О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 4 сентября 2014 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 сентябре 2014 года № 2317
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьи 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 22 августа 2014 года № 28 – 3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20 – 3 «Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативно правовых актов № 2303) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26 – 3 «О районном бюджете на 2014 – 2016 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2084, опубликованное в газете «Талас тынысы» 11 января 2014 года № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
цифры «8 664 547» заменить цифрами «8 645 438»;

"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 37-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қыркүйекте № 2317 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 22 тамыздағы № 28–3 шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімілінде № 2303 болып тіркелген), Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2084 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 4 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
«8 664 547» сандары «8 645 438» сандарымен ауыстырылсын;

цифры «7 980 391» заменить цифрами «7 961 282»;
цифры «8 680 305» заменить цифрами «8 661 196».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

«7 980 391» сандары «7 961 282» сандарымен ауыстырылсын;
«8 680 305» сандары «8 661 196» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет – ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.