О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 8 января 2014 года № 01/04 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2014 год"
Постановление акимата города Караганды от 29 октября 2014 года № 48/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 ноября 2014 года № 2829
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Караганды от 8 января 2014 года № 01/04 «Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2525, опубликовано 30 января 2014 годав газетах № 17-18 «ОрталықҚазақстан»,№ 14-15 «Индустриальная Караганда») внести следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
3. Настоящее постановлениевводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города
Н. Аубакиров
Приложение к постановлению
акимата города Караганды
от 29 октября 2014 года
№ 48/52
Приложение к постановлению
акимата города Караганды от
8 января 2014 года
№ 01/04
Перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2014 год
№ п/п
Наименование организации
Количество
человек
Виды работы
Источник финансирования
Объем финансирования
Срок участия, месяц
Объемы выполняемых работ
Условия общественных работ
1
Коммунальное государственное предприятие «Управление парками культуры, отдыха и скверами»
5
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды

Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 каңтардағы "2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" № 01/04 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 48/52 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 2829 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне сәйкес, Қарағанды қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қаңтардағы «2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы» № 01/04 қаулысына (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2525 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда № 17-18 «Орталық Қазақстан», № 14-15 «Индустриальная Караганда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулыға қосымшаға сәйкес аталған қаулы қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкiмiнiң орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсiн.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі
Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 29 қазан
№ 48/52
қаулысына қосымша
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 8 қаңтардағы № 01/04
қаулысына қосымша
2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі
№ р/с
Ұйымдардың атауы
Адам саны
Жұмыс түрлері
Қаржыландыру көзі
Қаржыландыру көлемі
Қатысу мерзімі, ай
Орындалатын жұмыс көлемі
Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары
1
«Мәдениет, демалыс саябақтары және гүлзарлар басқармасы» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
5
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті

439900
2
400-500 квадратных метров
с 8-00 по 17-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, 5 дней в неделю
2
Коммунальное государственное предприятие «Горсвет»
5
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды
439900
2
400-500 квадратных метров
с 8-00 по 17-00 часов с перерывом на обед с 12-00 до 13-00 часов, 5 дней в неделю
3
Государственное учреждение «Аппарат акима города Караганды»
6
Обработка документов
Бюджет города Караганды
527880
2
5-6 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского района города Караганды»
12
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды
1055760
2
600-700 квадратных метров
с 8-00 по 17-30 часов с перерывом на обед с 12-00 до 13-30 часов, 5 дней в неделю
5
Государственное учреждение «Аппарат акима района имени Казыбек би города Караганды»
12
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды
1055760
2
600-700 квадратных метров
с 8-00 по 17-30 часов с перерывом на обед с 12-00 до 13-30 часов, 5 дней в неделю
6
Государственное учреждение «Налоговое Управление района имени Казыбек би города Караганды»
16
Помощь в работе с населением, доставке уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1407680
2
10-15 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
7
Государственное учреждение «Налоговое Управление Октябрьского района города Караганды»
16
Помощь в работе с населением, доставке уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет города Караганды
1407680
2
10-15 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
8
Коммунальное государственное казенное предприятие «Шахтер»
5
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды
439900
2
400-500 квадратных метров
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
9
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны района имени Казыбек би города Караганды»
17
Помощь в работе с населением по призыву в ряды вооруженных сил, доставке повесток
Бюджет города Караганды
1495660
2
10-15 документов ежедневно
с 9-00 по 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, 5 дней в неделю
10
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Октябрьского района города Караганды»
17
Помощь в работе с населением по призыву в ряды вооруженных сил, доставке повесток
Бюджет города Караганды
1495660
2
10-15 документов ежедневно
с 9-00 по 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, 5 дней в неделю
11
Государственное учреждение «Департамент юстиции Карагандинской области»
50
Помощь в работе по обработке документов в органах юстиции, выполнение работы по формированию электронного архива регистра недвижимости
Бюджет города Караганды

439900
2
400-500 шаршы метр
13-00 бастап 14-00 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 8-00 бастап 17-00 дейін, аптасына 5 күн
2
«Қалалық жарық» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
5
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
439900
2
400-500 шаршы метр
12-00 бастап 13-00 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 8-00 бастап 17-00 дейін, аптасына 5 күн
3
«Қарағанды қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
527880
2
күніне 5-6 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
4
«Қарағанды қаласының Октябрь ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
1055760
2
600-700 шаршы метр
12-00 бастап 13-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 8-00 бастап 17-30 дейін, аптасына 5 күн
5
«Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
1055760
2
600-700 шаршы метр
12-00 бастап 13-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 8-00 бастап 17-30 дейін, аптасына 5 күн
6
«Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
16
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарын, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын жеткізуге көмек
Қарағанды қаласының бюджеті
1407680
2
күніне 10-15 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
7
«Қарағанды қаласының Октябрь ауданының салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
16
Тұрғындармен жұмыс, көлік құралдарын, мүлікке салық төлеу бойынша түбіртектерін және хабарламаларын жеткізуге көмек
Қарағанды қаласының бюджеті
1407680
2
күніне 10-15 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
8
«Шахтер» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
5
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті
439900
2
400-500 шаршы метр
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
9
«Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
17
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша халықпен жұмыс, шақыру қағазын жеткізуге көмек
Қарағанды қаласының бюджеті
1495660
2
күніне 10-15 құжат
13-00 бастап 14-00 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-00 дейін, аптасына 5 күн
10
«Қарағанды қаласының Октябрь ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
17
Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша халықпен жұмыс, шақыру қағазын жеткізуге көмек
Қарағанды қаласының бюджеті
1495660
2
күніне 10-15 құжат
13-00 бастап 14-00 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-00 дейін, аптасына 5 күн
11
«Қарағанды облысының Әділет департаменті» мемлекеттік мекемесі
50
Әділет органдарында құжаттарды өңдеу бойынша жұмыс, жылжымайтын мүлік тіркелімінің электрондық мұрағатын қалыптастыру бойынша жұмыстарды орындауға көмек
Қарағанды қаласының бюджеті

4399000
2
5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
12
Коммунальное Государственное учреждение «Отделение социальной помощи на дому района имени Казыбек би города Караганды»
28
Подворный обход с уточнением социальной карты, составление актов обследования, выявление одиноко проживающих престарелых граждан по району
Бюджет города Караганды
2463440
2
5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, 5 дней в неделю
13
Коммунальное Государственное учреждение «Отделение социальной помощи на дому Октябрьского района города Караганды»
28
Подворный обход с уточнением социальной карты, составление актов обследования, выявление одиноко проживающих престарелых граждан по району
Бюджет города Караганды
2463440
2
5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, 5 дней в неделю
14
Государственное учреждение «Управление координации занятости и социальных программ Карагандинской области»
17
Обработка документов по реализации антикризисных мероприятий по недопущению роста безработицы
Бюджет города Караганды
1495660
2
5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
15
Государственное учреждение «Карагандинский городской маслихат»
11
Обработка документов
Бюджет города Караганды
967780
2
5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, 5 дней в неделю
16
Государственное учреждение «Прокуратура города Караганды»
11
Обработка документов
Бюджет города Караганды
967780
2
6-10 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагандинской области»
14
Обработка документов
Бюджет города Караганды
1231720
2
5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
18
Государственное учреждение «Управление образования Карагандинской области»
5
Обработка документов
Бюджет города Караганды
439900
2
5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
19
Государственное учреждение «Канцелярия Карагандинского областного суда»
11
Обработка архивных документов
Бюджет города Караганды
967780
2
9-10 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
20
Государственное учреждение «Прокуратура Октябрьского района города Караганды»
6
Обработка документов
Бюджет города Караганды
527880
2
5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
21
Государственное учреждение «Прокуратура района имени Казыбек би города Караганды»
6
Обработка документов
Бюджет города Караганды
527880
2
5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, 5 дней в неделю
22
Коммунальное государственное предприятие «Благоустройство»
3
Благоустройство и озеленение города
Бюджет города Караганды

4399000
2
күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
12
«Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
Аула аралау, әлеуметтік картаны нақтылау, тексеру актілерін құру, аудан бойынша жалғыз тұратын қарт азаматтарды анықтау
Қарағанды қаласының бюджеті
2463440
2
күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-00 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-00 дейін, аптасына 5 күн
13
«Қарағанды қаласының Октябрь ауданының әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
Аула аралау, әлеуметтік картаны нақтылау, тексеру актілерін құру, аудан бойынша жалғыз тұратын қарт азаматтарды анықтау
Қарағанды қаласының бюджеті
2463440
2
күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-00 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-00 дейін, аптасына 5 күн
14
«Қарағанды облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі
17
Жұмыссыздықтың өсуін болдырмау бойынша дағдарысқа қарсы шараларды жүзеге асыру бойынша құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1495660
2
күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
15
«Қарағанды қалалық мәслихаты» мемлекеттік мекемесі
11
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
967780
2
күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-00 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-00 дейін, аптасына 5 күн
16
«Қарағанды қаласының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
11
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
967780
2
күніне 6-10 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
17
«Қарағанды облысының әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
1231720
2
күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
18
«Қарағанды облысының білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі
5
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
439900
2
күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
19
«Қарағанды облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
11
Мұрағат құжаттарын өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
967780
2
күніне 9-10 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
20
«Қарағанды қаласы Октябрь ауданының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
527880
2
күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
21
«Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу
Қарағанды қаласының бюджеті
527880
2
күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-30 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-30 дейін, аптасына 5 күн
22
«Көркейту» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Қаланы көркейту және көгалдандыру
Қарағанды қаласының бюджеті

5-9 документов ежедневно
с 9-00 по 18-00 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, 5 дней в неделю
Итого:
360
31731000
Конкретные условия общественных работ:
Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, в зависимости от количества, качества и сложности выполняемой работы, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производится в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

күніне 5-9 құжат
13-00 бастап 14-00 сағатқа дейінгі түскі ас үзілісімен сағат 9-00 бастап 18-00 дейін, аптасына 5 күн
Барлығы:
360
31731000
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары:
Еңбекақы төлемі, жұмыссыздардың дербес шоттарына есептеу жолымен, жұмыс уақытын есептеу табелінде бейнеленген орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты нақты атқарылған уақыт бойынша жүзеге асырылады. Еңбекті қорғау және техникалық қауіпсіздік, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету, әлеуметтік есептеулер, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақыны төлеу, жарақат алумен немесе денсаулығына басқа да зақымданумен келтірілген зиянды өтеу Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
Жеке санаттағы жұмыскерлер үшін (кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) қоғамдық жұмыстар жағдайлары сәйкес санат бойынша еңбек жағдайларының ерекшеліктері есебімен айқындалады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыскерлер мен жұмыс берушілер арасында бекітілген еңбек шарттарымен қарастырылады.