О внесении изменений в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 38 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21 ноября 2014 года № 391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2014 года № 2851. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано в газете "Саран газеті" от 31 декабря 2013 года № 52, в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы -6394302 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 924730 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25322 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 90006 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5354244 тысяч тенге;
2) затраты – 6355260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 35000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 90822 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 90822 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 86780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 86780 тысяч тенге:
поступление займов – 35000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 51780 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата города Сарани на 2014 год в размере 2687 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы 38 сессиясының № 391 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 2851 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 "Саран газеті" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 қантарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6394302 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 924730 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 25322 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 90006 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5354244 мың теңге;
2) шығындар – 6355260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 35000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 90822 мың. теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 90822 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 86822 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86822 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 35000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 51780 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Саран қаласы әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 2687 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

155934
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6918
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6918
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129817
002
Программа занятости
25395
005
Государственная адресная социальная помощь
1287
006
Оказание жилищной помощи
22563
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21224
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
879
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33642
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3473
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21354
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19199
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19199
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28697
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28697
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22848
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
298
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5551
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3290724
1
Жилищное хозяйство
332449
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7641
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5628
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2013
467
Отдел строительства района (города областного значения)
317067
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
313610
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3457
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
7741
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

155934
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6918
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6918
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129817
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25395
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1287
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
22563
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21224
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
879
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33642
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3473
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21354
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
19199
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
19199
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28697
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28697
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22848
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
298
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5551
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3290724
1
Тұрғын үй шаруашылығы
332449
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7641
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5628
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
2013
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
317067
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
313610
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
3457
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7741
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

44729
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4500
013
Обеспечение функционирования автомобильных
дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40229
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
40229
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
9085
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9085
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
9085
13
Прочие
956484
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2698
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
2698
006
Поддержка предпринимательской деятельности
2698
9
Прочие
953786
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
691190
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22546
013
Капитальные расходы государственного органа
243
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
109372
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
559029
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2687
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2687
467
Отдел строительства района (города областного значения)
55193
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
55193
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13947
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
13947
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
190769
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
14170
003
Капитальные расходы государственного органа
599
033
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
166000
034
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

44729
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4500
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40229
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40229
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
9085
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9085
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
9085
13
Басқалар
956484
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2698
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
2698
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2698
9
Басқалар
953786
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
691190
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22546
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
243
044
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
109372
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
559029
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2687
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2687
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
55193
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
55193
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13947
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
13947
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
190769
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14170
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
599
033
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
166000
034
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру