О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории района Т.Рыскулова
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 20 ноября № 28-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2014 года № 2444. Утратило силу решением маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 22.02.2016 года № 42-6
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 22.02.2016 № 42-6 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
В целях дополнительного регламентирования порятка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории района Т. Рыскулова согласно приложению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по развитию местного самоуправления, экономике, финансов и бюджета районного маслихата.
Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата Б. Шамаев
А. Кораласбаев
Приложение к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 28-11 от 20 ноября 2014 года
О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории района Т.Рыскулова
Названия населенных пунктов
Места для проведения мирных собрании, митингов, шествий, пикетов и демонстрации
1
Куланский сельский округ
село Кулан, площадь "Құлан төбе" в восточной части улицы Акжайык
2
Луговской сельский округ
село Луговое, площадь перед Домом культуры
3
Акбулакский сельский округ
село Р. Сабденов, площадь перед Домом культуры
4
Каракыстакский сельский округ
село Каменка, площадь на севере офиса крестьянское хозяйства "Степан"
5
Кумарыкский сельский округ
село Кумарык, площадь перед Домом культуры
6
Теренозекский сельский округ
село Теренозек, площадь в восточной части почты по улице Жамбыла
7
Кайындинский сельский округ
село Кайынды, площадь перед Кайындинским сельским клубом
8
Акыртюбинский сельский округ
село Акыртобе, площадь перед Акыртюбинской средней школой
9
Орнекский сельский округ
село Орнек, площадь перед зданием по улице Е. Алпысбайұлы 12/а
10
Жанатурмысский сельский округ
село Жанатурмыс, площадь перед памятником павших во время Великой Отечественной Войны
11
Корагатинский сельский округ
село Корагаты, площадь перед почтой по улице Толе би
12
Новосельский сельский округ
село Юбилейное, площадь перед сквером по улице Шевченко
13
Кокдоненский сельский округ
село Жаксылык, площадь по улице Ж. Ауелбаева
14
Абайский сельский округ
село Енбекши, площадь перед бывшим автогаражом колхоза Абай по улице К. Сатпаева
15
Когершинский сельский округ
село Когершин, центральная площадь по улице Амангелды

Т.Рысқұлов ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы № 28-11 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 2444 болып тіркелді.Күші жойылды-Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 22.02.2016 жылы № 42-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 22.02.2016 №42-6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Т. Рысқұлов ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихатының Экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
А. Кораласбаев Б. Шамаев
Т. Рысқұлов аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 20 қарашадағы
№ 28-11 шешіміне қосымша
Т. Рысқұлов ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының тізбесі
Елді мекендер атауы
Бейбіт жиналыстар, митинг, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орны
1
Құлан ауылдық округі
Құлан ауылыАқжайық көшесінің шығыс жағындағы "Құлан төбе" алаңы
2
Луговой ауылдық округі
Луговой ауылы, мәдениет үйінің алдындағы алаң
3
Ақбұлақ ауылдық округі
Р. Сәбенов ауылы, Р. Сәбенов көшесіндегі мәдениет үйінің алдындағы алаң
4
Қарақыстақ ауылдық округі
Каменка ауылы, "Степан" шару қожалығы кеңсесінің солтүстігіндегі алаң
5
Құмарық ауылдық округі
Құмарық ауылы, мәдениет үйінің алдындағы алаң
6
Тереңөзек ауылдық округі
Тереңөзек ауылы, Жамбыл көшесінің бойындағы ауылдық почтаның шығысындағы алаң
7
Қайынды ауылдық округі
Қайынды ауылы, Қайынды ауылдық клубының алдындағы алаң
8
Ақыртөбе ауылдық округі
Ақыртөбе ауылы, Ақыртөбе орта мектебінің алдындағы шағын алаң
9
Өрнек ауылдық округі
Өрнек ауылы, Е.Алпысбайұлы 12/а орналасқан ғимараттың алдындағы алаңы
10
Жаңатұрмыс ауылдық округі
Жаңатұрмыс ауылы, Ұлы Отан Соғысы құрбандарына арналған ескерткіштің алдындағы алаң
11
Қорағаты ауылдық округі
Қорағаты ауылы, Төле би көшесі бойындағы ауылдық почта алдындағы алаң
12
Новосел ауылдық округі
Юбилейное ауылы, Шевченко көшесінде орналасқан сквердің алдындағы алаң
13
Көкдөнен ауылдық округі
Жақсылық ауылы, Ж. Әуелбаев көшесінің тау жағындағы бос алаң
14
Абай ауылдық округі
Еңбекші ауылы, Қ.Сатпаев көшесінің бойындағы бұрынғы Абай колхозының автогаражы алдындағы алаң
15
Көгершін ауылдық округі
Көгершін ауылы, Амангелді көшесінің орталығындағы алаң