О внесении изменения в решение Улытауского районного маслихата от 12 июля 2013 года № 113 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи,установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение ХХII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11 сентября 2014 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 октября 2014 года № 2794. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 12 октября 2016 года № 49
Сноска. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 12.10.2016 № 49 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата от 12 июля 2013 года № 113 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2381, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 17 августа 2013 года № 30 (5902)) следующее изменение:
часть вторую пункта 7 Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением, исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
У. Кожасова
Секретарь районного
маслихата
Т. Сейтжанов

Ұлытау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 113 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қыркүйектегі ХХII сессиясының № 188 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қазанда № 2794 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 49 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 12.10.2016 № 49 (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 113 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2381 болып тіркелген, 2013 жылғы 17 тамыздағы № 30 (5902) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындау қағидаларының 7-тармағының екінші бөлігі алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы
Ұ. Қожасова
Аудандықмәслихаттың
хатшысы Т. Сейтжанов