О льготном проезде на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) обучающихся очной формы обучения на март, апрель, май месяцы 2014 года
Решение ХХХII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 февраля 2014 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 февраля 2014 года № 2547. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Карагандинского городского маслихата от 24 июня 2014 года № 2-34/282).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Карагандинского городского маслихата от 24.06.2014 № 2-34/282).
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан", подпунктом 5) пункта 2 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпунктом 4) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить на март, апрель, май месяцы 2014 года льготный проезд на внутригородском общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям обучающихся города Караганды:
1) обучающимся общеобразовательных учебных заведений с первого (старше 7 лет) по восьмой классы включительно с оплатой 50 % от полной стоимости билета;
2) обучающимся общеобразовательных учебных заведений с девятого по одиннадцатые классы, колледжей и в высших учебных заведениях очной формы обучения всех форм собственности с приобретением льготного проездного билета длительного пользования на определенный календарный срок.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Мухтаров Жандил Ахуанович).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 марта 2014 года.
Председатель очередной
XХХII сессии Карагандинского
городского маслихата V созыва
С. Кентбек
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Согласовано:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел образования города Караганды"
Д. Жекебаев
24 февраля 2014 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог города Караганды"
М. Шалтаков
24 февраля 2014 года

2014 жылдың наурыз, сәуір, мамыр айларында күндізгі оқу нысанында оқитындардың қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы V шақырылған XXXІІ сессиясының № 286 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2547 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы № 2-34/282 хатымен).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды қалалық мәслихатының 24.06.2014 № 2-34/282 хатымен).
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңының 13 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 22 бабы 2 тармағының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 6 бабы 4) тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласында оқитындардың келесі санаттарына қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) 2014 жылдың наурыз, сәуір, мамыр айларында жеңілдікпен жол жүруі белгіленсін:
1) жалпы білім беретін оқу орындарының бірінші сыныптан (7 жастан үлкен) сегізінші сыныпқа дейін қоса алғанда білім алушыларына – билеттің толық құнының 50 % төлеумен;
2) жалпы білім беретін оқу орындарының тоғызыншы сыныптан он бірінші сыныпқа дейін қоса алғанда, күндізгі оқу нысанындағы, колледждер мен жоғары оқу орындарында оқитындарға белгілі күнтізбелік мерзімге арналған жеңілдікті ұзақ пайдаланудағы жол жүру билетін сатып алумен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және тұрғындарды әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақтары комиссияға (төрағасы Мухтаров Жандил Ахуанович) жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді және 2014 жылғы 1 наурыздан бастап пайда болған қатынастарға қолданылады.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының
кезекті ХХХІІ сессиясының төрағасы
С. Кентбек
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Келісілді:
"Қарағанды қаласының білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Д. Жекебаев
2014 жылғы 24 ақпан
"Қарағанды қаласының коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Шалтаков
2014 жылғы 24 ақпан