О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2013 года №21-2 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Мойынкумского ройонного маслихата Жамбылской области от 22 декабря 2014 года. № 31-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции 24 декабря 2014 года за № 2441
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2087, опубликовано 1 января 2014 года в газете «Мойынқұм таңы» № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5497106» заменить цифрами «5481106»;
цифры «1047004» заменить цифрами «1031004»;
в подпункте 2):
цифры «5503564» заменить цифрами «5485764»;
в подпункте 3):
цифры «70212» заменить цифрами «72012»;
цифры «11142» заменить цифрами «9342»;
Приложение №1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного маслихата
Секретарь районного маслихата
С.Абилов
Ш.Исабеков
Приложение к решению
Мойынкумского районного
маслихата № 31-3 от 22 декабря 2014 года
Приложение №1 к решению
Мойынкумского районного

"2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 2441 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2087 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарда аудандық № 1-2 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тармақта:
тармақшада:
«5497106» сандары «5481106» сандарымен ауыстырылсын;
«1047004» сандары «1031004» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5503564» сандары «5485764» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«70212» сандары «72012» сандарымен ауыстырылсын;
«11142» сандары «9342» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы:
Аудандық мәслихат хатшысы:
С.Әбілов
Ш.Исабеков
Мойынқұм аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
22 желтоқсандағы № 31-3
шешіміне қосымша
Мойынқұм аудандық
мәслихатының 2013 жылғы

10000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования района (города областного значения)
18260
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
610
012
Капитальные расходы государственного органа
150
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10254
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82811
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
269719
037
Строительство и реконструкция объектов образования
269719
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
122482
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87213
002
Программа занятости
27060
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4578
005
Государственная адресная социальная помощь
3466
006
Оказание жилищной помощи
15
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4082
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
960
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6108
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30095
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10849
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35119
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для
населения
25594
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
290
021
Капитальные расходы государственного органа
600
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту «Өрлеу»
8635
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1493066
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

10000
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18260
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
610
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10254
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82811
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
269719
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
269719
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
122482
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87213
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27060
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4578
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3466
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4082
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
960
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
6108
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30095
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10849
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35119
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25594
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
290
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8635
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1493066
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі