О внесении изменений в решение XХV сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25/158 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение XХХIV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10 сентября 2014 года № 34/224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 сентября 2014 года № 2765. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХV сессии Жанааркинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 25/158 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2499, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 18 января 2014 года № 2-3 (9596-9597)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "3 776 717" заменить цифрами "3 725 399";
в абзаце втором цифры "922 656" заменить цифрами "880 809";
в абзаце третьем цифры "3 921" заменить цифрами "18 164";
в абзаце четвертом цифры "2 512" заменить цифрами "116";
в абзаце пятом цифры "2 847 628" заменить цифрами "2 826 310";
в подпункте 2):
цифры "3 816 186" заменить цифрами "3 764 868";
в подпункте 3):
в абзаце первом цифры "19 353" заменить цифрами "32 461";
в абзаце втором цифры "28 562" заменить цифрами "41 670";
в подпункте 5):
цифры "минус 58 822" заменить цифрами "минус 71 930";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "58 822" заменить цифрами "71 930";
в абзаце втором цифры "28 562" заменить цифрами "41 670";
2) в пункте 3:
цифры "924 785" заменить цифрами "903 467";
3) в пункте 4:
цифры "28 562" заменить цифрами "41 670";
4) приложение 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXXIV внеочередной
сессии районного маслихата
Ж. Абюров
Секретарь районного маслихата
М. Абдишев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдела экономики и финансов
Жанааркинского района"
А. Жылкибаев

Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXV сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/158 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі XХXIV сессиясының № 34/224 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қыркүйекте № 2765 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының XХV сессиясының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/158 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2499 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2-3 (9596-9597) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
бірінші абзацтағы "3 776 717" сандары "3 725 399" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "922 656" сандары "880 809" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "3 921" сандары "18 164" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "2 512" сандары "116" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2 847 628" сандары "2 826 310" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 816 186" сандары "3 764 868" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
бірінші абзацтағы "19 353" сандары "32 461" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "28 562" сандары "41 670" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 58 822" сандары "алу 71 930" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "58 822" сандары "71 930" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "28 562" сандары "41 670" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"924 785" сандары "903 467" сандарымен ауыстырылсын;
3) 4 тармақтағы:
"28 562" сандары "41 670" сандарымен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XXXIV сессиясының төрағасы
Ж. Абюров
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
А. Жылқыбаев