Қарқаралы ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 сәуірде № 2573 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы N 5 шешімімен
Ескерту. Куші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 11.12.2018 № 05 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабының 1 тармағына және Қарағанды облыстық сайлау комиссиясының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 3 "Облыстың сайлау учаскелерін нөмірлеу туралы" шешіміне сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-13-109 болып тіркелген, 2011 жылғы 19 қарашадағы № 91-92 (11007) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"276" сандары "306" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"277" сандары "307" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"278" сандары "308" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"279" сандары "309" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"280" сандары "310" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"281" сандары "311" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
"282" сандары "312" сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшада:
"283" сандары "313" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшадан 29) тармақшаға дейін жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9) № 314 Ақжол сайлау учаскесі:
орталығы: Ақжол ауылы, клуб, Мамыраев көшесі, 16 үй;
шекарасы: Ақжол ауылы, 9 разъезд және Ақжол ауылына қарасты қыстақтар;
10) № 315 Жаңанегіз сайлау учаскесі:
орталығы: Жаңанегіз ауылы, № 47 бастауыш мектеп;
шекарасы: Жаңанегіз ауылы және Жаңанегіз ауылына қарасты қыстақтар;
11) № 316 Қ. Аманжолов сайлау учаскесі:
орталығы: Талды ауылы, № 19 орта мектеп, Қ. Аманжолов көшесі, 1 үй;
шекарасы: Талды ауылы, "Болпан", "Жалған" кардондары және Талды ауылына қарасты қыстақтар;
12) № 317 Ақбай-Қызылбай сайлау учаскесі:
орталығы: Ақбай-Қызылбай ауылы, № 24 негізгі мектеп;
шекарасы: Ақбай-Қызылбай ауылы және Ақбай-Қызылбай ауылына қарасты қыстақтар;
13) № 318 Белдеутас сайлау учаскесі:
орталығы: Белдеутас ауылы, № 52 бастауыш мектеп;
шекарасы: Белдеутас ауылы және Белдеутас ауылына қарасты қыстақтар;

О внесении изменений в решение акима Каркаралинского района от 18 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 26 марта 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 апреля 2014 года № 2573. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 11 декабря 2018 года № 05
Сноска. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 11.12.2018 № 05 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и решением Карагандинской областной избирательной комиссии от 3 февраля 2014 года № 3 "О нумерации избирательных участков области", аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каркаралинского района от 18 ноября 2011 года № 5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-13-109, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 ноября 2011 года № 91-92 (11007)) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "276" заменить цифрами "306";
в подпункте 2):
цифры "277" заменить цифрами "307";
в подпункте 3):
цифры "278" заменить цифрами "308";
в подпункте 4):
цифры "279" заменить цифрами "309";
в подпункте 5):
цифры "280" заменить цифрами "310";
в подпункте 6):
цифры "281" заменить цифрами "311";
в подпункте 7):
цифры "282" заменить цифрами "312";
в подпункте 8):
цифры "283" заменить цифрами "313";
подпункты с 9) по 29) изложить в новой редакции:
"9) № 314 Акжолский избирательный участок:
центр: село Акжол, клуб, улица Мамыраева, дом 16;
граница: село Акжол, 9 разъезд и зимовки относящиеся к селу Акжол;
10) № 315 Жананегизский избирательный участок:
центр: село Жананегиз, начальная школа № 47;
граница: село Жананегиз и зимовки относящиеся к селу Жананегиз;
11) № 316 К. Аманжоловский избирательный участок:
центр: село Талды, средняя школа № 19, улица К. Аманжолова, дом 1;
граница: село Талды, кардоны "Болпан", "Жалган" и зимовки относящиеся к селу Талды;
12) № 317 Акбай – Кызылбайский избирательный участок:
центр: село Акбай – Кызылбай, основная школа № 24;
граница: село Акбай – Кызылбай и зимовки относящиеся к селу Акбай – Кызылбай;
13) № 318 Белдеутасский избирательный участок:
центр: село Белдеутас, начальная школа № 52;
граница: село Белдеутас и зимовки относящиеся к селу Белдеутас;

14) № 319 Ақтайлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Сарыобалы ауылы, клуб;
шекарасы: Сарыобалы ауылы және Сарыобалы ауылына қарасты қыстақтар;
15) № 320 Аққора сайлау учаскесі:
орталығы: Аққора ауылы, № 25 негізгі мектеп;
шекарасы: Аққора ауылы және Аққора ауылына қарасты қыстақтар;
16) № 321 Ақтасты сайлау учаскесі:
орталығы: Ақтасты ауылы, клуб, Қазыбек би көшесі, 19 үй;
шекарасы: Ақтасты ауылы, Шілдебай ауылы және Ақтасты ауылына қарасты қыстақтар;
17) № 322 Қызылшілік сайлау учаскесі:
орталығы: Қызылшілік ауылы, № 41 негізгі мектеп;
шекарасы: Қызылшілік ауылы, Айыр ауылы және Қызылшілік ауылына қарасты қыстақтар;
18) № 323 Балқантау сайлау учаскесі:
орталығы: Қарабұлақ ауылы, № 33 орта мектеп, Қазақстан көшесі, 7 үй;
шекарасы: Қарабұлақ ауылы және Қарабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
19) № 324 Айнабұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Айнабұлақ ауылы, № 38 негізгі мектеп;
шекарасы: Айнабұлақ ауылы және Айнабұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
20) № 325 Жаңақұрылыс сайлау учаскесі:
орталығы: Бақты ауылы, № 21 орта мектеп, Тәуелсіздік көшесі, 17 үй;
шекарасы: Бақты ауылы, Шолаққайың ауылы және Бақты ауылына қарасты қыстақтар;
21) № 326 Абыз сайлау учаскесі:
орталығы: Абыз ауылы, № 27 негізгі мектеп;
шекарасы: Абыз ауылы және Абыз ауылына қарасты қыстақтар;
22) № 327 Бесоба сайлау учаскесі:
орталығы: Бесоба ауылы, клуб, Әбдірасыл көшесі, 30 үй;
шекарасы: Бесоба ауылы, Қарашоқы ауылы және Бесоба ауылына қарасты қыстақтар;
23) № 328 Қызылту сайлау учаскесі:
орталығы: Қызылту ауылы, № 13 негізгі мектеп;
шекарасы: Қызылту ауылы және Қызылту ауылына қарасты қыстақтар;
24) № 329 Жаңатоған сайлау учаскесі:
орталығы: Жаңатоған ауылы, № 14 орта мектеп, Ұшқын көшесі, 39 үй;
шекарасы: Жаңатоған ауылы және Жаңатоған ауылына қарасты қыстақтар;
25) № 330 Ежебай сайлау учаскесі;
орталығы: Ежебай ауылы, кеңсе;
шекарасы: Ежебай ауылы және Ежебай ауылына қарасты қыстақтар;
26) № 331 Нүркен сайлау учаскесі:
орталығы: Жарлы ауылы, клуб, Машанов көшесі, 35 үй;
шекарасы: Жарлы ауылы, Ақшоқы ауылы, Жекежал ауылы, "Шонай", "Қаратоқа" кардондары және Жарлы ауылына қарасты қыстақтар;
27) № 332 Аппаз сайлау учаскесі:
орталығы: Аппаз ауылы, клуб, Сейілхан көшесі, 10 үй;
шекарасы: Аппаз ауылы, Жалпақшілік ауылы, Саз ауылы және Аппаз ауылына қарасты қыстақтар;
28) № 333 Милыбұлақ сайлау учаскесі:
орталығы: Милыбұлақ ауылы, № 55 бастауыш мектеп;
шекарасы: Милыбұлақ ауылы және Милыбұлақ ауылына қарасты қыстақтар;
29) № 334 Қаракөл сайлау учаскесі:
орталығы: Қаракөл ауылы, № 37 орта мектеп, Тың 25 жылдығы көшесі, 15 үй;
шекарасы: Қаракөл ауылы, Атантай ауылы және Қаракөл ауылына қарасты қыстақтар;";
30) тармақшада:

14) № 319 Актайлакский избирательный участок:
центр: село Сарыобалы, клуб;
граница: село Сарыобалы и зимовки относящиеся к селу Сарыобалы;
15) № 320 Аккоринский избирательный участок:
центр: село Аккора, основная школа № 25;
граница: село Аккора и зимовки относящиеся к селу Аккора;
16) № 321 Актастинский избирательный участок:
центр: село Актасты, клуб, улица Казыбек би, дом 19;
граница: село Актасты, село Шилдебай и зимовки относящиеся к селу Актасты;
17) № 322 Кызылшиликский избирательный участок:
центр: село Кызылшилик, основная школа № 41;
граница: село Кызылшилик, село Айыр и зимовки относящиеся к селу Кызылшилик;
18) № 323 Балкантауский избирательный участок:
центр: село Карабулак, средняя школа № 33, улица Казахстана, дом 7;
граница: село Карабулак и зимовки относящиеся к селу Карабулак;
19) № 324 Айнабулакский избирательный участок:
центр: село Айнабулак, основная школа № 38;
граница: село Айнабулак и зимовки относящиеся к селу Айнабулак;
20) № 325 Жанакурылысский избирательный участок:
центр: село Бахты, средняя школа № 21, улица Тауелсиздик, дом 17;
граница: село Бахты, село Шолаккайын и зимовки относящиеся к селу Бахты;
21) № 326 Абызский избирательный участок:
центр: село Абыз, основная школа № 27;
граница: село Абыз и зимовки относящиеся к селу Абыз;
22) № 327 Бесобинский избирательный участок:
центр: село Бесоба, клуб, улица Абдрасыл, дом 30;
граница: село Бесоба, село Карашокы и зимовки относящиеся к селу Бесоба;
23) № 328 Кызылтуский избирательный участок:
центр: село Кызылту, основная школа № 13;
граница: село Кызылту и зимовки относящиеся к селу Кызылту;
24) № 329 Жанатоганский избирательный участок:
центр: село Жанатоган, средняя школа № 14, улица Ушкын, дом 39;
граница: село Жанатоган и зимовки относящиеся к селу Жанатоган;
25) № 330 Ежебайский избирательный участок:
центр: село Ежебай, контора;
граница: село Ежебай и зимовки относящиеся к селу Ежебай;
26) № 331 Нуркенский избирательный участок:
центр: село Жарлы, клуб, улица Машанова, дом 35;
граница: село Жарлы, село Акшокы, село Жекежал, кардоны "Шонай", "Каратока" и зимовки относящиеся к селу Жарлы;
27) № 332 Аппазский избирательный участок:
центр: село Аппаз, клуб, улица Сейлхана, дом 10;
граница: село Аппаз, село Жалпакшилик, село Саз и зимовки относящиеся к селу Аппаз;
28) № 333 Милыбулакский избирательный участок:
центр: село Милыбулак, начальная школа № 55;
граница: село Милыбулак и зимовки относящиеся к селу Милыбулак;
29) № 334 Каракольский избирательный участок:
центр: село Караколь, средняя школа № 37, улица 25 летие Целины, дом 15;
граница: село Караколь, село Атантай и зимовки относящиеся к селу Караколь;";
в подпункте 30):