Ұлытау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы ХVІІІ сессиясының № 140 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қыркүйектегі ХХІІ сессиясының № 184 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қыркүйекте № 2766 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы ХVІІІ сессиясының № 140 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2507 болып тіркелген және 2014 жылғы 26 қаңтардағы № 5-6 (5926) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3475656" сандары "3625656" сандарымен ауыстырылсын;
"2903081" сандары "3053081" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4018144" сандары "4168144" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"39401" сандары "23437" сандарымен ауыстырылсын;
"44141" сандары "28177" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
алу "581889" сандары алу "565925" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"581889" сандары "565925" сандарымен ауыстырылсын;
"44141" сандары "28177" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2014 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы азаматтық қызметшілерге қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Ұ. Қожасова
Ұлытау аудандық
мәслихаттың хатшысы
Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының
ХХІІ сессиясының 2014 жылғы
11 қыркүйектегі № 184 шешіміне
1-қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының
ХVIII сессиясының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 140 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение ХVІІІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 140 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение XХII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11 сентября 2014 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 сентября 2014 года № 2766. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХVІІІ сессии Улытауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 140 "О бюджете района на 2014 – 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2507 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 26 января 2014 года в № 5-6 (5926)) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3475656" заменить цифрами "3625656";
цифры "2903081" заменить цифрами "3053081";
в подпункте 2):
цифры "4018144" заменить цифрами "4168144";
в подпункте 3):
цифры "39401" заменить цифрами "23437";
цифры "44141" заменить цифрами "28177";
в подпункте 5):
цифры минус "581889" заменить цифрами минус "565925";
в подпункте 6):
цифры "581889" заменить цифрами "565925";
цифры "44141" заменить цифрами "28177";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Установить на 2014 год гражданским служащим в областы здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемый из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
У. Кожасова
Секретарь Улытауского
районного маслихата
Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению ХХІІ сессии
Улытауского районного маслихата
от 11 сентбря 2014 года № 184
Приложение 1
к решению XVIII сессии
Улытауского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 140
Бюджет района на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ