О внесении изменений в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 29 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25 февраля 2014 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 марта 2014 года № 2560. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано в газете "Саран газеті" от 31 декабря 2013 года № 52), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце втором цифры "1016384" заменить на цифры "1005068";
в абзаце четвертом цифры "11501" заменить на цифры "22817";
в подпункте 2):
цифры "6089771" заменить на цифры "6141551";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить на цифры "-86780";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифру "0" заменить на цифры "86780";
в абзаце втором цифру "0" заменить на цифры "35000";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить на цифры "51780";

Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы 29 сессиясының № 301 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 наурызда № 2560 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 "Саран газеті" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
екінші азат жолда "1016384" сандары "1005068" сандарына ауыстырылсын;
төртінші азат жолда "11501" сандары "22817" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6089771" сандары "6141551" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "- 86780" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші азат жолда "0" саны "86780" сандарына ауыстырылсын;
екінші азат жолда "0" саны "35000" сандарына ауыстырылсын;
төртінші азат жолда "0" саны "51780" сандарына ауыстырылсын;