Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 10 октября 2014 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 ноября 2014 года № 2359
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании» от 27 июля 2007 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2014 жылға арналған мектепкі дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 10 қазандағы № 385 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қарашада № 2359 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Таласском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Таласского района Картабаева Галыма Тамабековича.
3.Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               С. Дадабаев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
от 10 октября 2014 года № 385
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и родительской
платы на 2014 год
Государственные дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых за счет
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых за счет
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Республиканских целевых трансфертов
Местного бюджета
Республиканских целевых трансфертов (тенге)
Местного бюджета (тенге)
1
Мини-центры (город)

1. Талас ауданында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Талас ауданы әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          С. Дадабаев
Талас ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 10 қазандағы
№ 385 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын), оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандығы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
1
Шағын орталықтар
(қала)