О внесении изменений в решение 20 сессии районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 20/166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 22/196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2014 года № 2621
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 20/166 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2506, опубликовано в газете "Шет шұғыласы" от 23 января 2014 года № 03 (10 467)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4187986" заменить цифрами "4427256";
цифры "1605349" заменить цифрами "1687801";
цифры "2469091" заменить цифрами "2625909";
в подпункте 2):
цифры "4187986" заменить цифрами "4458884";
в подпункте 6):

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 20/166 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 22/196 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде № 2621 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы 20 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 20/166 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2506 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтардағы "Шет шұғыласы" № 03 (10 467) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
"4187986" сандары "4427256" сандарымен ауыстырылсын;
"1605349" сандары "1687801" сандарымен ауыстырылсын;
"2469091" сандары "2625909" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"4187986" сандары "4458884" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында: