Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Жезказган с определением территорий по целевому назначению и режиму использования
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2014 года № 28/241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 октября 2014 года № 2779
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Жезказган с определением территорий по целевому назначению и режиму использования согласно приложению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Сотников
Секретарь
городского маслихата                       С. Медебаев
Согласовано:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Жезказгана"               Е. Кусаинов
15 сентября 2014 года
Приложение к решению
Жезказганского городского
маслихата от 15 сентября 2014 года
№ 28/241
ПРОЕКТ (СХЕМА)
зонирования земель города Жезказган
с определением территорий по целевому назначению
и режиму использования
фУНКЦИОНАЛЬНЫЕ ЗОНЫ ТЕРРИТОРИИ ГОРОДА ЖЕЗКАЗГАН

Нысаналы мақсаты мен пайдаланылу режимі бойынша аумақтарды айқындай отырып, Жезқазған қаласы жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 28/241 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 қазанда № 2779 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нысаналы мақсаты мен пайдаланылу режимі бойынша аумақтарды айқындай отырып, Жезқазған қаласы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа еңгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Сотников
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        С. Медебаев
Келісілді:
"Жезқазған қаласының
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Е. Кусаинов
2014 жылғы 15 қыркүйек
Жезқазған қалалық мәслихатының
2014 жылғы 15 қыркүйектегі
28/241 шешіміне
қосымша
Нысаналы мақсаты мен пайдаланылу режимі
бойынша аумақтарды айқындай отырып,
Жезқазған қаласы жерлерін аймақтарға болу
ЖОБАСЫ (СХЕМАСЫ)
ЖЕЗҚАЗҒАН ҚАЛАСЫ АУМАҒЫНЫҢ ФУНКЦИОНАЛДЫҚ АЙМАҚТАРЫ