О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Сарысуского района
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 сентября 2014 года № 35-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 октября 2014 года № 2354. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 18 февраля 2016 года № 58-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 18.02.2016 № 58-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Сарысуского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарысуского районного маслихата по вопросам здравоохранения, социальной защиты населения и защиты прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Б. Дондаулы С. Абдималиков
Приложение к решению
маслихата Сарысуского района
№ 35-7 от 29 сентября 2014 года
О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Сарысуского района
Названия населенных пунктов
Места для проведения мирных собрании, митингов, шествий, пикетов и демонстрации
1
город Жанатас
Город Жанатас, 3 микрорайон площадь перед районным домом культуры
2
Байкадамский аульный округ
Аул Саудакент, улица Сыздыкбайулы У., площадь перед аульным домом культуры
3
Игиликский аульный округ
Аул Ондирис, улица Жумабеков Ж, площадь перед аульным клубом
4
Жанаталапский аульный округ
Аул Жанаталап, улица Сатенулы Р, площадь перед аульным клубом
5
Жайлминский аульный округ
Аул Жайылма, улица Донбайулы К, площадь перед аульным клубом
6
Жанаарыкский аульный округ
Аул У.Сыздыкбаева, улица Кабылулы Р, площадь перед аульным клубом
7
Туркестанский аульный округ
Аул А.Буркитбаева, площадь на пересечении улицы Қ.Косымбекова и улицы имени 50 лет Октября
8
Тогызкентский аульный округ
Аул Тогызкент, улица Жамбыла, площадь перед аульным клубом
9
Досболский аульный округ
Аул Досбол, площадь на пересечении улицы К.Жумадилова и улицы Б.Шайдикаримова
10
Камкалинский аульный округ
Аул Шыганак, улица Сарыарка, площадь перед аульным клубом

Сарысу ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 35-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қазанда № 2354 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы №58-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 18.02.2016 №58-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес Сарысу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Сарысу ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарысу аудандық мәслихаттың денсаулық сақтау, халықты әлеуметтік қорғау және азаматтардың құқықтарын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
С. Әбдімәліков Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 35-7 шешіміне қосымша
Сарысу ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының тізбесі
Елді мекендер атауы
Бейбіт жиналыстар, митинг, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізілетін орындар
1
Жаңатас қаласы
Жаңатас қаласы, 3 шағын аудан, аудандық мәдениет үйінің алдындағы алаң
2
Байқадам ауылдық округі
Саудакент ауылы, Ұ. Сыздықбайұлы көшесі, ауылдық мәдениет үйінің алдындағы алаң
3
Игілік ауылдық округі
Өндіріс ауылы, Ж. Жұмабеков көшесі, Өндіріс ауылдық клуб үйінің алдындағы алаң
4
Жаңаталап ауылдық округі
Жаңаталап ауылы, Р. Сәтенұлы көшесі, Жаңаталап ауылдық клуб үйінің алдындағы алаң
5
Жайылма ауылдық округі
Жайылма ауылы, Қ. Донбайұлы көшесі, Жайылма ауылдық клуб үйінің алдындағы алаң
6
Жаңаарық ауылдық округі
Ұ.Сыздықбаев ауылы, Р. Қабылұлы, Жаңаарық ауылдық клуб үйінің алдындағы алаң
7
Түркістан ауылдық округі
Ә.Бүркітбаев ауылы, Қ.Қосымбеков көшесі мен Октябрьдің 50 жылдығы атындағы көшесінің қиылысындағы алаң
8
Тоғызкент ауылдық округі
Тоғызкент ауылы, Жамбыл көшесі, Тоғызкент ауылдық клуб үйінің алдындағы алаң
9
Досбол ауылдық округі
Досбол ауылы, Қ.Жұмаділов көшесі мен Б.Шайдікәрімов көшесінің қиылысындағы алаң
10
Қамқалы ауылдық округі
Шығанақ ауылы, Сарыарқа көшесі, Шығанақ ауылдық клуб үйінің алдындағы алаң