О внесении изменений и дополнений в приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 23 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 119. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2014 года № 9642. Утратил силу приказом и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 380
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра энергетики РК от 29.05.2015 № 380 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 10 февраля 2014 года № 23 «Об утверждении регламентов государственных услуг» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9210, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 31 марта 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача разрешений на сжигание в факелах попутного и (или) природного газа при испытании объекта скважин, пробной эксплуатации месторождения, технологически неизбежном сжигании газа при пусконаладке, эксплуатации, техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования», утвержденном указанным приказом:
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 1-1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале «электронного правительства», интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 1-1 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги «Выдача разрешений на строительство или размещение морского сооружения», утвержденном указанным приказом:
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 1-1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале «электронного правительства», интернет - ресурсе услугодателя.»;

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 23 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 119 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 29 шілдеде № 9642 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2015 жылғы 29 мамырдағы № 380 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің м.а. 29.05.2015 № 380 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 23 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9210 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 31 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Ұңғымалар объектісін сынау, кен орнын сынамалық пайдалану, технологиялық жабдықты іске қосу-ретке келтіру, пайдалану, оған техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде газды технологиялық еріксіз жағу кезінде ілеспе және (немесе) табиғи газды алау етіп жағуға рұқсаттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
мынадай мазмұндағы 10-1-тармағымен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 1-1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 1-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Теңіз құрылыстарын салуға немесе орналастыруға рұқсаттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
мынадай мазмұндағы 10-1-тармағымен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 1-1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";

дополнить приложением 1-1 согласно приложению 5 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на проектирование (технологическое) и (или) эксплуатацию горных, нефтехимических производств, проектирование (технологическое) нефтегазоперерабатывающих производств», утвержденном указанным приказом:
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 1-1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале «электронного правительства», интернет - ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 1-1 согласно приложению 6 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги «Аккредитация газосетевых организаций», утвержденном указанным приказом:
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале «электронного правительства», интернет - ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 1 согласно приложению 7 к настоящему приказу;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. В приложении 2 к настоящему Регламенту приведена выходная форма положительного ответа, в соответствии с которым представляется свидетельство.»;
приложение 2 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему приказу.
2. Комитету государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства нефти и газа Республики Казахстан (Момышев Т.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в средствах массовой информации;

осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес 1-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Тау-кен, мұнай-химия өндірістерін жобалауға (технологиялық) және (немесе) пайдалануға, мұнай-газ өңдеу өндірістерін жобалауға (технологиялық) лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
мынадай мазмұндағы 10-1-тармағымен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 1-1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес 1-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Газ желісі ұйымдарын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
мынадай мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.";
осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес 1-қосымшамен толықтырылсын;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Осы Регламентке 2-қосымшада оң жауаптың шығыс нысаны келтірілген, оған сәйкес куәлік ұсынылады.";
көрсетілген Регламентке 2-қосымша осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитеті (Момышев Т.А.) мыналарды:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде оның мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауға жіберуді;

3) направление копии приказа на бумажном и электронном носителе на официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» в срок не превышающий десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
4) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства нефти и газа Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра нефти и газа Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр нефти и газа
Республики Казахстан
У. Карабалин
Приложение 1
к приказу Министра
нефти и газа
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года
№ 119
Приложение 1-1
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешений на
сжигание в факелах попутного и
(или) природного газа при
испытании объекта скважин,
пробной эксплуатации
месторождения, технологически
неизбежном сжигании газа при
пусконаладке, эксплуатации,
техническом обслуживании и
ремонтных работах
технологического
оборудования»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача разрешений на сжигание в факелах попутного и (или) природного газа при испытании объекта скважин, пробной эксплуатации месторождения, технологически неизбежном сжигании газа при пусконаладке, эксплуатации, техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования»
Условные обозначения:
Приложение 2
к приказу Министра
нефти и газа
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года
№ 119
Приложение 1-1
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешений
на строительство
или размещение морского
сооружения»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача разрешений на строительство или размещение морского сооружения»
Условные обозначения:
Приложение 3
к приказу Министра
нефти и газа
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года
№ 119
Приложение 1-1
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешений
на бурение поисковой,
разведочной, эксплуатационной
скважины или иной скважины
на море»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача разрешений на бурение поисковой, разведочной, эксплуатационной скважины или иной скважины на море»
Условные обозначения:
Приложение 4
к приказу Министра
нефти и газа
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года
№ 119
Приложение 1-1
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешений на
нагнетание попутного и
природного газа для
поддержания внутрипластового
давления»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача разрешений на нагнетание попутного и природного газа для поддержания внутрипластового давления»
Условные обозначения:
Приложение 5
к приказу Министра
нефти и газа
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года
№ 119
Приложение 1-1
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешений на
работы по строительству,
монтажу или прокладке
нефтегазопроводов на море»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача разрешений на работы по строительству, монтажу или прокладке нефтегазопроводов на море»
Условные обозначения:
Приложение 6
к приказу Министра
нефти и газа
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года
№ 119
Приложение 1-1
к регламенту государственной
услуги «Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
проектирование
(технологическое) и (или)
эксплуатацию горных,
нефтехимических производств,
проектирование
(технологическое)
нефтегазоперерабатывающих
производств»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на проектирование (технологическое) и (или) эксплуатацию горных, нефтехимических производств, проектирование (технологическое) нефтегазоперерабатывающих производств»
Условные обозначения:
Приложение 7
к приказу Министра
нефти и газа
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года
№ 119
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги «Аккредитация
газосетевых организаций»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Аккредитация газосетевых организаций»
Условные обозначения:
Приложение 8
к приказу Министра
нефти и газа
Республики Казахстан
от 30 июня 2014 года
№ 119
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги «Аккредитация
газосетевых организаций»
Выходная форма положительного ответа

3) бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден кейін он күнтізбелік күннен аспайтын мерзімде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйеге жариялау үшін қағаз және электронды тасығыш арқылы бұйрықтың көшірмесін жолдануын;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Мұнай және газ вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрі
Ұ. Қарабалин
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 119 бұйрығына
1-қосымша
"Ұңғымалар объектісін сынау,
кен орнын сынамалық
пайдалану, технологиялық
жабдықты іске қосу-ретке
келтіру, пайдалану, оған
техникалық қызмет көрсету
және жөндеу жұмыстары кезінде
газды технологиялық еріксіз
жағу кезінде ілеспе және
(немесе) табиғи газды алау етіп
жағуға рұқсаттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Ұңғымалар объектісін сынау, кен орнын сынамалық пайдалану, технологиялық жабдықты іске қосу-ретке келтіру, пайдалану, оған техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде газды технологиялық еріксіз жағу кезінде ілеспе және (немесе) табиғи газды алау етіп жағуға рұқсаттар беру"
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 119 бұйрығына
2-қосымша
"Теңіз құрылыстарын салуға
немесе орналастыруға рұқсаттар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Теңіз құрылыстарын салуға немесе орналастыруға рұқсаттар беру"
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 119 бұйрығына
3-қосымша
"Теңiзде iздестiру, барлау,
пайдалану ұңғымасын немесе
өзге де ұңғыманы бұрғылауға
рұқсаттар беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Теңiзде iздестiру, барлау, пайдалану ұңғымасын немесе өзге де ұңғыманы бұрғылауға рұқсаттар беру"
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 119 бұйрығына
4-қосымша
"Қойнау-қатiшiлiк қысымды
ұстап тұру үшiн ілеспе және
табиғи газды бастырмалатуға
рұқсаттар беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қойнау-қатiшiлiк қысымды ұстап тұру үшiн ілеспе және табиғи газды бастырмалатуға рұқсаттар беру"
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 119 бұйрығына
5-қосымша
"Теңізде мұнай-газ құбырларын
салу, монтаждау немесе төсеу
жөніндегі жұмыстарға рұқсаттар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Теңізде мұнай-газ құбырларын салу, монтаждау немесе төсеу жөніндегі жұмыстарға рұқсаттар беру"
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 119 бұйрығына
6-қосымша
"Тау-кен, мұнай-химия
өндірістерін жобалауға
(технологиялық) және (немесе)
пайдалануға, мұнай-газ өңдеу
өндірістерін жобалауға
(технологиялық) лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Тау-кен, мұнай-химия өндірістерін жобалауға (технологиялық) және (немесе) пайдалануға, мұнай-газ өңдеу өндірістерін жобалауға (технологиялық) лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру"
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 119 бұйрығына
7-қосымша
"Газ желісі ұйымдарын
аккредиттеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Газ желісі ұйымдарын аккредиттеу"
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 119 бұйрығына
8-қосымша
"Газ желісі ұйымдарын
аккредиттеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
2-қосымша
Оң жауаптың шығыс формасы