О внесении изменения и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 сентября 2013 года № 400 "Об утверждении Перечня учебников, учебно-методических комплексов, пособий и другой дополнительной литературы, в том числе на электронных носителях, разрешенных к использованию в организациях образования"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 10 сентября 2014 года № 377. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 октября 2014 года № 9800. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 мая 2019 года № 217.
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 17.05.2019 № 217 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 сентября 2013 года № 400 "Об утверждении Перечня учебников, учебно-методических комплексов, пособий и другой дополнительной литературы, в том числе на электронных носителях, разрешенных к использованию в организациях образования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8890, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 28 ноября 2013 г. № 325 (27599)), следующие изменение и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакций:
"1. Утвердить:
1) перечень учебников и учебно-методических комплексов, разрешенных к использованию в 1-11 классах организаций образования согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) перечень пособий, разрешенных к использованию в организациях образования согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) перечень образовательных электронных изданий, разрешенных к использованию в организациях образования согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в организациях дошкольного воспитания и обучения согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в специальных (коррекционных) школах согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) перечень учебных изданий для изучения иностранных языков, разрешенных к использованию в организациях образования согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) перечень дополнительной учебной литературы, разрешенной к использованию в организациях образования и художественной литературы для внеклассного чтения и пополнения фонда библиотек организаций образования согласно приложению 7 к настоящему приказу;

"Білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген оқулықтардың, оқу-әдістемелік кешендердің, оқу құралдарының және басқа да қосымша әдебиеттердің, оның ішінде электрондық жеткізгіштердегі тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 400 бұйрығына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 377 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 15 қазанда № 9800 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 217 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Білім және ғылым министрінің 17.05.2019 № 217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген оқулықтардың, оқу-әдістемелік кешендердің, оқу құралдарының және басқа да қосымша әдебиеттердің, оның ішінде электрондық жеткізгіштердегі тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 400 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 8890 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 263 (28202) санында жарияланған) мынадай өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарының 1-11- сыныптарында пайдалануға рұқсат етілген оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген құралдар тізбесі;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген білім беретін электрондық басылымдар тізбесі;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес арнайы (түзету) мектептерде пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген шетел тілдерін оқуға арналған оқу басылымдарының тізбесі;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген қосымша әдебиеттер мен сыныптан тыс оқуға және жалпы білім беру ұйымдарының кітапханалар қорын толықтыруға арналған көркем әдебиеттер тізбесі;

8) перечень учебно-методических пособий и литературы для учителей, разрешенных к использованию в организациях образования, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) перечень учебников и учебно-методических комплексов, разрешенных к использованию в организациях образования, согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в организациях дошкольного воспитания и обучения, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в специальных (коррекционных) школах, согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) перечень учебной литературы для учителей, разрешенной к использованию в организациях образования, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) перечень пособий и дополнительной литературы, разрешенной к использованию в организациях образования согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) перечень учебной литературы на электронных носителях, разрешенных к использованию в организациях образования, согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) перечень литературы для внеклассного чтения художественной литературы для пополнения фонда библиотек организаций образования Республики Казахстан, согласно приложению 15 к настоящему приказу.";
в Перечень пособий и дополнительной литературы, разрешенной к использованию в организациях образования, утвержденные указанным приказом:
дополнить строками порядковыми номерами 172-185 следующего содержания:
"
172
Ride High 1 Учебник
Рабочая тетрадь,
Книга для учителя 1 класс
Кадырханова Г., Шокобаева Н.
2014
International Book Publisher
173
Ride High 2 Учебник,
Рабочая тетрадь,
Книга для учителя
2 класс
Кадырханова Г., Шокобаева Н.
2014
International Book Publisher
4 класс
174
Our Discovery Island 3 for Kazakhstan
Student’s Book plus pin code
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett, translation by Mariya Batyrbekova
2014
English language press
Our Discovery Island 3 Activity Book and CD ROM (Pupil) Pack
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3 Teacher`s book plus pin code
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3
Audio CD
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3 DVD
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3
Active Teach
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3 Flashcards
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3 Storycards
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
5 класс

8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарында қолдануға рұқсат етілген мұғалімдерге арналған оқу-әдістемелік құралдар және әдебиеттер тізбесі;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер тізбесі;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес арнайы (түзету) мектептерде пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген мұғалімдерге арналған оқу әдебиеттерінің тізбесі;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген құралдар мен қосымша әдебиеттер тізбесі;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген электронды тасымалдағыштағы оқу әдебиеттерінің тізбесі;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы білім беру ұйымдарының кітапханалар қорын толықтыру үшін сыныптан тыс оқуға арналған көркем әдебиеттер тізбесі бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Білім беру ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген құралдар және қосымша әдебиеттер тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 172-185-жолдармен толықтырылсын:
"
172
Ride High 1 Учебник
Рабочая тетрадь,
Книга для учителя 1 класс
Кадырханова Г., Шокобаева Н.
2014
International Book Publisher
173
Ride High 2 Учебник,
Рабочая тетрадь,
Книга для учителя
2 класс
Кадырханова Г., Шокобаева Н.
2014
International Book Publisher
4 класс
174
Our Discovery Island 3 for Kazakhstan
Student’s Book plus pin code
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett, translation by Mariya Batyrbekova
2014
English language press
Our Discovery Island 3 Activity Book and CD ROM (Pupil) Pack
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3 Teacher`s book plus pin code
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3
Audio CD
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3 DVD
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3
Active Teach
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3 Flashcards
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
Our Discovery Island 3 Storycards
Tessa Lochowski, Jeanne Perrett
2014
English language press
5 класс