О внесении изменений в решение 20 сессии Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 179 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 24 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2014 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 сентября 2014 года № 2762. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 179 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2498, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 января 2014 года, в газете "Тоқырауын тынысы" от 24 января 2014 года № 3-4 (7424)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3096058" заменить цифрами "3082202";
цифры "1041321" заменить цифрами "1041281";
цифры "5766" заменить цифрами "4684";
цифры "5553" заменить цифрами "6675";
цифры "2043418" заменить цифрами "2029562";
в подпункте 2):
цифры "3102097" заменить цифрами "3088241";
2) в пункте 5 слова "культуры и спорта" заменить словами "культуры, спорта и ветеринарии";
3) в пункте 6:
цифры "7000" заменить цифрами "7890";
4) приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
М. Касымхан
Секретарь районного маслихата
М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель отдела экономики
и финансов Актогайского района
А. Зейнелгабдин
10 сентября 2014 года
Приложение 1
к решению 24 сессии
Актогайского районного маслихата
от 10 сентября 2014 года № 223
Приложение 1
к решению 20 сессии
Актогайского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 179
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 179 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі 24 сессиясының № 223 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 2762 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 179 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2498 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 24 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" газетінің № 3-4 (7424) сандарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"3096058" сандары "3082202" сандарына ауыстырылсын;
"1041321" сандары "1041281" сандарына ауыстырылсын;
"5766" сандары "4684" сандарына ауыстырылсын;
"5553" сандары "6675" сандарына ауыстырылсын;
"2043418" сандары "2029562" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3102097" сандары "3088241" сандарына ауыстырылсын;
2) 5 тармақтағы "мәдениет және спорттың" сөздері "мәдениет, спорт және ветеринарияның" сөздерімен ауыстырылсын;
3) 6 тармақта:
"7000" сандары "7890" сандарына ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
М. Қасымхан
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының экономика
және қаржы бөлімінің басшысы
А. Зейнелғабдин
2014 жылғы 10 қыркүйек
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2014 жылғы 10 қыркүйектегі
24 сессиясының № 223 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
20 сессиясының № 179 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І.Кірістер: