О внесении изменений в решение ХХVI сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 190 "О бюджете города на 2014-2016 годы"
Решение ХXIX сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 18 апреля 2014 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2014 года № 2617. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVI сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 190 "О бюджете города на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2489, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 11 января 2014 года № 1 (673)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 099 892" заменить цифрами "2 097 422";
цифры "775 666" заменить цифрами "780 108";
цифры "6 928" заменить цифрами "6 940";
цифры "1 316 802" заменить цифрами "1 309 878";
в подпункте 2):
цифры "2 099 892" заменить цифрами "2 100 731";
в пункте 5):
цифры "минус 25 000" заменить цифрами "минус 28 616";
в пункте 6):
в абзаце первом цифры "25 000" заменить цифрами "28 616";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "3 616";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХІХ сессии
Н. Аманбаев
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение 1
к решению Каражалского
городского маслихата
от 18 апреля 2014 года № 232
Приложение 1
к решению Каражалского
городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 190
Бюджет города Каражал на 2014 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы ХХVI сессиясының № 190 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі ХХІХ сессиясының № 232 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде № 2617 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы ХХVI сессиясының № 190 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2489 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 1 (673) "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2 099 892" сандары "2 097 422" сандарымен ауыстырылсын;
"775 666" сандары "780 108" сандарымен ауыстырылсын;
"6 928" сандары "6 940" сандарымен ауыстырылсын;
"1 316 802" сандары "1 309 878" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 099 892" сандары "2 100 731" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 25 000" сандары "алу 28 616" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "25 000" сандары "28 616" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "3 616" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХІХ сессияның төрағасы
Н. Аманбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 232 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

244501
Целевые трансферты на развитие
430235
в том числе:
Целевые текущие трансферты
244501
в том числе:
Управления экономики и фианансов области
38850
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
38850
Управление предпринимательства и промышленности области
48000
На реализацию текущих меропрятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
48000
Управление образования области
70433
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
58336
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуревневой системе
8000
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного и среднего и общего среднего образования
4097
Управление координации занятости и социальных программ области
5841
Государственная адресная социальная помощь
3841
Государственные пособия на детей до 18 лет
2000
Управление сельского хозяйства области
1039
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1039
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
80338
На реализацию текущих меропрятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
77328
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3010
Целевые трансферты на развитие
430235
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
111202
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
111202
Управление строительства области
319033
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
143001
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
126885
На проектирование, строительство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
49147
Приложение 3
к решению Каражалского
городского маслихата
от 18 апреля 2014 года № 232
Приложение 5
к решению Каражалского
городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 190
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
674736
в том числе:
Целевые текущие трансферты
244501
Целевые трансферты на развитие
430235
в том числе:
Аппарат маслихата района (города областного значения)
63
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
63
Аппарат акима района (города областного значения)
530
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
530
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
582
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
582
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
256
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
256
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

244501
Нысаналы даму трансферттері
430235
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
244501
оның ішінде:
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
38850
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай - ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
38850
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
48000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
48000
Облыстың білім басқармасы
70433
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
58336
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
8000
Жалпы және орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтау
4097
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5841
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3841
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2000
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1039
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1039
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
80338
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
77328
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3010
Нысаналы даму трансферттері
430235
оның ішінде:
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
111202
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
111202
Облыстың құрылыс басқармасы
319033
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
143001
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
126885
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
49147
Қаражал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 232 шешіміне
3-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне
5-қосымша
2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
674736
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
244501
Нысаналы даму трансферттері
430235
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
63
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
63
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
530
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
530
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
582
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
582
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
256
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
256
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі