О внесении изменений в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 33 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30 июня 2014 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июля 2014 года № 2691
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано в газете "Саран газеті" от 31 декабря 2013 года № 52) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце втором цифры "1015788" заменить на цифры "992027";
в абзаце четвертом цифры "22817" заменить на цифры "46578";
в подпункте 2):
цифры "6394685" заменить на цифры "6406285";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "102422" заменить на цифры "90822";
в абзаце втором цифры "102422" заменить на цифры "90822";

Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы 33 сессиясының № 346 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 шілдеде № 2691 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 "Саран газеті" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
екінші азат жолда "1015788" сандары "992027" сандарына ауыстырылсын;
төртінші азат жолда "22817" сандары "46578" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6394685" сандары "6406285" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші азат жолда "102422" сандары "90822" сандарына ауыстырылсын;
екінші азат жолда "102422" сандары "90822" сандарына ауыстырылсын;