Жезқазған қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы № 30/262 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 2893 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне осы шешімнің қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Е. Кенжебеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы
С. Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының
2014 жылғы 26 қарашадағы № 30/262
шешіміне 1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 23.11.2017 № 14/144 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23/198 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің Жезқазған қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2632 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымдағы № 22 (7877) "Сарыарқа" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің Жезқазған қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
орыс тіліндегі 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Настоящие Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказгана (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" и определяют порядок оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказгана.";

О внесении изменений в некоторые решения Жезказганского городского маслихата
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 26 ноября 2014 года № 30/262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2014 года № 2893
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решения Жезказганского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата
Е. Кенжебеков
С. Медебаев
Приложение 1 к решению
Жезказганского
городского маслихата
от 26 ноября 2014 года №30/262
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Жезказганского городского маслихата
1. Утратил силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23.11.2017 № 14/144 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. В решение Жезказганского городского маслихата от 14 апреля 2014 года № 23/198 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2632, опубликовано 6 июня 2014 года № 22 (7877) в газете "Сарыарка") внести следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказгана утвержденных указанным решением:
пункт 1 на русском языке изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказгана (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" и определяют порядок оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказгана.";

мемлекеттік тілдегі 8 тармақтың 9) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
" 9) 1 және 2 топтағы мүгедектер.";
мемлекеттік тілдегі 1 қосымша осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мамұндалсын.
Жезқазған қалалық мәслихатының
2014 жылғы 26 қарашадағы № 30/262
шешіміне 2 қосымша
Әлеуметтiк көмек көрсетудiң,
онын мөлшерлерiн белгiлеудiң
және Жезқазған қаласының мұқтаж
азаматтарының жекелеген санаттарының
тiзбесiн айкындаудың кағидаларына
1 косымша
Отбасыны тiркеу нөмiрi _________
Өтiнiш берушiнiң отбасы кұрамы туралы мәлiметтер
_____________________________ ____________________________
(Өтініш берушінің Т.А.Ә.) (үйінің мекен жайы, тел.)
Р/с №
Отбасы мүшелерiнiң Т.А.Ә.
Өтiнiш берушiге туыстық қатынасы
Туған жылы
Өтiнiш берушiнiң қолы ____________________ Күні _____________
Отбасының құрамы туралы
мәлiметтердi куәландыруға уәкiлеттi
органның лауазымды адамының Т.А.Ә. _____________________
(қолы)

пункт 8 подпункт 9) на государственном языке изложить в следующей редакции:
"9) 1 және 2 топтағы мүгедектер.";
приложение 1 на государственном языке изложить в новый редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
Приложение 2 к решению
Жезказганского городского маслихата
от 26 ноября 2014 года №30/262
Әлеуметтiк көмек көрсетудiң,
онын мөлшерлерiн белгiлеудiң
және Жезқазған қаласының мұқтаж
азаматтарының жекелеген санаттарының
тiзбесiн айкындаудың кағидаларына
1 косымша
Отбасыны тiркеу нөмiрi _________
Өтiнiш берушiнiң отбасы кұрамы туралы мәлiметтер
_____________________________ ____________________________
(Өтініш берушінің Т.А.Ә.) (үйінің мекен жайы, тел.)
Р/с №
Отбасы мүшелерiнiң Т.А.Ә.
Өтiнiш берушiге туыстық қатынасы
Туған жылы
Өтiнiш берушiнiң қолы ____________________ Күні _____________
Отбасының құрамы туралы
мәлiметтердi куәландыруға уәкiлеттi
органның лауазымды адамының Т.А.Ә. _____________________
(қолы)