О городском бюджете на 2015-2017 годы
Решение XХXII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2014 года № 1083/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2015 года № 2914. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 240 709 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 977 459 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 345 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 051 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3 222 854 тысяч тенге;
2) затраты – 4 255 075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 288 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 14 288 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 28 654 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 654 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 654 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 03.12.2015 № 1213/40 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть, в составе поступлений городского бюджета целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2015 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города Шахтинск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
4. Учесть, что на 2015 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из областного бюджета городу Шахтинск – 1 820 963 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета предусмотрены целевые трансферты администраторам бюджетных программ на 2015 год согласно приложению 5.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2015 год предусмотрены расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 6), Долинка (приложение 7), Новодолинский (приложение 8).

2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы V шақырылған XХХII сессиясының № 1083/32 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 2914 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015 - 2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 240 709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 977 459 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22 051 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3 222 854 мың теңге;
2) шығындар - 4 255 075 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 14 288 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 14 288 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – алу 28 654 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 28 654 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 28 654 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 03.12.2015 № 1213/40 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2015 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. Шахтинск қаласының бюджетіне 2015 жылға арналған облыстық бюджетке табыстарды нормативтік бөлу келесі көлемдерде бекітілгені ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыздан.
4. 2015 жылға арналған Шахтинск қалалық бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 1 820 963 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2015 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2015 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Шахан (6 қосымша), Долинка (7 қосымша), Новодолинский (8 қосымша) кенттерінің бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар қарастырылғаны ескерілсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2015 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 9.
8. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2015 год согласно приложению 10.
9. Утвердить резерв акимата города на 2015 год в сумме 19 000 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
С. Суханова
Секретарь маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
А. Меллятов

7. 2015 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 9 қосымшға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
8. 2015 жылға арналған қалалық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2015 жылға қала әкімдігінің резерві 19 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы
С. Суханова
Мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
А. Меллятов

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 03.12.2015 № 1213/40 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1401891
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1188687
Целевые трансферты на развитие
213204
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1188687
в том числе:
Управление образования области
157045
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109884
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
47161
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
810293
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
607759
На жилищно - коммунальное хозяйство и благоустройство
198591
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3943
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
52451
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
Управление ветеринарии области
5000
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5000
Управление предпринимательства и туризма области
10014
На субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов
10014
Управление экономики и финансов области
116529
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
116529
Управление координации занятости и социальных программ области
36984
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
13227
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
23757
Аппарат акима Карагандинской области
371
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
371
Целевые трансферты на развитие:
213204
в том числе:
Управление строительства области
213204
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
213204
Приложение 5
к решению XXXII сессии
городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 1083/32
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2015 год

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 03.12.2015 № 1213/40 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы
1401891
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1188687
Нысаналы даму трансферттері
213204
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1188687
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
157045
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
109884
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
47161
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
810293
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
607759
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына және абаттандыруға
198591
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
3943
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
52451
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Облыстың ветеринария басқармасы
5000
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5000
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
10014
Жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
10014
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
116529
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
116529
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
36984
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
13227
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
23757
Қарағанды облысының әкім аппараты
371
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
371
Нысаналы даму трансферттері:
213204
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
213204
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
213204
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
23 желтоқсандағы XXXII сессиясының
№ 1083/32 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер

На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
213204
Приложение 6
к решению XXXII сессии
городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 1083/32
Расходы по бюджетным программам, реализуемые в поселке Шахан на 2015 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 03.12.2015 № 1213/40 (вводится в действие с 01.01.2015).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ЗАТРАТЫ

Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
213204
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
23 желтоқсандағы XXXII сессиясының
№ 1083/32 шешіміне
6 қосымша
2015 жылға арналған Шахан кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 03.12.2015 № 1213/40 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ШЫҒЫСТАР

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение № 10
к решению XXXII сессии
городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 1083/32
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2015 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы
23 желтоқсандағы XXXII сессиясының
№ 1083/32 шешіміне
10 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру