О внесении изменений в решение 20 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 28 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 сентября 2014 года № 2747. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 4 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2482, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 52 от 28 декабря 2013 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1437899" заменить цифрами "1424067";
цифры "14817" заменить цифрами "16216";
цифры "13995" заменить цифрами "26428";
2) в пункте 8 в решении на государственном языке слово "селолық" заменить на "ауылдық";
3) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 20 сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі 28 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қыркүйекте № 2747 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 20 сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2482 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 52 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1437899" сандары "1424067" сандарымен ауыстырылсын;
"14817" сандары "16216" сандарымен ауыстырылсын;
"13995" сандары "26428" сандарымен ауыстырылсын;
2) мемлекеттік тілдегі шешімдегі 8 тармақтағы "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімге 1, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.