О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 21 апреля 2014 года № 26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2014 года № 2178
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 23-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2160) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-2 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2088, опубликовано в районной газете «Шуская долина» от 6 января 2014 года за № 2-3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «10 055 111» заменить цифрами «10 385 291»;
цифры «8 299 072» заменить цифрами «8 629 252»;
в подпункте 2):
цифры «9 948 760» заменить цифрами «10 505 837»;
в подпункте 3):
цифры «-12 686» заменить цифрами «-7 130»;
в подпункте 4):
цифры «106 351» заменить цифрами «27 594»;
в подпункте 5):
цифры «12 686» заменить цифрами «-156 785»;
подпункт 6): изложить в следующей редакции:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 156 785 тысяч тенге;
поступление займов «5 556» тысяч тенге;
погашение займов 12 686 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 149 655 тысяч тенге.
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного првопорядка,природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 26-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 сәуірде № 2178 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2160 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2088 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 қаңтардағы аудандық «Шу өңірі» № 2-3 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«10 055 111» сандары «10 385 291» сандарымен ауыстырылсын;
«8 299 072» сандары «8 629 252» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«9 948 760» сандары «10 505 837» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«-12 686» сандары «-7 130» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«106 351» сандары «27 594» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«12 686» сандары «-156 785» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақша келесі мазмұнда баяндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 156 785 мың теңге;
қарыздар түсімі 5 556 мың теңге;
қарыздарды өтеу 12 686 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 149 655 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Б. Ниязбеков                               Б. Саудабаев
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 21 апреля 2014 года № 26-2
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 24-2
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Б. Ниязбеков                               Б. Саудабаев
Шу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 21 сәуірдегі
№ 26-2 шешіміне № 1-қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 24-2 шешіміне № 1-қосымша
2014 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы