Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 18 февраля 2014 года № 04/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 марта 2014 года № 2552.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях привлечения безработных граждан к трудовой деятельности, имеющей социально-полезную направленность, для обеспечения их временной занятости, акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2014 год по городу Сатпаев в количестве 500 человек (приложение 1).

2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 04/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 наурызда № 2552 болып тіркелді.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік пайдалы бағыты бар жұмыстарға тарту мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы бойынша 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 500 адам есебінде айқындалсын (1 қосымша).

2. Утвердить перечень организаций, предприятий и учреждений города Сатпаев, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования (приложение 2).
3. Определить порядок и условия финансирования общественных работ (приложение 3).
4. Утвердить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, в сумме одного минимального размера заработной платы в месяц, установленной законодательством Республики Казахстан на 2014 год.

2. 2014 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Сәтбаев қаласының ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары және қаржыландыру көздері бекітілсін (2 қосымша).
3. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландырудың тәртібі мен шарттары айқындалсын (3 қосымша).
4. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың жалақысы Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2014 жылға белгіленген жалақының айына бір ең төменгі мөлшерінде бекітілсін.

5. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев" (Апеков Б.Т.) заключить договора с работодателями на выполнение общественных работ.
6. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Сатпаев" (Сакеев Е.Х.) производить финансирование организации общественных работ из местного бюджета в пределах утвержденных средств.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Имамбай С.С.

5. "Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б.Т. Әпеков) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындау үшін шарттар жасалсын.
6. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды жергілікті бюджеттен бекітілген қаражат шамасында "Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е.Х. Сакеев) қаржыландыруды жүргізсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары С.С. Имамбайға жүктелсін.

от 18 февраля 2014 года
Перечень
организаций, предприятий и учреждений города Сатпаев организующих общественные работы в 2014 году виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата города Сатпаев Карагандинской области от 30.10.2014 № 20/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Виды общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Источник финансирования
Объем общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
2
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Сатпаев"
Помощь в работе с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
3
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев"
Помощь в подворном обходе с целью выявления граждан, имеющих право на социальную помощь, уточнении социальной карты города и обработка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
4
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
5
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Сатпаев"
Помощь в работе с населением, доставка уведомлений по уплате налогов на имущество
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
6
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
7
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жезказган"
Обработка документов, копирование и рассылка документов. Благоустройство и озеленение поселка
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно. Уборка по улицам и кварталам, уход за зелеными насаждениями
8
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
9
Государственное учреждение "Отдел строительства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
10
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
11
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автодорог города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов. Благоустройство и озеленение города
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно. Уборка по улицам и кварталам, уход за зелеными насаждениями
12
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев"
Обработка документов, помощь в организации городских мероприятий
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
13
Государственное учреждение "Управление юстиции города Сатпаев"
Работа по обработке документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
14
Государственное учреждение "Сатпаевский городской суд"
Обработка и рассылка документов. Доставка повесток
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
15
Государственное учреждение "Аппарат Сатпаевского городского маслихата"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
16
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и промышленности города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
17
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Сатпаев"
Обработка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
18
Государственное учреждение "Государственный архив города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-оздоровительный спортивный центр города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов. Работа с дворовыми клубами
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
20
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
21
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов. Работа с населением
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
22
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
24
Государственное учреждение "Центр занятости города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
25
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
26
Государственное учреждение "Центр молодежных инициатив города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
27
Сатпаевский городской филиал народно-демократической партии "Нур Отан"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
28
Государственное учреждение "Департамент статистики Карагандинской области"
Обработка и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
Приложение 3
к постановлению акимата
города Сатпаев № 04/04

2014 жылғы 18 ақпандағы
№ 04/04 Сәтбаев қаласы
әкімдігінің қаулысына
2 қосымша
2014 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Сәтбаев қаласы
ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелерінің тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемi мен нақты
жағдайлары және қаржыландыру көздері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 30.10.2014 N 20/01 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымдардың, кәсіпорындардың және мекемелердің атауы
Қоғамдық жұмыстар түрлері
Қоғамдық жұмыстарының нақты жағдайлары
Қаржыландыру көзі
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
"Сәтбаев қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
2
"Сәтбаев қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қарулы күштер қатарына шақыруда, шақыру қағазын халыққа жеткізу жөнінде жұмыс жүргізуге көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
3
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік төлем алуға құқығы бар азаматтарды анықтау мақсатында аулаларды аралауға, қаланың әлеуметтік картасын нақтылауға және құжаттарды өңдеуге көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
4
"Сәтбаев қаласының білім, дене
шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу.
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
5
"Сәтбаев қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Халықпен жұмыс істеуде көмектесу, мүлік салықтарын төлеу бойынша хабарламаларды жеткізу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
6
"Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
7
"Жезқазған кентінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу. Кентті абаттандыру және көгалдандыру
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат. Көшелер мен кварталдарды жинау, жасыл желектерді күту
8
"Сәтбаев қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
9
"Сәтбаев қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
10
"Сәтбаев қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
11
"Сәтбаев қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу. Қаланы абаттандыру мен көгалдандыру
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат. Көшелер мен кварталдарды жинау, жасыл желектерді күту
12
"Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, қалалық іс-шараларды ұйымдастыруға көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
13
"Сәтбаев қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу жұмысы
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
14
"Сәтбаев қалалық соты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу.
Шақыру қағазын жеткізу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
15
"Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
16
"Сәтбаев қаласының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
17
"Сәтбаев қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
18
"Сәтбаев қаласының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
19
"Сәтбаев қаласының спорттық мәдени-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу және жіберу.
Аула клубтарымен жұмыс
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
20
"Сәтбаев қалалық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
21
"Сәтбаев қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу. Халықпен жұмыс істеу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
22
"Сәтбаев қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
23
"Сәтбаев қаласының мәдени – сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
24
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
25
"Сәтбаев қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
26
"Сәтбаев қаласы жастары бастамашылдығының орталығы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
27
"Нұр Отан" халықтық демократиялық партиясының Сәтбаев қалалық филиалы
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
28
"Қарағанды облысының статистика департаменті" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат

от 18.02.2014 года
Порядок и условия финансирования общественных работ
1. Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев" (далее - уполномоченный орган) заключает с работодателем договор на выполнение общественных работ безработными в количестве определенном постановлением акимата города в течение текущего года.
2. Уполномоченным органом выдается направление безработным гражданам с их согласия на участие в общественных работах в организации, с которыми заключены договора на выполнение общественных работ.
3. Между работодателем и безработным, участвующим в общественных работах, заключается трудовой договор в соответствии с действующим трудовым законодательством.
4. Финансирование общественных работ производится за счет средств местного бюджета в объеме утвержденном постановлением акимата города.
5. Работодателем ежемесячно до 20 числа текущего месяца представляется в уполномоченный орган табель учета рабочего времени безработных о фактически отработанном времени.
6. На основании табеля учета рабочего времени, представленного работодателем, уполномоченный орган производит начисление и выплату заработной платы безработным, участвующим на общественных работах, путем перечисления денежных средств на лицевые счета в размере утвержденном постановлением акимата города.

2014 жылғы 18.02
№ 04/04 Сәтбаев қаласы
әкімдігінің қаулысына
3 қосымша
Қоғамдық жұмыстарды қаржыландырудың тәртібі мен шарттары
1. "Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган) жұмыс берушiмен ағымдағы жыл бойы қала әкімдігінің қаулысымен айқындалған санда жұмыссыздармен қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шарт жасасады.
2. Қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шарт жасасқан мекемелерге қоғамдық жұмыстарға қатысуға уәкілетті орган тарапынан жұмыссыз азаматтарға олардың келісімімен жолдама беріледі.
3. Жұмыс берушi мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздар арасында қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес еңбек шарты жасалады.
4. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен қала әкімдігінің қаулысымен бекітілген көлемде жүргізіледі.
5. Жұмыс беруші ай сайын ағымдағы айдың 20-на дейін уәкілетті органға жұмыссыздардың нақты жұмыс жасаған уақыты жөніндегі жұмыс уақытын есепке алу табелін ұсынады.
6. Жұмыс беруші ұсынған жұмыс уақытын есепке алу табелі негізінде уәкілетті орган қоғамдық жұмыстарға қатысушы жұмыссыздарға еңбекақыны есептеп және төлеуді жеке есеп шоттарына ақшалай қаражат аудару арқылы қала әкімдігінің қаулысында бекітілген мөлшерде жүзеге асырады.