О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 июня 2014 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июля 2014 года № 2255
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 12 июня 2014 года № 25-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2242) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 24-2 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2088, опубликовано в районной газете «Шуская долина» от 6 января 2014 года за № 2-3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «10 385 291» заменить цифрами «10 382 085»;
цифры «8 629 252» заменить цифрами «8 626 046»;
в подпункте 2):
цифры «10 505 837» заменить цифрами «10 489 475»;
в подпункте 4):
цифры «27 594» заменить цифрами «19 541»;
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 29-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 шілдеде № 2255 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы № 25-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2242 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2088 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 қаңтардағы аудандық «Шу өңірі» № 2-3 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«10 385 291» сандары «10 382 085» сандарымен ауыстырылсын;
«8 629 252» сандары «8 626 046» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«10 505 837» сандары «10 489 475» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«27 594» сандары «19 541» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного правопорядка, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Б. Ниязбеков                               Б. Саудабаев
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 июня 2014 года № 29-2
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 24-2
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Қ. Сүгірбаев                               Б. Саудабаев
Шу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 25 маусымдағы
№ 29-2 шешіміне № 1 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 24-2 шешіміне № 1 қосымша
2014 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы