - 2020
17896
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1333
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
1333
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5000
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

189431
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126840
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25060
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
375
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25417
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1123
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
6154
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
34084
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12627
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62441
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23944
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
440
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
37757
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1461366
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
25000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17896
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17896
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1333
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайғастыру
1333
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5000
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі