О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2014 года № 35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2014 года № 2451
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года , статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год.
в следующих объемах:
1) доходы - 8 995 844 тысяч тенге;
налоговые поступления - 1 842 639 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7 354 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 14 240 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 690 638 тысяч тенге;
2) затраты – 9 180 890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 102 134 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 115 159 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 13 025 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 42 018 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 42 018 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 42 018 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 294 310 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) бюджета – 294 310 тысяч тенге;
поступление займов – 80 271 тысяч тенге;
погашение займов – 13 025 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 227 064 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шуского районного маслихата Жамбылской области от 06.04.2015 № 39-2; 10.06.2015 № 42-2; 04.09.2015 № 44-2; 23.11.2015 № 46-2; 10.12.2015 № 47-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить на 2015 год обьем субвенции в размере 4 719 742 тысяч тенге;
3. На 2015-2017 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии работающих в сельских населенных пунктах финансируемых из районного бюджета в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере – 12 707 тысяч тенге.

2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 2451 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1) 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 995 844 мың теңге;
салықтық түсімдер - 1 842 639 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 354 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14 240 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 6 690 638 мың теңге;
2) шығындар – 9 180 890 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 102 134 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 115 159 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 13 025мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 42 018 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 42 018 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 42 018 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 294 310 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 310 мың теңге;
қарыздар түсімі – 80 271 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 025 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 227 064 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 06.04.2015 № № 39-2; 10.06.2015 № 42-2; 04.09.2015 № 44-2; 23.11.2015 № 46-2; 10.12.2015 № 47-2 шешімдерімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылға арналған субвенция көлемі - 4 719 724 мың теңге бекітілсін;
3. 2015-2017 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 12 707 мың теңге көлемінде бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 04.09.2015 № 44-2; 10.12.2015 № 47-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2015 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень объем выделенных денежных средств по программе города районного значения, поселка, аула, (села), аульных (сельских) округов согласно приложения 5.

Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 04.09.2015 № 44-2; 10.12.2015 № 47-2 шешімдерімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі).
5. 2015 жылға арналған жергілікті бюджетті орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Аудандық маңызы бар қаланың , кенттің, ауылдық (селоның), ауылдық (селолық) округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь маслихата
А. Мукатаев Б. Саудабаев
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 35-3
Районный бюджет на 2015 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 10.12.2015 № 47-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
А. Мұқатаев Б. Саудабаев
Шу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 35-3 шешіміне № 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 10.12.2015 № 47-2 шешімімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі).
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

27438
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2067
010
Организация приватизации коммунальной собственности
246
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22851
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
22329
004
Капитальные расходы государственного органа
522
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13530
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9843
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9843
02
Оборона
6268
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6268
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров в районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2268
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3450
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3450
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3450
04
Образование
6538230
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1848
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1848
464
Отдел образования района (города областного значения)
5429172
001
Обеспечение деятельности отдела образования района
49304
003
Общеобразовательное обучение
4148103
005
Приобретение, доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
68900
006
Дополнительное образование для детей
276625
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
349768
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей- сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей

27438
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2067
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
246
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22851
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22329
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
522
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13530
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13530
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9843
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9843
02
Қорғаныс
6268
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
6268
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2268
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3450
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3450
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3450
04
Бiлiм беру
6538230
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1848
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1848
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5429172
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49304
003
Жалпы білім беру
4148103
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
68900
006
Балаларға қосымша білім беру
276625
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
349768
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі

23166
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
22016
004
Капитальные расходы государственного органа
1150
02
Оборона
11404
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11404
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8904
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров в районном (городском) масштабе, а также пожаров в населенных пунктах в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11640
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11640
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11640
04
Образование
4797659
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
2500
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2500
464
Отдел образования района (города областного значения)
3938360
001
Обеспечение деятельности отдела образования района
28490
003
Общеобразовательное обучение
2693781
005
Приобретение, доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
54362
006
Дополнительное образование для детей и юношества
225154
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
374112
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
24966
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
214552
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
322943
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
856799
037
Строительство и реконструкция объектов образования
856799
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
505068
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
503290
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27878
002
Программа занятости
182300
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

23166
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту, және ауданды (облыстық маңызы бар қаланың) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22016
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1150
02
Қорғаныс
11404
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
11404
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8904
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11640
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11640
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
11640
04
Бiлiм беру
4797659
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2500
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3938360
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28490
003
Жалпы білім беру
2693781
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
54362
006
Балаларға қосымша білім беру
225154
009
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
374112
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
24966
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
214552
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
322943
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
856799
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
856799
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
505068
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
503290
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27878
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
182300
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

2810
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
4000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3089
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2049
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
84000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
76491
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
76491
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
32092
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
40769
015
Капитальные расходы государственного органа
3630
12
Транспорт и коммуникации
526825
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
526825
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
486825
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
40000
13
Прочие
69689
452
Отдел финансов района (города областного значения)
17768
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17768
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
22793
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
22293
007
Капитальные расходы государственного органа
500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15396
013
Капитальные расходы государственного органа
2040
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11692
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10142
007
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"

2810
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың жануарлардан алатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3089
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2049
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
84000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
76491
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
76491
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
32 092
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
40769
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3630
12
Көлiк және коммуникация
526825
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
526825
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
486825
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
40000
13
Басқалар
46896
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
17768
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17768
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17436
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15396
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2040
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11692
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10142
007
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау